Találatok a Marin Cilic címkére

Találatok száma: 152

Davis-kupa: Cilic és Coric a horvátok döntős keretében

2018-11-13 13:54:27

A férfi teniszezők világranglistáján 7. Marin Cilic, valamint a 12. helyezett Borna Coric is tagja a horvát teniszválogatottnak, amely jövő péntektől vasárnapig a Davis-kupa döntőjében Lille-ben találkozik a házigazda franciákkal.

tenisz Marin Cilic Davis-kupa Borna Coric

ATP-vb: Djokovics magabiztos győzelemmel kezdett

2018-11-12 18:36:30

A londoni ATP-világbajnokság Gustavo Kuerten-csoportjának 1. fordulójában a férfi teniszezők világranglistáján 5. helyen álló német Alexander Zverev 7:6, 7:6-ra legyőzte a horvát Marin Cilicet (7.). A nap másik meccsén a világelső szerb Novak Djokovics magabiztosan legyőzte az amerikai John Isnert (10.).

tenisz Novak Djokovics Marin Cilic John Isner Alexander Zverev ATP-vb

ATP-vb: Djokovics Zverevvel, Federer Thiemmel egy csoportban

2018-11-05 21:12:46

A világelső Novak Djokovics Alexander Zverevvel, Marin Ciliccsel és a Rafael Nadal helyett induló John Isnerrel került egy csoportba a vasárnap rajtoló tenisz ATP-világbajnokságon.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Nisikori Kei Marin Cilic Kevin Anderson

Tenisz: a svájci is nyert, jöhet a 47. Federer–Djokovics ütközet!

2018-11-02 21:57:58

Novak Djokovics továbbra is megállíthatatlan, a hétfőtől újra világelső szerb teniszező a párizsi negyeddöntőben szetthátrányból fordítva legyőzte a horvát Marin Cilicet, így egymást követő 21. mérkőzését nyerte meg. Ellenfele a japán Nisikori Keit két szettben legyőző Roger Federer lesz, akivel pályafutása során a 47. alkalommal nézhet farkasszemet.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Nisikori Kei Marin Cilic

Tenisz: Nisikori lesz Federer negyeddöntős ellenfele

2018-11-01 14:50:55

A négyszeres bajnok Novak Djokovics 53 perc játék után bejutott a párizsi Masters-torna negyeddöntőjébe, mivel a bosnyák Damir Dzumhur a második szett elején feladta ellene a küzdelmet a harmadik fordulóban.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Marin Cilic Fabio Fognini Dominic Thiem

Tenisz: kórházban ért véget Melzer bécsi búcsúversenye

2018-10-25 10:06:14

Rosszullét miatt nem tudott kiállni búcsúversenyén a negyeddöntőre Jürgen Melzer a bécsi kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Marin Cilic Jürgen Melzer

Tenisz: Cilic továbbjutott, a 6. kiemelt kiesett Bázelben

2018-10-22 22:12:52

Marin Cilic bejutott a nyolcaddöntőbe a bázeli kemény pályás férfi tenisztornán. A harmadik helyen kiemelt horvát játékosnak mintegy egy és negyed órára volt szüksége a kanadai Denis Shapovalov legyőzéséhez hétfőn.

tenisz Marin Cilic Marco Cecchinato Denis Shapovalov

Tenisz: Djokovics továbbjutott, Cilic és Thiem kiesett

2018-10-09 16:48:17

A 14-szeres Grand Slam-torna-győztes Novak Djokovics magabiztos sikerrel jutott be a nyolcaddöntőbe a sanghaji férfi tenisztornán. A szerb játékos kedden a francia Jérémy Chardyt búcsúztatta, aki 41. a világranglistán.

tenisz Novak Djokovics Marin Cilic Dominic Thiem

Tenisz: Cilic szettelőnyről bukott, Ostapenko biciklit kapott

2018-10-02 18:14:19

A kétszeres Grand Slam-torna-győztes bajnok Garbine Muguruza számára a második forduló jelentette a végállomást a pekingi kemény pályás tenisztorna női versenyében. A spanyol játékost a szombaton Vuhanban tornagyőztes fehérorosz Arina Szabalenka búcsúztatta két szettben.

tenisz Oszaka Naomi Marin Cilic Jelena Ostapenko Fucsovics Márton

Davis-kupa: horvát és francia előny az elődöntőben

2018-09-14 19:49:26

A pénteki egyes mérkőzések után Horvátország és Franciaország is 2:0-ra vezet vendégével szemben a tenisz Davis-kupa világcsoportjának elődöntőjében.

Roberto Bautista-Agut Marin Cilic Lucas Pouille Davis-kupa Borna Coric Benoit Paire

US Open: 4 óra 7 perc, ötszettes csata – Nisikori az elődöntőben

2018-09-05 22:36:24

A japán Nisikori Kei ötszettes, 4 óra 7 perces mérkőzésen legyőzte a 2014-es bajnok Marin Cilicet az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) negyeddöntőjében, ezzel pályafutása során harmadszor jutott be a New York-i Grand Slam-tornán a legjobb négy közé.

tenisz US Open 2018 US Open Nisikori Kei Marin Cilic

US Open: Djokovics a 3. fordulóban, Stollárék nyertek párosban

2018-08-31 07:18:33

Novak Djokovics bejutott az amerikai nemzetközi teniszbajnokság 3. fordulójába, miután négy szettben legyőzte az amerikai Tennys Sandgrent. A nőknél párosban Stollár Fanny Nina Sztojanoviccsal az oldalán sikerrel vette az első fordulót.

tenisz US Open Stollár Fanny Novak Djokovics Marin Cilic Marija Sarapova

Tenisz: Djokovics hatodszor döntős, először nyerhet

2018-08-18 21:04:26

A tizedik helyen kiemelt szerb Novak Djokovics nagy csatában legyőzte a hetedikként rangsorolt horvát Marin Cilicet a Cincinnatiben zajló férfi tenisztornán szombaton.

tenisz Petra Kvitová Novak Djokovics Marin Cilic Kiki Bertens

Tenisz: Nadal készülhet az elődöntőre és a londoni vb-re

2018-08-11 00:12:39

A görög Sztefanosz Cicipasz a korábbi világelső szerb Novak Djokovics után a címvédő Alexander Zverevet is legyőzte az 5.3 millió dollár (1.4 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás torontói férfi tenisztornán.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Simona Halep Rafael Nadal Marin Cilic Alexander Zverev

Babosék visszavágtak, Nadal és Djokovics simán nyert, kiesett a címvédő

2018-07-05 15:58:46

A második forduló jelentette a végállomást az első körben Fucsovics Mártont búcsúztató Julien Benneteau számára az Angol nemzetközi teniszbajnokságon. Az amerikai Frances Tiafoe négy szettben megverte a francia játékost.

tenisz Wimbledon Stan Wawrinka Rafael Nadal Novak Djokovics Marin Cilic

Tenisz: Cilic legyőzte Djokovicsot a londoni döntőben

2018-06-24 17:44:21

Marin Cilic szetthátrányból fordítva legyőzte Novak Djokovicsot a londoni a Queen's Clubban rendezett füves pályás tenisztorna döntőjében.

tenisz Novak Djokovics Marin Cilic

Tenisz: Cilic szetthátrányból fordított, Wawrinka kiesett

2018-06-20 22:44:23

Az első kiemelt horvát Marin Cilic szetthátrányból fordítva győzött a luxemburgi Gilles Müller ellen a londoni Queen's Clubban zajló füves pályás férfi tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.

tenisz Marin Cilic Gilles Müller Dominic Thiem

Roland Garros: Nadal tizenegyedszer elődöntős Párizsban

2018-06-07 14:49:11

A világelső Rafael Nadal négy szettben legyőzte az argentin Diego Schwartzmant a francia nyílt teniszbajnokság negyeddöntőjében.

Roland Garros Rafael Nadal Marin Cilic Juan Martin del Potro Diego Schwartzman

Roland Garros: három éve nem történt ilyen Nadallal a párizsi salakon

2018-06-06 20:07:51

A Párizsra szerda késő délután lecsapó vihar miatt először bő egy órára félbeszakadt a játék, a férfiak két negyeddöntőjébe kellett a kényszerű szünetet közbeiktatni, aztán félóra tenisz után újabb esőszünetet rendeltek el, végül röviddel este nyolc előtt közölték: majd holnap befejezik. Előtte azonban olyan eseménynek lehetett tanúja a Roland Garros közönsége, amilyet legutóbb a 2015-ös Francia nemzetközi bajnokságon láthatott: Rafael Nadal szettet vesztett.