Találatok a Mike Bryan címkére

Találatok száma: 17

Davis-kupa: döntőben a franciák, az amerikaiak még versenyben

2018-09-15 21:50:57

Az amerikaiak párossikere után 2:1-re vezetnek a horvátok a tenisz Davis-kupa elődöntőjében.

Ryan Harrison Nicolas Mahut Mike Bryan Julien Benneteau Davis-kupa

US Open: Wimbledon győztesei nyerték a férfi párost

2018-09-07 20:43:51

A harmadik helyen kiemelt Mike Bryan és Jack Sock nyerte a férfi párosok döntőjét a New Yorkban zajló amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open).

tenisz US Open Mike Bryan Jack Sock

Wimbledon: felbomlott a legendás páros, de Mike így is örülhetett

2018-07-14 23:30:25

A férfiaknál az amerikai Mike Bryan, Jack Sock, a nőknél a cseh Barbora Krejcíková, Katerina Siniaková duó nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokság páros versenyének szombati döntőjét.

Wimbledon Mike Bryan Jack Sock

Aus. Open: a Bryan testvérek elbukták a férfi páros döntőjét

2017-01-28 13:58:14

A 16-szoros Grand Slam-bajnok Bob Bryan, Mike Bryan testvérpár 7:5, 7:5-re kikapott a harmadik kiemelt Henri Kontinen, John Peers duótól az Australian Open férfi páros versenyének döntőjében.

tenisz férfi páros Mike Bryan Bob Bryan Australian Open

Rio 2016: a kockázat miatt nem indul a férfi páros címvédője teniszben

2016-07-30 21:35:43

Az egészségi kockázatra hivatkozva visszalépett a riói olimpián való indulástól a tenisztorna férfi páros számának címvédője, az amerikai Bryan testvérpár.

tenisz Zika-vírus Rio 2016 Mike Bryan Bob Bryan

US Open: 11 év után GS-trófea nélkül maradt a Bryan, Bryan pár

2015-09-03 11:44:40

Bob és Mike Bryan a US Open férfi párosának első fordulójában kikapott, ezzel eldőlt, hogy a testvérpár – egymás oldalán – 2004 óta először Grand Slam-trófea nélkül marad.

tenisz US Open Mike Bryan Bob Bryan

Roland Garros: megvan a 20. GS-sikere a párosspecialistának

2015-06-04 21:08:05

A Francia nemzetközi teniszbajnokság vegyes párosának döntőjében a második helyen kiemelt Bethanie Mattek-Sands, Mike Bryan kettős egy szoros és egy sima szettben legyőzte a 3. fordulóban Babos Tímeáékat kiejtő Lucie Hradecká, Marcin Matkowski cseh, lengyel duót.

vegyes páros tenisz Roland Garros Mike Bryan Bethanie Mattek-Sands

Tenisz: Djokovics és Serena Williams az ITF világbajnoka

2014-12-18 14:23:50

A szerb Novak Djokovicsot és az amerikai Serena Williamset választotta a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) a 2014-es esztendő világbajnokának.

Serena Williams Sara Errani Roberta Vinci Novak Djokovics Mike Bryan ITF

US Open: itt a 16. Grand Slam- és a 100. tornagyőzelem

2014-09-07 20:48:36

A Bryan ikrek, Bob és Mike nyerték meg az amerikai nyílt teniszbajnokság férfi páros versenyét, a hazai közönség előtt szereplő fivérek 100. trófeájukat szerezték meg.

tenisz US Open Mike Bryan Marcel Granollers Marc López Bob Bryan

Wimbledon: bombameglepetés a férfi párosok döntőjében

2014-07-05 23:13:19

Az angol nemzetközi teniszbajnokság férfi párosának fináléjában a Bryan fivérek döntő szettben kikaptak a Vasek Pospisil, Jack Sock duótól, így az amerikai kettős 16. Grand Slam-sikere tovább várat magára.

tenisz Wimbledon Vasek Pospisil Mike Bryan Jack Sock Bob Bryan

Wimbledon: minden fontosabb címet a Bryan ikrek birtokolnak

2013-07-06 19:32:40

Bob és Mike Bryan nyerte meg a férfi párosok versenyét a wimbledoni teniszbajnokságon. Az amerikai ikerpár a döntőben 3:6, 6:3, 6:4, 6:4-re nyert az Ivan Dodig, Marcelo Melo összetételű horvát, brazil duó ellen.

tenisz Wimbledon Mike Bryan Bob Bryan

Videó: szabálytalan - eldobott ütővel szerzett pontot Wimbledonban

2013-07-04 20:14:13

Különleges pontot szerzett Mike Bryan a wimbledoni tenisztornán a férfi párosok versenyében ikertestvére, Bob oldalán. Egy indiai, francia kettős ellen az egyik menetben eldobta az ütőjét, amiről a labda visszapattant az ellenfél térfelére. Ez elvileg szabálytalan, a játékvezető azonban úgy látta (rosszul), hogy Mike Bryan még a kezében fogta az ütőt, amikor a labdához ért.

Roland Garros: a Bryan fivérek másodszor nyertek Párizsban

2013-06-08 20:34:24

Az amerikai Bob és Mike Bryan másodszor nyerte meg a férfi párosok küzdelmét a francia nemzetközi teniszbajnokságon, a döntőben 6:4, 4:6, 7:6-ra legyőzve a hazai pályán szereplő Michaël Llodrát és Nicolas Mahut-t.

tenisz férfi páros Roland Garros Mike Bryan Bob Bryan

Aus. Open: a Bryan testvérek a 13. GS-tornasikerüket aratták

2013-01-26 14:42:06

Az első helyen kiemelt amerikai Bob Bryan, Mike Bryan duó nyerte meg a férfi párosok versenyét az Ausztrál nyílt teniszbajnokságon, miután a szombati döntőben két játszmában legyőzte a holland Robin Haase, Igor Sijsling kettőst.

tenisz páros Mike Bryan Bob Bryan Australian Open

Tenisz: Mike Bryan lehagyta Woodbridge-et az örökranglistán

2012-10-07 11:33:04

Az amerikai Mike Bryan az ikertestvére, Bob oldalán megnyerte a pekingi kemény pályás tenisztornán a párosok döntőjét – 6:3, 6:2-re győztek a Carlos Berlocq, Denis Istomin duó ellen –, ezzel a páros tornagyőzelmek számát tekintve az örökranglista élére állt.

Todd Woodbridge Mike Bryan Bob Bryan

Fölértek az Everestre a Bryan ikrek, megdöntötték a Woodie-k rekordját

2010-08-01 23:47:25

Az amerikai Bob Bryan, Mike Bryan teniszduó megdöntötte a legendás Todd Woodbridge, Mark Woodforde páros rekordját. Az ikrek 100. páros döntőjükben 6:7, 6:2, 10-7-es győzelmet arattak Eric Butorac és Jean-Julien Rojer ellen, ezzel pedig 62. ATP-tornasikerüket könyvelhették el.

tenisz Mike Bryan Bob Bryan

Wimbledon: a Nestor, Zimonjic páros megvédte bajnoki címét

2009-07-11 04:00:26

Az angol nemzetközi teniszbajnokság férfi páros döntőjében a második helyen kiemelt Daniel Nestor, Nenad Zimonjics páros hatalmas csatában védte meg címét a világranglistát 2003 szeptembere óta vezető Bob és Mike Bryan duóval szemben.