Találatok a Mali U17 címkére

Találatok száma: 5

U17-es vb: Anglia 0–2-ről 5–2-re verte a spanyolokat a döntőben!

2017-10-28 15:29:45

Az angol U17-es labdarúgó-válogatott nyerte meg a korosztályos világbajnokságot, mivel a döntőben kétgólos hátrányból fordítva 5–2-re legyőzte az Európa-bajnok Spanyolországot.

U17-es vb U17 Spanyolország U17 Mali U17 Brazília U17 Anglia U17

U17-es vb: Brazília végzete is Brewster volt – újabb angol–spanyol döntő!

2017-10-25 15:18:12

Továbbra is szárnyalnak idén az angol utánpótlás-válogatottak: az U17-es együttes az Egyesült Államok ellen is triplázó Rhian Brewster mesterhármasával 3–1-re legyőzte Brazíliát a világbajnokság elődöntőjében. A torna utolsó mérkőzésén megismétlődik a májusi korosztályos Eb-döntő, az angolok ellenfele az Európa-bajnok Spanyolország lesz.

U17-es vb U17-es Eb U17 Spanyolország U17 Rhian Brewster Mali U17

U17-es vb: liverpooli „bolond” volt az Egyesült Államok veszte

2017-10-21 16:37:26

Elsőként Mali jutott be a legjobb négy közé az U17-es labdarúgó-világbajnokságon, mivel a negyeddöntőben 2–1-re legyőzte Ghánát. A nap során Anglia is kvalifikálta magát a négy közé, az Egyesült Államok kiütésével.

U17-es vb U17 Rhian Brewster Mali U17 Ghána U17 Egyesült Államok U17

U17-es vb: az Egyesült Államok két helyet bukott a végén

2017-10-12 17:50:02

Az Indiában zajló U17-es labdarúgó-világbajnokság B-csoportjának záró fordulójában Paraguay gond nélkül elintézte a végén szépítő Törökországot (3–1), Mali pedig az Új-Zéland elleni 3–1-es sikerrel biztosította be a második helyét.

Törökország U17 Paraguay U17 Mali U17

U17-es vb: a címvédő is döntős, új csillag van születőben

2015-11-05 23:55:52

Elsőként Mali U17-es labdarúgó-válogatottja jutott be a chilei korosztályos világbajnokság döntőjébe, az elődöntőben 0–1-ről fordítva 3–1-re legyőzte Belgiumot. A másik ágon a címvédő Nigéria 4–2-re nyert Mexikó ellen.