Találatok a Kristina Mladenovic címkére

Találatok száma: 205

Amerikai egyetemi bajnok volt, de hátrébb lépett a húga miatt

2019-08-02 17:01:16

Babos Tímea nővére, Zsuzsanna a világ egyik legjobb egyetemén diplomázott, de a család anyagi helyzete nem tette lehetővé, hogy visszatérjen a profi tenisz világába – a boldog édesanya Washingtonban sztárokkal dolgozott együtt, most pedig kétszeres Grand Slam-bajnok testvérét segíti.

tenisz világranglista tenisz WTA-torna NS Hosszabbítás Kristina Mladenovic Babos Tímea

Wimbledon: Babos párosban az elődöntőben búcsúzott

2019-07-12 17:43:41

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros az elődöntőben búcsúzott a wimbledoni tenisztornától, miután 7:6, 6:4-re kikapott a Hszie Szü-vej, Barbora Strycová tajvani, cseh kettőstől.

tenisz Wimbledon Kristina Mladenovic Babos Tímea

Wimbledon: Nem egymást okoltuk, csapatként küzdöttünk – Babos Tímea

2019-07-09 19:08:52

Mint arról beszámoltunk, a Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a Nicole Melichar, Kveta Peschke duó legyőzésével (2:6, 6:2, 9:7) bejutott a női párosverseny elődöntőjébe a wimbledoni teniszbajnokságon. A magyar hölgy a meccs utáni sajtótájékoztatón elmondta, biztos volt benne, hogy a döntő játszmában az ő adogatását nem veszítik el.

Wimbledon: Babosék 9:7-es döntő játszmában jutottak a négy közé!

2019-07-09 15:44:21

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros bejutott az elődöntőbe a wimbledoni tenisztornán, mivel 2 óra 5 perc alatt három szettben legyőzte a hetedikként rangsorolt Nicole Melichar, Kveta Peschke duót.

Wimbledon: Babos és Mladenovic már negyeddöntős

2019-07-08 21:09:20

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros játék nélkül jutott be a negyeddöntőbe, miután a harmadik fordulóbeli ellenfele, a francia Alizé Cornet és a horvát Petra Martic visszalépett.

Wimbledon: Babosék simán bejutottak a harmadik fordulóba

2019-07-06 20:30:43

Babos Tímea és Kristina Mladenovic 6:2, 6:2-re győzött a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyében. A Roland Garrosról ismerős ellenfél érkezik majd a harmadik fordulóban.

Wimbledon: Babos és Mladenovic három játszmában győzött

2019-07-03 14:07:38

A hetes pálya programjának szerdai első mérkőzésén lépett pályára Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic a Jessica Pegula, Maria Sanchez amerikai duó ellen. Mladenovic még egyesben is versenyben van Wimbledonban, hiszen sikerrel vette az első akadályt kedden, az MTK teniszezője viszont a selejtezőben kikapott a német Sabine Lisickitől, így sorozatban 20 Grand Slam-főtáblás szereplés után most nincs ott a legjobb 128 között.

Wimbledon Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: Babos Tímea második a női páros ranglistán

2019-06-10 09:46:33

Babos Tímea egyesben öt, párosban három helyet javított a női teniszezők legfrissebb világranglistáján, így előbbiben a 143., utóbbiban a második helyen áll. Fucsovics Márton két helyet rontott, így az 52. a férfiak között.

WTA-világranglista Oszaka Naomi Novak Djokovics Kristina Mladenovic Fucsovics Márton Babos Tímea

Roland Garros: A családomnak volt egy álma – Babos

2019-06-09 17:09:25

Mint arról beszámoltunk, a Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős két játszmában megverte a Tuan Jing-jing, Cseng Szaj-szaj kínai duót a francia nyílt teniszbajnokság női páros versenyének döntőjében, így a tavalyi Australian Open után a második közös Grand Slam-győzelmüket ünnepelhették. A magyar hölgy a mérkőzés után elmondta, nem telt nyugodtan a meccs előtti éjszakájuk, ugyanis a szállodájukban hajnalban megszólalt a tűzjelző.

tenisz Roland Garros Kristina Mladenovic Babos Tímea

Roland Garros: Babosék 70 perc alatt megnyerték a döntőt!

2019-06-09 12:51:44

A Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros 6:2, 6:3-ra legyőzte a Tuan Jing-jing, Cseng Szaj-szaj kínai duót  a Francia nemzetközi teniszbajnokság női párosának fináléjában, így a magyar, francia kettős megszerezte második GS-tornagyőzelmét.

Roland Garros Kristina Mladenovic Babos Tímea

Babos Tímea és Kristina Mladenovic Párizs új páros bajnoknői!

2019-06-09 11:20:10

Babos Tímea és Kristina Mladenovic második közös Grand Slam-győzelmüket ünnepelhették, miután a tavalyi Australian Open után az idén a Roland Garroson nyertek: a Tuan Jing-jing, Cseng Szaj-szaj ellen 70 perc alatt 6:2, 6:3 lett a végeredmény.

tenisz Tuan Jing-jing Roland Garros Kristina Mladenovic Cseng Szaj-szaj Babos Tímea

Roland Garros: Kikivel elfogadtuk ezt a helyzetet – Babos Tímea

2019-06-07 16:49:34

Babos Tímea és Kristina Mladenovic pénteken két szettben legyőzte a belga Elise Mertens és a fehérorosz Arina Szabalenka alkotta párost a Roland Garros női páros versenyének elődöntőjében, így bejutott a vasárnapi fináléba. Így értékelt a győzelem után lapunknak a 26 éves magyar teniszező.

Roland Garros: Babosék két szettben nyertek, döntősök!

2019-06-07 14:36:29

Bejutott a fináléba a Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó a női párosok versenyében a Roland Garroson: a magyar, francia kettős a négy között a belga Elise Mertens és a fehérorosz Arina Szabalenka alkotta kettőst győzte le két szettben (6:2, 6:1).

Roland Garros: Egy pillanatra sem adtuk fel – Babos Tímea

2019-06-04 17:34:31

Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán bejutott a Francia nemzetközi teniszbajnokság női párosának elődöntőjébe azzal, hogy szett- és brékhátrányból fordítva legyőzte a Samantha Stosur, Csang Suaj kettőst. A magyar teniszező elégedetten értékelt a mérkőzés után.

Roland Garros: Babosék szett- és brékhátrányból fordítva elődöntősök!

2019-06-04 15:06:00

tenisz Samantha Stosur Roland Garros Kristina Mladenovic Csang Suaj Babos Tímea

Roland Garros: Lóbálta az ütőjét, mint egy óvodás... – Babos Tímea

2019-06-02 21:03:04

Felemás napja volt Babos Tímeának a Roland Garroson, női párosban Kristina Mladenovic oldalán győzni tudott, vegyes párosban viszont Fucsovics Mártonnal közösen sima vereséget szenvedett.

tenisz Roland Garros Kristina Mladenovic Fucsovics Márton Babos Tímea

Roland Garros: Babosék fordítottak és negyeddöntőbe jutottak

2019-06-02 15:08:00

Két sokáig sérült, de kiválóan párosozó német, Anna-Lena Friedsam és Laura Siegemund ellen lépett pályára Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic a Roland Garros harmadik fordulójában. A másodikként kiemelt duó pazar környezetben, egy park közepén felhúzott, üvegházakkal körbevett pályán, az idei versenyre elkészült Simonne Mathieu-n lépett salakra, az elmúlt napokhoz hasonlóan perzselő napsütés mellett.

Roland Garros: Az elején egy kicsit mind a ketten izgultunk – Babos

2019-06-01 18:00:58

Mint megírtuk, a második kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia páros továbbjutott a Roland Garros következő körébe, miután a második fordulóban 7:5, 6:1-re legyőzte a francia Alizé Cornet és a horvát Petra Martic duót. Babos a mérkőzés után arról beszélt, hogy eleinte izgult, mivel nem tudta, mire számítson az ellenféltől.

Roland Garros: Babos Tímeáék nagyszerű sikerrel jutottak tovább

2019-06-01 16:38:41

A francia nemzetközi teniszbajnokság női párosainak versenyében a második kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia páros továbbjutott a következő körbe, miután a második fordulóban 7:5, 6:1-re legyőzte a francia Alizé Cornet és a horvát Petra Martic duót.

Roland Garros: Babosék könnyű győzelemmel kezdtek párosban

2019-05-30 19:10:47

A francia nemzetközi teniszbajnokság női párosainak versenyében a második kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia páros 55 perc alatt jutott túl kínai ellenfelén, és került a legjobb 32 közé.