Találatok a Marcelo Gallardo címkére

Találatok száma: 6

Barcelona: Argentínából érkezhet Valverde utódja – sajtóhír

2019-10-04 12:04:58

A spanyol As információi szerint a River Plate-tel remeklő Marcelo Gallardo válthatja Ernesto Valverdét, ha nem javul a Barcelona formája. A 43 éves szakember 2014 nyara óta a Buenos Aires-i klub edzője, és bár azóta a bajnoki cím még nem jött össze, kétszer nyert Libertadores-kupát, egyszer Copa Sudamericanát, kétszer pedig Argentin Kupát a csapattal.

River Plate Marcelo Gallardo Ernesto Valverde Barcelona

Klub-vb: Suárez az MVP, Luis Enrique a Barca-stílust méltatta

2015-12-20 16:33:59

Miután az FC Barcelona 3–0-ra legyőzte az argentin River Plate-et a klubvilágbajnokság döntőjében, Luis Enrique, a katalán csapat vezetőedzője a Barca-stílust emelte ki. A torna legjobb játékosának az öt gólt szerző Luis Suárezt választották meg.

klubvilágbajnokság klub-vb River Plate Neymar Marcelo Gallardo Luis Suárez

Harmadszor is klubvilágbajnok a Barcelona!

2015-12-20 10:54:13

Vasárnap rendezték meg a labdarúgó-klubvilágbajnokság fináléját, amelyben a Barcelona az erőviszonyoknak és a várakozásoknak megfelelően könnyedén, magabiztosan nyert (3–0) a River Plate ellen. A katalánok már 176 találatnál járnak ebben a naptári esztendőben, ami új klubcsúcs, a duplázó Luis Suárez pedig öt góllal zárta a tornát, ami szintén rekord.

közvetítés klubvilágbajnokság klub-vb River Plate Neymar Marcelo Gallardo

Uruguay: bajnokként vonult vissza a 44-szeres argentin válogatott

2011-06-14 06:31:48

Uruguayi bajnoki címmel fejezte be sportpályafutását Marcelo Gallardo korábbi argentin válogatott futballista.

Marcelo Gallardo

Argentína: halálfélelme volt a kirabolt Marcelo Gallardónak

2009-04-10 04:00:24

Marcelo Gallardónak elmondása szerint halálfélelme volt a múlt hét végén, amikor betörők hatoltak be Buenos Aires-i házába, miközben otthon tartózkodott feleségével és gyerekeivel.

Marcelo Gallardo River Plate

Marcello Gallardo az MLS-ben folytatja tovább pályafutását

2008-02-02 00:00:43

Az Egyesült Államokban folytatja pályafutását a volt argentin válogatott futballista, Marcelo Gallardo. A technikás játékmester a Paris Saint-Germaint hagyja ott a Washington DC United kedvéért.