Találatok a Lugo címkére

Találatok száma: 6

La Liga: az új idényben öt madridi csapat lesz az élvonalban!

2018-05-27 22:47:22

A Rayo Vallecano hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Lugót a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság utolsó előtti, 41. fordulójában, így az Huesca után a madridi együttes is biztossá tette a feljutását az élvonalba. A La Liga következő kiírásában így rekordot jelentő öt fővárosi csapat szerepelhet.

spanyol foci Real Oviedo Rayo Vallecano Lugo La Liga Hidi Patrik

La Liga: az 58 éves klub először jutott fel az élvonalba!

2018-05-22 00:01:59

Az SD Huesca idegenben 2–0-ra legyőzte a Lugót a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 40. fordulójában, ezzel két körrel a zárás előtt biztossá tette a feljutását az élvonalba. Az 1960-ban alapított aragóniai klub a következő szezonban fennállása során először szerepelhet a La Ligában.

spanyol foci Rayo Vallecano Lugo La Liga Huesca

Spanyolország: saját térfeléről ívelt gólt a kapus – videó

2018-01-21 12:12:59

A spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján a Lugo hazai pályán 3–1-re legyőzte a Sporting Gijónt. A találkozó utolsó gólja meglehetősen különleges volt: Juan Carlos, a hazaiak kapusa a saját térfeléről ívelt kollégája kapujába.

spanyol labdarúgás Sporting Gijón Lugo Juan Carlos

Videó: csoda, hogy csak 12 gólt szereztek a spanyol bajnokin

2014-12-21 08:28:54

Mint arról beszámoltunk, 6–6-os döntetlent játszott egymással a Numancia és a Lugo a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban. És nyugodtan írhatjuk, hogy csak... Íme, a találkozó összefoglalója!

videó Numancia Lugo

Spanyolország: 54 937 meccsből ez volt a 2. ilyen

2014-12-20 23:08:22

Elképesztő mérkőzést játszott a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban a Numancia és a Lugo: a szünetben még 1–1-re álltak a csapatok, de ezt követően kitört a totális őrület a pályán, a vége 6–6.

Segunda División Numancia Lugo 6-6

Videó: Lolo megküldte, bombagól a Király-kupában

2014-09-12 11:04:27

Emlékezetes győzelemmel jutott tovább a spanyol másodosztályban szereplő Lugo labdarúgócsapata a spanyol Király-kupa (Copa del Rey) második fordulójában. A hazaiak a 77. percben Lolo bombagóljával szerezték meg a vezetést az Alcorcón ellen, ezzel a találattal a középpályás újra „kalapba tette” csapatát. A hazaiak 1–0-ra megnyerték a találkozót. A gól 1:37-től látható a videóban.