Találatok a MK címkére

Találatok száma: 51

A Ferencváros fél gőzzel nyert, és továbbjutott Szegeden

2018-09-22 14:07:52

A Ferencváros Leandro és Kjartan Finnbogason góljával 2–0-ra nyert a Csongrád megyei első osztályú Szegedi VSE otthonában, így könnyed játékkal jutott be a labdarúgó Magyar Kupa legjobb 64 csapata közé.

Szegedi VSE Magyar Kupa MK Ferencváros FTC

MK: A Puskás Akadémia kiütéses sikerének nyomában

2018-04-19 01:57:47

A labdarúgó Magyar Kupa elődöntős párharcának első meccsén a Puskás Akadémia FC 4–0-ra megverte odahaza a DVSC-t, jelentős előnyre szert téve a májusi visszavágó előtt. A találkozó után a győztes csapat két tagjával, Poór Patrikkal és Hegedűs Jánossal beszélgetett az NSO Tv stábja arról, hogy mi volt a nagy különbségű sikerük titka? Utóbbi játékosnak az édesapja is szóba került, akivel néhány nappal ezelőtt ugyanabban a percben szerzett gólt.

közvetítés Puskás Akadémia Poór Patrik Pintér Attila PAFC Magyar Kupa-elődöntő

MK: „Nem Pintér Attila számít, hanem a csapat”; Herczeg: Úgy voltunk, mint a hulla

2018-04-19 01:21:00

A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében a Puskás Akadémia FC 4–0-ra megverte odahaza a DVSC-t, jelentős előnyre szert téve a májusi visszavágó előtt. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

közvetítés Puskás Akadémia Pintér Attila PAFC Magyar Kupa-elődöntő Magyar Kupa

Puskás Akadémia: a négy góllal fél lábbal a döntőben

2018-04-18 19:28:15

A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében a Puskás Akadémia 4–0-ra megverte odahaza a DVSC-t, jelentős előnyre szert téve a májusi visszavágó előtt.

MK: kikapott az MTK-tól, de négy közé került az Újpest

2018-04-04 19:25:24

A Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján az Újpest első mérkőzésen aratott 2–1-es győzelme után a visszavágón az MTK győzött 3–2-re, ami azt jelenti, hogy az Újpest 4–4-es összesítéssel, idegenben szerzett több góllal bejutott az elődöntőbe.

Újpest Novothny Soma Magyar Kupa MTK MK Kanta József

MK: tv-ben a DVSC–Honvéd és az MTK–Újpest

2018-03-20 13:16:01

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága kijelölte a Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágóinak időpontját. Televíziós közvetítésre jelölték ki a DVSC–Honvéd és az MTK–Újpest találkozót is.

Magyar Kupa MK

MK: a Honvéddal találkozik a DVSC a negyeddöntőben

2018-03-07 19:52:25

A Bp. Honvéd hazai pályán 2–1-re nyert a másodosztályú Siófok ellen a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján, így 4–3-as összesítéssel bejutott a legjobb nyolc közé, ahol a Debreceni VSC lesz az ellenfele.

Siófok Magyar Kupa MK Honvéd

Magyar Kupa: gáláns ajánlattal csábítja szurkolóit a DVSC

2018-02-02 10:29:33

A DVSC bejelentette, hogy a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének február 20-án 14 órakor kezdődő, Dorog elleni mérkőzésére nem kell belépőt váltaniuk a szurkolóknak.

Magyar Kupa MK Debrecen DVSC

MK: megvan a 8. forduló programja, két találkozót közvetítenek

2017-11-07 12:12:19

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága keddi ülésén kitűzte a Magyar Kupa 8. fordulóbeli mérkőzéseinek kezdési időpontjait.

Puskás Akadémia Magyar Kupa MTK MLSZ MK

MK: több mint 20 éve nem égett meg úgy címvédő, mint most az FTC

2017-10-25 12:25:43

A labdarúgó Magyar Kupa 2017–2018-as kiírásának egyik szenzációját – bármi is történik később – az NB II-ben szereplő Kisvárda szolgáltatta a legutóbbi három kupaidény mindegyikét megnyerő Ferencváros 1–0-s legyőzésével és kiejtésével. De mikor fordult elő legutóbb, hogy a címvédő még a legjobb 32 közé sem verekedi be magát a Magyar Kupában?

Magyar Kupa MK Kisvárda Ferencváros FTC Budapest Honvéd

Vár, vér és Ferencváros-bánat – két kupameccs képekben

2017-10-24 18:31:37

Kisvárdán elbúcsúzott a Magyar Kupa küzdelmeitől a címvédő Ferencváros, miután 1–0-s vereséget szenvedett másodosztályú vendéglátójától. A Videoton FC viszont magabiztos győzelemmel jutott tovább, 4–0-ra nyert Dabason. Tekintse meg a két mérkőzésről készült galériánkat!

képgaléria galéria Videoton Magyar Kupa MK Kisvárda

MK: Lazovics-gála, szoros lett a Loki-siker, kiesett a Hali

2017-10-24 13:48:24

A labdarúgó Magyar Kupa 7. fordulójában – a főtábla 2. körében – a Videoton a három gólpasszal és egy tizenegyes kiharcolásával záró Danko Lazovics vezérletével 4–0-ra nyert Dabason, a Debrecen pedig a szünet utáni gyors triplával győzött 3–2-re a Monor vendégeként.

Videoton Magyar Kupa MK Haladás Debrecen

MK: a kupameccs után az M4 Sporton sorsolják a 8. fordulót

2017-10-18 10:48:41

Október 25-én éjszaka, a Dunaújváros–Vasas mérkőzés közvetítését követően sorsolják ki a Magyar Kupa 8. fordulójának párosítását az M4 Sport élő adásában.

sorsolás Magyar Kupa MK M4 Sport

MAGYAR KUPA, 2017–2018 – ADATBANK

2017-09-15 11:31:43

A labdarúgó Magyar Kupa 2017–2018-as kiírásának eredményei és programja egy helyen. A mezőny már a főtábla első fordulójában teljes – a sorozat selejtezőjében korábban öt fordulót rendeztek –, a tizenkét NB I-es és a húsz NB II-es klub mindegyik pályára lép.

labdarúgó Magyar Kupa labdarúgó MK adatbank Magyar Kupa MK

MK: küzdelem, rémület, öröm, bánat – a döntő képei

2017-05-31 22:59:01

Az érzelmek széles skálán mozogtak a Ferencváros és a Vasas közötti labdarúgó Magyar Kupa-döntőn. Nézze meg a Szabó Miklós és Meder István képeiből készült összeállításunkat!

képgaléria Vasas Magyar Kupa MK Fradi FTC

MK: Doll elmondta, kik távoznak; beszélt Lovrencsicsről is

2017-05-31 22:26:47

Mint ismert, a Ferencváros nyerte meg a Magyar Kupát: a 2016–2017-es kiírás döntőjében 1–1 után tizenegyesekkel 5–4-re legyőzte a Vasast. A finálét követően a két vezetőedző, Thomas Doll és Michael Oenning értékelte a látottakat.

Vasas Thomas Doll Michael Oenning Magyar Kupa-döntő Magyar Kupa MK-döntő

MK: tizenegyesekkel a Ferencváros nyerte meg a döntőt

2017-05-31 21:43:51

A Ferencváros labdarúgócsapata sorozatban harmadszor lett Magyar Kupa-győztes, a zöld-fehérek hazai környezetben tizenegyesekkel győzték le a Vasast a döntőben.

Vasas Magyar Kupa MK-döntő MK Fradi FTC

MK: többen sírtak Lovrencsics ápolása alatt – videó

2017-05-31 21:34:35

Drámai pillanatok játszódtak le a Vasas–Ferencváros labdarúgó Magyar Kupa-döntő rendes játékidejének végén. Lovrencsics Gergő egy légi párharc után öntudatlanul terült el a földön, sokáig nem lehetett tudni, mennyire súlyos a helyzet.