Találatok a Marin Cilic címkére

Találatok száma: 140

Tenisz: Djokovics hatodszor döntős, először nyerhet

2018-08-18 21:04:26

A tizedik helyen kiemelt szerb Novak Djokovics nagy csatában legyőzte a hetedikként rangsorolt horvát Marin Cilicet a Cincinnatiben zajló férfi tenisztornán szombaton.

tenisz Petra Kvitová Novak Djokovics Marin Cilic Kiki Bertens

Tenisz: Nadal készülhet az elődöntőre és a londoni vb-re

2018-08-11 00:12:39

A görög Sztefanosz Cicipasz a korábbi világelső szerb Novak Djokovics után a címvédő Alexander Zverevet is legyőzte az 5.3 millió dollár (1.4 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás torontói férfi tenisztornán.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Simona Halep Rafael Nadal Marin Cilic Alexander Zverev

Babosék visszavágtak, Nadal és Djokovics simán nyert, kiesett a címvédő

2018-07-05 15:58:46

A második forduló jelentette a végállomást az első körben Fucsovics Mártont búcsúztató Julien Benneteau számára az Angol nemzetközi teniszbajnokságon. Az amerikai Frances Tiafoe négy szettben megverte a francia játékost.

tenisz Wimbledon Stan Wawrinka Rafael Nadal Novak Djokovics Marin Cilic

Tenisz: Cilic legyőzte Djokovicsot a londoni döntőben

2018-06-24 17:44:21

Marin Cilic szetthátrányból fordítva legyőzte Novak Djokovicsot a londoni a Queen's Clubban rendezett füves pályás tenisztorna döntőjében.

tenisz Novak Djokovics Marin Cilic

Tenisz: Cilic szetthátrányból fordított, Wawrinka kiesett

2018-06-20 22:44:23

Az első kiemelt horvát Marin Cilic szetthátrányból fordítva győzött a luxemburgi Gilles Müller ellen a londoni Queen's Clubban zajló füves pályás férfi tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.

tenisz Marin Cilic Gilles Müller Dominic Thiem

Roland Garros: Nadal tizenegyedszer elődöntős Párizsban

2018-06-07 14:49:11

A világelső Rafael Nadal négy szettben legyőzte az argentin Diego Schwartzmant a francia nyílt teniszbajnokság negyeddöntőjében.

Roland Garros Rafael Nadal Marin Cilic Juan Martin del Potro Diego Schwartzman

Roland Garros: három éve nem történt ilyen Nadallal a párizsi salakon

2018-06-06 20:07:51

A Párizsra szerda késő délután lecsapó vihar miatt először bő egy órára félbeszakadt a játék, a férfiak két negyeddöntőjébe kellett a kényszerű szünetet közbeiktatni, aztán félóra tenisz után újabb esőszünetet rendeltek el, végül röviddel este nyolc előtt közölték: majd holnap befejezik. Előtte azonban olyan eseménynek lehetett tanúja a Roland Garros közönsége, amilyet legutóbb a 2015-ös Francia nemzetközi bajnokságon láthatott: Rafael Nadal szettet vesztett.

Roland Garros Rafael Nadal Marin Cilic Juan Martín del Potro Diego Schwartzman

Tenisz: Nadal és Djokovics továbbjutott, Dimitrov kiesett

2018-05-16 18:24:21

Továbbjutott a római férfi tenisztornán az első kiemelt spanyol Rafael Nadal, aki csupán egy játékot veszített a második fordulóban.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Rafael Nadal Novak Djokovics Nisikori Kei Marin Cilic

Tenisz: Cicipasz megverte az 1. kiemeltet; Cilic kiesett

2018-05-03 23:03:16

A vasárnap Barcelonában döntős görög Sztefanosz Cicipasz három szettben legyőzte az első helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Andersont az estorili férfi tenisztorna csütörtöki nyolcaddöntőjében.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Marin Cilic

Tenisz: búcsúzott a Fucsovicsot legyőző Cilic Indian Wellsben

2018-03-14 10:45:37

A horvát Marin Cilic nem jutott be az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfi versenyének nyolcaddöntőjébe, a harmadik fordulóban kikapott a német Philipp Kohlschreibertől.

tenisz WTA Indian Wells Marin Cilic ATP Indian Wells

Tenisz: Fucsovics Márton csak megnehezíteni tudta Cilic dolgát

2018-03-12 02:58:46

Fucsovics Márton nem bírt Marin Ciliccsel az Indian Wells-i férfi tenisztorna 2. fordulójában, így a világranglista 3. helyén álló horvát játékos jutott be a legjobb 32 közé.

tenisz Marin Cilic Fucsovics Márton

Tenisz: Cilic könnyed sikerrel kezdett Rióban

2018-02-20 08:36:36

Az első kiemelt Marin Cilic könnyed győzelemmel kezdte a riói férfi salakpályás tenisztornát. A világranglistán harmadik horvát játékos az argentin Carlos Berlocqot győzte le két játszmában, 1 óra 21 perc alatt.

tenisz Marin Cilic Jack Sock

Aus. Open: Federer megvédte címét, 20-szoros GS-bajnok!

2018-01-28 11:43:19

A címvédő Roger Federer öt játszmában, 6:2, 6:7, 6:3, 3:6, 6:1-re legyőzte a horvát Marin Cilicet az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság döntőjében, így megszerezte 20. Grand Slam bajnoki címét, míg Melbourne-ben hatodszor ért a csúcsra.

tenisz Roger Federer Marin Cilic Australian Open

Roger Federer huszadik Grand Slam-sikerét aratta

2018-01-27 20:35:18

Az idei Australian Open utolsó mérkőzése a férfiak egyes döntője volt, amelyben a svájci Roger Federer a horvát Marin Cilic ellen küzdött meg. Az ötszettes mérkőzésen Roger Federer diadalmaskodott, s 187 perc alatt megszerezte pályafutása 20. Grand Slam-győzelmét.

tenisz Roger Federer Marin Cilic Australian Open Aus. Open

Aus. Open: véget ért a brit álom, Marin Cilic az első döntős

2018-01-25 11:43:26

A hatodik kiemelt Marin Cilic 6:2, 7:6, 6:2-re legyőzte a brit Kyle Edmundot az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének első elődöntőjében. A harmadik Grand Slam-döntőjére készülő horvát a fináléban a Roger Federer–Csung Hjon mérkőzés győztesével találkozik.

tenisz Marin Cilic Kyle Edmund Australian Open

Aus. Open: Nadal nagyon pipa volt a meccs végén – videó

2018-01-23 16:16:34

Mint arról beszámoltunk, 2:2-es játszmaállásnál, Marin Cilic 2:0-s vezetésénél az ötödik szettben Rafael Nadal sérülés miatt feladta kettejük keddi negyeddöntőjét az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon. A spanyol versenyző érthetően nagyon elkeseredett és dühös volt…

videó Rafael Nadal Marin Cilic Australian Open

Aus. Open: Nadal megsérült, feladta a Cilic elleni meccset

2018-01-23 13:05:06

2:2-es játszmaállásnál, Marin Cilic 2:0-s vezetésénél az ötödik szettben Rafael Nadal sérülés miatt feladta kettejük keddi negyeddöntőjét az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz Rafael Nadal Marin Cilic Australian Open

ATP-vb: Federer hibátlan maradt, Jack Sock a másik elődöntős!

2017-11-16 17:55:21

A korábbi világelső Roger Federer három játszmában legyőzte Marin Cilicet a férfi teniszezők londoni világbajnokságán. A nap másik meccsén Jack Sock szintén döntő felvonásban nyert Alexander Zverev ellen, így bejutott az elődöntőbe, ahol Grigor Dimitrov lesz az ellenfele.

tenisz Roger Federer Marin Cilic Jack Sock Grigor Dimitrov Alexander Zverev

ATP-vb: Zverev ellen is nyert, és továbbjutott Federer

2017-11-15 07:33:54

Második meccsét is megnyerte a hatszoros győztes Roger Federer a férfi teniszezők londoni világbajnokságán. A svájci klasszis 7:6, 5:7, 6:1-re legyőzte a német Alexander Zverevet, amivel biztosította helyét a legjobb négy között.

tenisz Roger Federer Marin Cilic Jack Sock Alexander Zverev ATP-vb

ATP-vb: Cilic nagyon jól állt, aztán Zverev belelendült

2017-11-12 23:30:33

Alexander Zverev a döntő szettben brékhátrányból fordítva legyőzte Marin Cilicet a férfi teniszezők londoni világbajnokságának nyitó napján.