Tenisz: Babos Tímeának az egyéni top 20 a célja

Babos Tímea megvédte páros-világbajnoki címét, immár legjobb barátnője, Kristina Mladenovic oldalán. A 25 éves teniszező számára ezért is különleges ez a siker, no meg azért, mert ott volt vele az egész családja Szingapúrban. A diadal után még egy kis nyaralás is belefért – szezon vége lévén lelkiismeret-furdalás nélkül –, de november 19-én már elkezdi a felkészülést a következő idényre új edzőjével, Nikola Horvattal.

Tenisz: A döntő utáni este egészen más lesz, mint tavaly – Babos Tímea

A világbajnoki címvédő magyar teniszező bejelentette, a következő szezonban is Kristina Mladenoviccsal folytatja – Babos Tímea üzent Lőrincz Tamás birkózónak.

tenisz WTA-vb Kristina Mladenovic Babos Tímea

WTA-vb: Volt részem jóban és rosszban, kaptam hideget-meleget – Babos

2018-10-28 13:07:22

Mint megírtuk, a női teniszidényt lezáró WTA-világbajnokság női párosának döntőjében a címvédő Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán a cseh Barbora Krejcíková, Katerina Siniaková páros ellen lépett pályára, és 86 perc alatt 6:4, 7:5-re nyert, így a magyar lány második világbajnoki címét szerezte! Babos a finálé megnyerése után a hivatalos honlapján értékelt a találkozó után.

tenisz női páros WTA-világbajnokság WTA-vb Kristina Mladenovic Babos Tímea

WTA-vb: Babos Tímea megvédte címét párosban

2018-10-28 10:38:58

A címvédő Babos Tímea és idei partnere, a francia Kristina Mladenovic nyerte meg a hétmillió dollár (2 milliárd forint) összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság páros versenyét, mivel a vasárnapi fináléban 6:4, 7:5-re legyőzte az első helyen kiemelt cseh Barbora Krejcíkovát és Katerina Siniakovát.

Babos Tímea Mladenovic oldalán is világbajnok lett!

2018-10-28 08:25:53

A női teniszidényt lezáró WTA világbajnokság női párosának döntőjében a címvédő Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán a cseh Barbora Krejcíková, Katerina Siniaková páros ellen lépett pályára, és 86 perc alatt 6:4, 7:5-re nyert, így a magyar lány második világbajnoki címét szerezte!

WTA-vb: Mentális erő, akarat és felemelt fej kellett a sikerhez – Babos

2018-10-27 19:19:54

Mint ismert, a címvédő Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán óriási csatában kiharcolta a helyét a női tenisz-világbajnokság fináléjában: döntő tie-breakben győzték le az Ashleigh Barty, Coco Vandeweghe ausztrál, amerikai kettőst.

tenisz WTA-vb Kristina Mladenovic Coco Vandeweghe Babos Tímea Ashleigh Barty

WTA-vb: Babosék drámai meccsen jutottak döntőbe!

2018-10-27 17:34:29

Óriási csatában harcolta ki a helyét a fináléban a címvédő Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán: döntő tie-breakben győzték le az Ashleigh Barty, Coco Vandeweghe ausztrál, amerikai kettőst.

WTA-vb: Babosék bejutottak az elődöntőbe párosban

2018-10-26 07:39:13

A címvédő Babos Tímea és párja, a francia Kristina Mladenovic két játszmában (6:0, 6:2) legyőzte a Gabriela Dabrowski, Hszü Ji-fan kanadai, kínai kettőst a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság párosversenyének negyeddöntőjében.

tenisz WTA-világbajnokság WTA-vb Kristina Mladenovic Babos Tímea

WTA-vb: Babosék kanadai, kínai kettőssel kezdenek

2018-10-23 15:41:03

A címvédő Babos Tímea és párja, a francia Kristina Mladenovic a Gabriella Dabrowski, Hszü Ji-fan kanadai, kínai kettőssel mérkőzik meg a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság párosversenyének negyeddöntőjében.

WTA-vb Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: Babos 2 óra 41 perces meccsen kikapott Mladenovictól

2018-10-11 23:03:58

Babos Tímea 6:4, 4:6, 7:5-re kikapott párospartnerétől, Kristina Mladenovictól a linzi kemény pályás tenisztorna második fordulójában. A mérkőzés 2 óra 41 perces küzdelmet hozott.

tenisz Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: Baboséké lehet az Év párosa a WTA-nál

2018-10-09 21:58:04

Babos Tímea és Kristina Mladenovic is esélyes arra, hogy az övék legyen az Év párosa a profi női teniszversenyeket szervező világszervezetnél (WTA).

tenisz WTA Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: párostársával játszik Babos Linzben

2018-10-09 20:40:28

Párostársa, Kristina Mladenovic lesz Babos Tímea ellenfele a 250 ezer dollár összdíjazású kemény pályás linzi tenisztorna nyolcaddöntőjében, miután a francia teniszező 6:3, 6:4-re legyőzte a brit Harriet Dartot.

Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: Babosék a nyolc között búcsúztak Pekingben

2018-10-04 08:29:54

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős 6:4, 2:6, 10–5-re kikapott a hetedikként rangsorolt Lucie Hradecká, Jekatyerina Makarova cseh, orosz duótól a pekingi kemény pályás tenisztorna női páros versenyének negyeddöntőjében.

Videó: Babosék között a pályán kívül is megvan az összhang

2018-10-02 15:03:10

Nemrég egy videót tett közzé a WTA Babos Tímeáról és párostársáról, Kristina Mladenovicról. A pekingi WTA-torna nyolcaddöntőjében bár nehezen lendültek bele, végül sikerült legyőzniük az Alizé Cornet, Petra Martic duót, és egy kis ugrókötelezésre is maradt idő.

videó tenisz WTA Peking WTA Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: Babosék nyertek, Fucsovicsék kiestek Pekingben

2018-10-02 10:11:04

A Pekingben zajló 8.3 millió dollár összdíjazású WTA-torna párosversenyének nyolcaddöntőjében az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó az Alizé Cornet, Petra Martic francia, horvát kettőssel találkozott. A párosban világelső Babos és francia társa az első játszmát rövidítés után, a másodikat pedig egyetlen adogatópontot vesztve nyerte meg és került a legjobb nyolc közé. A férfiaknál Fucsovics Márton a brit Kyle Edmund oldalán az első fordulóban kiesett.

WTA Peking Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: a gyenge adogatójáték Babosék vereségéhez vezetett

2018-09-27 10:04:39

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős 6:2, 7:5-re kikapott az Aojama Suko, Lidzija Marozava japán, fehérorosz duótól a vuhani kemény pályás női tenisztorna páros versenyének negyeddöntőjében.

Tenisz: Babosék a negyeddöntőbe jutottak Kínában

2018-09-26 14:00:19

Bejutott a negyeddöntőbe Babos Tímea és Kristina Mladenovic a kínai Vuhanban zajló, 2.7 millió dollár (753 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna páros versenyében.

US Open: Ez van, ez is jó eredmény! – Babos

2018-09-10 00:23:06

Amint arról beszámoltunk, Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán döntő szett tiebreakben kikapott az ausztrál Ashleigh Barty, CoCo Vandeweghe duótól az amerikai nyílt teniszbajnokság női párosának döntőjében. A magyar lány a döntő után csalódottan nyilatkozott.

női páros US Open 2018 US Open Tenisz Kristina Mladenovic Coco Vandeweghe

US Open: Babosék szettelőnyről bukták el a döntőt

2018-09-09 19:50:51

A Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős három szettben kikapott a 13. helyen rangsorolt ausztrál Ashleigh Barty és az amerikai CoCo Vandeweghe párosától a US Open döntőjében.