Találatok a Mischa Zverev címkére

Találatok száma: 22

Tenisz: Fucsovics elődöntőbe jutott párosban Mischa Zverevvel Stuttgartban

2018-06-15 17:40:42

Fucsovics Márton Mischa Zverevvel az oldalán elődöntőt játszik párosban a stuttgarti füves pályás ATP 250-es teniszversenyen, miután szuper tie breakben legyőzték a francia Eysseric, Pouille duót.

tenisz Mischa Zverev Lucas Pouille Jonathan Eysseric Fucsovics Márton ATP 250 Stuttgart

Tenisz: Fucsovics Stuttgartban negyeddöntőzhet párosban

2018-06-13 20:16:51

Fucsovics Márton párosban bejutott a negyeddöntőbe a 650 ezer euró összdíjazású stuttgarti füves pályás férfi tenisztornán.

tenisz Mischa Zverev Fucsovics Márton

Tenisz: Federer visszatért, szetthátrányból jutott tovább

2018-06-13 17:04:06

Roger Federer két és fél hónapos kihagyás után győzelemmel kezdte meg a füves pályás szezont: a 36 éves kiválóság a stuttgarti torna második fordulójában szetthátrányból felállva 3:6, 6:4, 6:2-re verte meg a német Mischa Zverevet.

tenisz Roger Federer Mischa Zverev Fucsovics Márton

Tenisz: jól kezdett Fucsovics stuttgarti párospartnere

2018-06-11 19:14:31

Fucsovics Márton párospartnere, Mischa Zverev bejutott a 16 közé a stuttgarti füves pályás férfi tenisztornán.

tenisz Mischa Zverev

Davis-kupa: a németek után az olaszok is idegenben nyertek

2018-02-04 07:24:08

Németország és Olaszország is a tenisz Davis-kupa világcsoportjának negyeddöntőjébe jutott, miután vasárnap 3:1-re növelte előnyét Ausztráliában, illetve Japánban. Az Egyesült Államok Szerbia, Kazahsztán Svájc ellen szerzett behozhatatlan előnyt már a szombati páros mérkőzésen.

Mischa Zverev Davis-kupa

Aus. Open: rekordbüntetést kapott a visszalépő M. Zverev

2018-01-23 11:55:56

Rekordösszegű pénzbírságot kapott Mischa Zverev, mivel sérülés miatt feladta nyitó fordulós mérkőzését az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Mischa Zverev Australian Open

Tenisz: A. Zverev továbbjutott, M. Zverev kiesett Sencsenben

2017-09-28 22:12:09

Alexander Zverev szetthátrányból nyert csütörtökön a kínai Sencsenben zajló 667 ezer dollár (174 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Mischa Zverev Garbine Muguruza Alexander Zverev

Tenisz: négy között az első kiemelt Bautista Szentpéterváron

2017-09-22 23:56:55

Az első helyen kiemelt spanyol Roberto Bautista könnyed győzelemmel jutott be az elődöntőbe pénteken az egymillió dollár (258 millió forint) összdíjazású szentpétervári kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Roberto Bautista Mischa Zverev

Tenisz: a legjobb németek lemondták a Davis-kupa-szereplést

2017-09-05 18:38:44

Váratlan nehézséggel szembesült a német Davis-kupa-csapat vezetősége, miután a három legjobb játékosuk lemondta a Portugália elleni szereplést.

tenisz Philipp Kohlschreiber Mischa Zverev Davis-kupa Boris Becker Alexander Zverev

US Open: egy Zverev kiesett, egy továbbjutott

2017-08-31 09:40:21

Alexander Zverev nem jutott a legjobb 32 közé a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokság férfi versenyében. A negyedik kiemelt német játékos az első szettet megnyerte Borna Coric ellen a szerdai játéknapon, ám az azt követő három kiegyenlített játszmát elbukta, így a horvát került a harmadik fordulóba.

tenisz US Open Mischa Zverev Alexander Zverev

Wimbledon: Federer most sem vesztett játszmát Zverev ellen

2017-07-08 21:22:12

A hétszeres győztes Roger Federer három játszmában (7:6, 6:4, 6:4) megverte a német Mischa Zverevet a wimbledoni teniszbajnokság harmadik fordulójában, így bejutott a legjobb 16 közé. A 35 esztendős svájci a nyolcaddöntőben a bolgár Grigor Dimitrovval találkozik.

tenisz Wimbledon Roger Federer Mischa Zverev

Tenisz: Wawrinka hazai tornagyőzelmet aratott

2017-05-27 17:43:33

A 482 ezer euró (148.4 millió forint) összdíjazású genfi férfi salakpályás tenisztorna döntőjében Stan Wawrinka 4:6, 6:3, 6:3 arányban felülmúlta Mischa Zverevet.

tenisz Stan Wawrinka Mischa Zverev

Tenisz: Raonic kikapott Lyonban; Zverev–Wawrinka döntő Genfben

2017-05-26 23:20:18

Az első helyen kiemelt Milos Raonic nem jutott be a döntőbe a 482 ezer euró (148.4 millió forint) összdíjazású lyoni salakpályás férfi tenisztornán, ellenben Tomás Berdych igen. Genfben Stan Wawrinka és Mischa Zverev játssza a 482 ezer euró (148.4 millió forint) összdíjazású salakpályás tenisztorna döntőjét.

tenisz Stan Wawrinka Mischa Zverev Milos Raonic

Aus. Open: Nem hiszem, hogy ez volt a nagy sansz – Murray

2017-01-22 10:11:09

Az Australian Open nyolcaddöntőjében a német Mischa Zverevtől négy játszmában vereséget szenvedő Andy Murray nem érzi úgy, hogy motiváció nélkül vagy rosszul játszott volna.

tenisz Novak Djokovics Mischa Zverev Australian Open Andy Murray

Aus. Open: újabb szenzációk – Murray és Kerber is kiesett

2017-01-22 08:23:31

Miután a 2. helyen kiemelt szerb Novak Djokovics már a 2. fordulóban kiesett az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon, elbúcsúzott a férfi egyes küzdelmeitől az első helyen rangsorolt, világelső skót Andy Murray is: négy szettben kikapott a nyolcaddöntőben Mischa Zverevtől. A német játékos a Nisikori Keit öt szettben legyőző Roger Federer ellen folytatja.

tenisz Mischa Zverev Australian Open Andy Murray Alexander Zverev

Tenisz: hiába a hazai pálya, Wawrinka máris búcsúzott

2016-10-28 23:42:03

A hazai közönség bánatára a pénteki negyeddöntőben kiesett az első helyen kiemelt Stan Wawrinka a bázeli kemény pályás férfi tenisztornán. A svájci játékost a német Mischa Zverev búcsúztatta három játszmában.

Tenisz: sikere után visszalépett az első kiemelt Tiencsinben

2016-10-13 18:16:40

A világelső Novak Djokovics bejutott a legjobb nyolc közé a sanghaji kemény pályás férfi tenisztornán, Stan Wawrinka viszont kiesett. A nők tiencsini versenyén az első helyen kiemelt Agnieszka Radwanska győzött, ám bejelentette: sérülés miatt nem lép pályára a legjobb nyolc között. Hongkongban kiesett Venus Williams.

tenisz Venus Williams Novak Djokovics Mischa Zverev Agnieszka Radwanska

Videó: sportolóhoz méltatlanul viselkedett, és még ő akadt ki

2016-10-12 15:08:52

Érdekes véget ért a sanghaji férfi tenisztorna egyes versenyének 2. fordulójában rendezett Mischa Zverev–Nick Kyrgios mérkőzés. A német játékos könnyedén, 6:3, 6:1-re nyert, igaz, ehhez kellett az ausztrál állandó, szándékos hibázása. Kyrgios állítólag azt mondta a mérkőzést vezető bírónak, hogy már menne haza.

tenisz Nick Kyrgios Mischa Zverev

Tenisz: Fucsovics nem jutott főtáblára Stockholmban

2015-10-19 15:48:39

Fucsovics Márton kikapott a selejtező utolsó fordulójában, így nem jutott főtáblára az 537 ezer euró összdíjazású kemény pályás stockholmi tenisztornán. A férfiversenyeket szervező ATP honlapja szerint a világranglistán 253., 23 éves magyar játékos hétfőn két szettben alulmaradt a 28 esztendős német Mischa Zverevvel (224.) szemben.

tenisz Mischa Zverev Fucsovics Márton ATP Stockholm

Videó: Federer könnyed ütései, Zverevnek esélye sem volt

2013-06-15 12:53:50

Ahogy arról már beszámoltunk, az első helyen kiemelt Roger Federer kevesebb mint 40 perc alatt 6:0, 6:0-ra nyert a szabadkártyával induló Mischa Zverev ellen a hallei füves pályás tenisztorna negyeddöntőjében. A svájci klasszisnak – ahogy az eredményből is sejthető – nem kellett megizzadnia a sikerért, könnyedén szerezte a pontokat. Összefoglaló.