Találatok a Kyle Edmund címkére

Találatok száma: 20

Tenisz: Kvitová és Szabalenka már nyolcaddöntős Vuhanban

2019-09-23 14:40:36

A nyitó fordulóban kiesett a hetedik helyen kiemelt Kyle Edmund a Csengtuban zajló, egymillió dollár (300 millió forint) összdíjazású kemény pályás tenisztornán. Csuhajban és Vuhanban is ritkult a mezőny.

tenisz WTA Vuhan Petra Kvitová Kyle Edmund Arina Szabalenka ATP Csuhaj

Tenisz: a tavalyi döntős Edmund máris búcsúzott Marrákestől

2019-04-10 19:44:45

A tavaly döntős brit Kyle Edmund a nyolcaddöntőben búcsúzott az 524 ezer euró (168.6 millió forint) összdíjazású marokkói salakpályás férfi tenisztornán, mivel szerdán két szettben kikapott Jo-Wilfried Tsongától.

Kyle Edmund

Tenisz: könnyű sikerrel kezdett a harmadik kiemelt Marrákesben

2019-04-08 21:51:46

A tavaly döntős Kyle Edmund magabiztos sikerrel kezdett az 524 ezer euró (168.6 millió forint) összdíjazású marokkói salakpályás férfi tenisztornán. A harmadik helyen kiemelt brit játékos a francia Ugo Humbert felett diadalmaskodott 1 óra 20 perc alatt.

Tenisz Kyle Edmund ATP Marrákes

Tenisz: már a nyolc között megismétlődik a 2017-es döntő

2019-01-02 10:40:10

A 2017-es döntő két résztvevője, az akkori győztes Grigor Dimitrov, valamint a japán Nisikori Kei is bejutott a nyolc közé a brisbane-i kemény pályás tenisztorna férfiversenyében. A második helyen kiemelt japán, illetve a hatodikként rangsorolt bolgár a negyeddöntőben egymással csatázik majd.

tenisz Nisikori Kei Kyle Edmund Grigor Dimitrov

Tenisz: a top 20 legfiatalabb tagja először nyert tornát

2018-10-21 22:09:23

A görög Sztefanosz Cicipasz pályafutása első tornagyőzelmét ünnepelte a stockholmi kemény pályás férfi versenyen, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a lett Ernests Gulbist.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Kyle Edmund Karen Hacsanov

Tenisz: Monfils és Edmund is 6:3, 6:4-gyel készült a döntőre

2018-10-20 14:25:07

Az orosz Darja Kaszatkina nyerte meg a moszkvai kemény pályás női tenisztornát, a döntőben szetthátrányból fordítva győzte le a tunéziai Onsz Dzsaburt.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Onsz Dzsabur Kyle Edmund Julia Görges John Isner

Tenisz: kikapott a Federer, Djokovics páros Chicagóban

2018-09-22 12:08:07

Európa 3:1-re vezet a többi kontinens ellen a teniszezők Laver-kupájának első napja után. A golfozók Ryder-kupájának megfelelő, Roger Federer által megálmodott eseményt Chicagóban rendezik meg.

Roger Federer Novak Djokovics Laver-kupa Kyle Edmund Kevin Anderson Jack Sock

Videó: Kyrgios szenzációs ütéssel nyerte meg a labdamenetet

2018-06-22 10:33:00

Nick Kyrgios tehetségéhez nem férhet kétség, ha az ausztrál jó formában van, bárkit képes legyőzni – más kérdés, hogy a motivációjával néha gondok akadnak… A Queen'sben zajló férfi tornán Kyle Edmund ellen szemmel láthatóan volt kedve játszani, a láb közötti átemelése pedig kifejezetten parádésra sikeredett – ezt az ütésformát amúgy többször is meghúzta a meccs során. A negyeddöntőben a spanyol Feliciano Lópezzel találkozik.

tenisz Nick Kyrgios Kyle Edmund

Roland Garros: Fucsovics legyőzője a saját dolgát nehezítette meg

2018-05-31 17:42:15

Csütörtök délután a világranglista 17. helyén álló brit Kyle Edmund 6:0, 1:6, 6:2, 6:3-ra legyőzte a 45. helyen rangsorolt Fucsovics Mártont a Párizsban zajló Francia nemzetközi bajnokságon, s így továbbjutott a harmadik fordulóba, a legjobb 32 közé. A magyar teniszező után a brit is megszólalt a mérkőzést követően.

tenisz Roland Garros Kyle Edmund Fucsovics Márton

Roland Garros: Edmund ezért top 20-as teniszező... – Fucsovics

2018-05-31 16:20:10

Mint ismert, Fucsovics Márton négy szettben kikapott a Roland Garros második fordulójában a 16. kiemelt brit Kyle Edmundtól. A találkozót követő sajtótájékoztatón a meccsen kívül a következő napok programjáról is beszélt.

Roland Garros: Fucsovics négy szettben kikapott a 2. körben

2018-05-31 15:13:17

Fucsovics Márton négy szettben kikapott a Ronald Garros második fordulójában a világranglista 17. helyén álló brit Kyle Edmundtól.

Roland Garros Kyle Edmund Fucsovics Márton

Fucsovics Márton számára a 2. forduló jelentette a végállomást

2018-05-31 10:12:57

Fucsovics Márton számára a 2. forduló jelentette a végállomást a Francia nemzetközi teniszbajnokságon (Roland Garros), mivel négy szettben kikapott a 16. helyen kiemelt brit Kyle Edmundtól.

tenisz közvetítés Vasek Pospisil Roland Garros Kyle Edmund Fucsovics Márton

Roland Garros: Edmund jól emlékszik Fucsovicsra

2018-05-30 13:01:53

A britek első számú teniszezője, a 16. kiemelt Kyle Edmund vár Fucsovics Mártonra a Roland Garros második fordulójában, a legjobb 32 közé jutásért vívott találkozón, csütörtökön. A mérkőzés esélyese a világranglista 17. helyén álló 23 éves teniszező, s nem csak azért, mert kettejük eddigi egyetlen meccsét megnyerte.

Roland Garros: Fucsovics nem izgult, nem idegeskedett

2018-05-29 18:07:59

Fucsovics Márton nem izgult, nem idegeskedett és három szettben legyőzte Vasek Pospisilt a Roland Garros első fordulójában. A következő körben a világranglista 17. helyén álló Kyle Edmund lesz az ellenfele – a brit egy éve alaposan ellátta a baját, de azóta a magyar játékos is megérkezett a top 50-be.

tenisz Vasek Pospisil Roland Garros Kyle Edmund Fucsovics Márton

Roland Garros: Sávolt Attila csillagos ötöst ad Fucsovicsnak

2018-05-29 17:27:00

Sávolt Attila, Fucsovics Márton edzője dicsérte tanítványát a Vasek Pospisil felett aratott győzelmet követően, és reméli, felszabadultan játszik majd a Roland Garros második fordulójában a világranglista 17. helyén álló Kyle Edmund ellen.

tenisz Vasek Pospisil Sávolt Attila Roland Garros Kyle Edmund Fucsovics Márton

Tenisz: Djokovics a 2. fordulóban búcsúzott Madridban

2018-05-09 15:55:46

Továbbra is igen távol van a régi formájától Novak Djokovics, aki a madridi salakpályás tenisztorna 2. fordulójában 6:3, 2:6, 6:3-ra kikapott a brit Kyle Edmundtól.

tenisz Novak Djokovics Kyle Edmund

Tenisz: Andújar legyőzte Edmundot a marrákesi döntőben

2018-04-15 17:08:54

Pablo Andújar nyerte meg a marokkói salakpályás férfi tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a második helyen kiemelt brit Kyle Edmundot.

Steve Johnson Pablo Andujar Marrákes Kyle Edmund tenizs

Tenisz: brit–spanyol döntőt játszanak Marokkóban

2018-04-14 21:49:50

A második helyen kiemelt Kyle Edmund és a spanyol Pablo Andujar játssza a döntőt a marokkói salakpályás férfi tenisztornán.

Pablo Andújar Kyle Edmund ATP

Aus. Open: véget ért a brit álom, Marin Cilic az első döntős

2018-01-25 11:43:26

A hatodik kiemelt Marin Cilic 6:2, 7:6, 6:2-re legyőzte a brit Kyle Edmundot az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének első elődöntőjében. A harmadik Grand Slam-döntőjére készülő horvát a fináléban a Roger Federer–Csung Hjon mérkőzés győztesével találkozik.

tenisz Marin Cilic Kyle Edmund Australian Open

Australian Open: a brit Edmund kiejtette a világbajnokot

2018-01-23 08:51:48

A favoritok közül a férfiaknál Grigor Dimitrov, míg a nőknél Elina Szvitolina is kiesett az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) keddi negyeddöntőjében.

asztalitenisz Kyle Edmund Grigor Dimitrov Elise Mertens Elina Szvitolina Australian Open