Találatok a Monica Niculescu címkére

Találatok száma: 15

A Halep-jelenség – hogyan vezetett az út Konstancától Wimbledonig

2019-07-19 19:28:17

Négy olyan sportoló van Romániában, akit szinte mindenki ismer, még az is, aki egyáltalán nem érdeklődik a sport iránt. Ők azok, akik modern kifejezéssel élve, bármikor és bárhogyan eladható, önálló brandnek tekinthetők: Ilie Nastase, a hetvenes évek teniszcsillaga, Nadia Comaneci ötszörös olimpiai bajnok tornász, Gheorghe Hagi sztárfutballista és a friss wimbledoni bajnok teniszező, Simona Halep.

női tenisz Wimbledon 2019 WTA-világranglista WTA Sorana Cirstea Simona Halep

Tenisz: Sarapova az első fordulóban kiesett Dohában

2018-02-12 18:34:47

Marija Sarapova szettelőnyről kikapott a román Monica Niculescutól a dohai kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Monica Niculescu Marija Sarapova

Tenisz: Babosék elődöntőben, jöhetnek Hingisék búcsúztatói

2016-03-30 18:24:39

Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedova oldalán két szettben nyert az ukrán Katerina Bondarenko, Olha Szavcsuk duó ellen a Miamiban zajló női tenisztorna párosversenyében.

tenisz WTA Miami Sania Mirza Olha Szavcsuk Monica Niculescu Martina Hingis

Tenisz: Babos szetthátrányból nyert, negyeddöntős

2016-02-11 12:36:37

Babos Tímea szetthátrányból nyert a szentpétervári női tenisztorna nyolcaddöntőjében a 9. helyen kiemelt román Monica Niculescu ellen.

tenisz Monica Niculescu Babos Tímea

Tenisz: Babos bravúros győzelemmel a nyolc között

2016-01-06 06:37:33

Babos Tímea két játszmában legyőzte a negyedik helyen kiemelt román Monica Niculescut az 500 ezer dollár összdíjazású sencseni női tenisztornán, és bejutott a negyeddöntőbe.

tenisz WTA-torna Monica Niculescu Babos Tímea

Videó: teniszütő nélkül nyerte meg a meccslabdát

2015-09-24 23:43:42

Ilyen meccslabdát sem sokat látni teniszben: a román Monica Niculescu ütő nélkül nyerte meg az utolsó pontot a kuangcsoui tenisztornán a svéd Rebecca Peterson ellen. Persze ez egy kicsit túlzás, hiszen eleinte még a kezében volt a teniszütő...

videó tenisz Monica Niculescu

US Open: drón esett a lelátóra, félbeszakadt a meccs – videó

2015-09-04 09:57:17

Egy kisebb drón esett a lelátóra a helyi idő szerint csütörtökön este játszott Flavia Pennetta–Monica Niculescu mérkőzés alatt az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz drón US Open Monica Niculescu Flavia Pennetta

Wimbledon: Babosék kétjátszmás sikerrel a 3. körben

2015-07-04 17:38:12

Kétjátszmás, 6:4, 6:4-es győzelmet aratott Babos Tímea és Kristina Mladenovic duója a wimbledoni teniszbajnokság 2. fordulójában a román, ukrán Monica Niculescu, Olha Szavcsuk páros felett.

páros Wimbledon Monica Niculescu Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: 2:6, 3:5-ről, öt meccslabdát hárítva nyert

2015-06-10 18:19:16

Pályafutása során először jutott be a legjobb nyolc közé a hazai közönség előtt szereplő Robin Haase a hollandiai ’s-Hertogenboschban zajló füves pályás tenisztorna férfi versenyében.

tenisz Robin Haase Monica Niculescu Gaël Monfils

Tenisz: Monfils nem hibázott, Mathieu kiesett Metzben

2014-09-19 15:44:04

A Metzben zajló férfi tenisztorna negyeddöntőjében a 2. helyen kiemelt Gaël Monfils két szettben legyőzte a hetedikként rangsorolt lengyel Jerzy Janowiczot, így bejutott a négy közé, ahol az ellenfele a hazai Paul-Henri Mathieu-t szetthátrányból megverő portugál Joao Sousa lesz.

tenisz Philipp Kohlschreiber Monica Niculescu Jo-Wilfried Tsonga Jan-Lennard Struff David Goffin

Tenisz: a címvédő Babos a negyeddöntőben búcsúzott

2013-04-06 00:51:24

A negyeddöntő jelentette a végállomást a világranglista 123. helyén álló Babos Tímeának a Monterreyben zajló női tenisztornán, miután egy szoros és egy simább szettben, 1 óra 39 percnyi játék után kikapott a román Monica Niculescutól.

Tenisz: Nadal kiütötte Ferrert az acapulcói döntőben

2013-03-03 06:55:46

A spanyol David Ferrer egy lépésre volt attól, hogy sorozatban negyedszer is megnyerje az acapulcói salakpályás tenisztornát, ezt az utolsó lépést azonban esélye sem volt megtenni, ugyanis a döntőben 6:0, 6:2-re kikapott honfitársától, Rafael Nadaltól.

tenisz Sara Errani Rafael Nadal Monica Niculescu David Ferrer Acapulco

Tenisz: kellemetlen meglepetés érte Venus Williamst

2013-03-02 00:34:13

Akárcsak a negyeddöntőben, az elődöntőben is háromszettes csatára kényszerült Venus Williams, de ezúttal ő maradt alul: az orosz Olga Pucskova 4:6, 6:4, 7:5 arányban legyőzte az első kiemelt amerikait a florianópolisi női teniszverseny pénteki játéknapján.

tenisz Venus Williams Olga Pucskova Monica Niculescu Kristina Mladenovic

Czink és Babos is a nyolc között esett ki Florianópolisban

2013-02-28 20:56:20

Két magyar teniszező is a negyeddöntőben várta a florianópolisi WTA-torna folytatását: Czink Melinda a francia Kristina Mladenoviccsal, míg Babos Tímea a román Monica Niculescuval csapott össze – és kapott ki két játszmában, így nem lesz magyar a legjobb négy között.

tenisz WTA Florianópolis Monica Niculescu Kristina Mladenovic Czink Melinda Babos Tímea

Tenisz: Czink és Babos is a negyeddöntőben búcsúzott