Vitorlázás: Érdi Mária tudatosan készül Tokióra, érmet akar szerezni

Bár a lovagláshoz is van adottsága Érdi Máriának, nem kell megijedni, a tokiói olimpiára készülő vitorlázó nem vált sportágat. A pilisjászfalui Unikornis Lovardában – ahol testvére, Érdi Gabriella lovagol – pusztán a Nemzeti Sport, no, meg némi kikapcsolódás kedvéért pattant lóra.

Érdi Mária vitorlázás olimpia Tokió 2020 Laser Radial

Vitorlázás: Érdi Mária a 4. helyen végzett az ifjúsági vb-n!

2016-12-20 11:10:42

Érdi Mária a 4. helyen végzett Laser Radial hajóosztályban az új-zélandi vitorlázó ifjúsági világbajnokságon.

Érdi Mária vitorlázás laser radial

Vitorlázás: Érdi Mária futamot nyert a melbourne-i vk-versenyen

2016-12-07 12:20:19

Érdi Mária megnyerte a harmadik futamot a Melbourne-ben zajló vitorlás világkupán.

Vitorlázás: Érdi sohasem volt ilyen jó helyen a világranglistán

2016-10-13 18:50:34

A vitorlázó Érdi Mária a 13. helyen áll a Laser Radial hajóosztály legfrissebb világranglistáján.

Érdi Mária vitorlázás Laser Radial

Rio 2016: Érdi Mária futamot nyert Laser Radialban!

2016-08-09 19:30:57

Érdi Mária győzelmével ért véget a női Laser Radial harmadik futama a riói olimpián. A szám keddi versenynapján még egy futamot rendeztek, abban az ötödik helyen ért célba a magyar vitorlázó, aki tegnap az első futamon a 20., a másodikon a 22. helyen futott be, így jelenleg a 9. helyen áll az összesített ranglistán. A versenyszámból még további hat futam van hátra az érmek sorsát eldöntő verseny előtt.

Érdi Mária vitorlázás olimpia laser radial Rio 2016

Rio 2016: Érdi Mária és Cholnoky Sára is közel a kvótához

2016-04-01 09:00:01

Érdi Mária (Laser Radial) és a szörfös Cholnoky Sára is remekül szerepelt a vitorlázók utolsó európai kvalifikációs versenyének negyedik napján, Palma de Mallorcán, így a pénteki záró futamok előtt nagyon közel kerültek az olimpiai szereplés kivívásához.