Kiskunhalas: 400 milliós felújítás az ősgyepes lovaspályán

Az elmúlt harminc év legnagyobb fejlesztése valósult meg az üzemeltetők és a kormány közös támogatásának, erőfeszítésének köszönhetően, s így újulhatott meg az ország egyetlen ősgyepes lovaspályája – mondta Budai Gyula miniszteri biztos Kiskunhalason, a Hirling József Lovaspark fejlesztéseinek avatóján.

lovassport Kiskunhalas

Megyei foci: játékos-pályaedző lesz a volt NB I-es kameruni

2016-01-15 12:42:05

A Bács-Kiskun megyei I. osztályban szereplő Kiskunhalasi FC labdarúgócsapatában folytatja pályafutását a kameruni Yannick, aki pályaedzőként is szerepet vállal az együttesnél – számolt be róla a klub honlapja.

megyei foci magyar átigazolás Yannick Mbengono Kiskunhalas

Női kézi: visszalépett a bajnokságtól a Kiskunhalas

2014-03-23 12:59:07

Nem folytatja tovább az NB I/B-s női kézilabda-bajnokságot a Kiskunhalas.

női kézilabda Kiskunhalas

Kézi: Fradi-Győr csúcsrangadóval kezdődik a szezon

2013-07-11 14:04:04

Július 11-én a Magyar Kézilabda-szövetségben kisorsolták a női és férfi NB I 2013–2014-es szezonjának alapszakaszbeli menetrendjét. A nőknél igazi rangadóval indul a pontvadászat: a bajnok Győri ETO az ezüstérmes Ferencváros otthonában kezd.

Telekom Veszprém Szeged kézilabda Telekom Veszprém Kiskunhalas

Női kézi: a Halasról távozó Golovin lesz a Siófok edzője

2013-05-09 12:15:03

A Kiskunhalasról távozó Golovin Vlagyimir veszi át a Siófok női kézilabdacsapatának irányítását. A 43 éves szakember hivatalosan július 1-től áll munkába új klubjánál, amellyel hároméves szerződést kötött.

női kézi NB I kézilabda Siófok kézilabda Kiskunhalas Golovin Vlagyimir

Női kézi NB I: a Kiskunhalas végzett a hatodik helyen

2013-05-08 20:13:15

A Veszprém 34–25-re legyőzte a Dunaújvárost a női kézilabda NB I rájátszásának utolsó játéknapján, a hatodik helyet azonban így sem tudta megszerezni, mivel a Kiskunhalas egy góllal nyert Székesfehérváron.

női kézi NB I kézilabda Kiskunhalas

Női kézi NB I: a Veszprém legyőzte a Kiskunhalast

2013-04-07 20:02:50

Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság 5-8. helyért tartó rájátszásában a Veszprém Barabás-Duna Takarék hazai környezetben három góllal nyert a Kiskunhalas ellen.

női kézi NB I Veszprém Kiskunhalas

Női kézi NB I: a Halas lelépte idegenben az Újvárost

2013-03-29 20:17:14

A Kiskunhalas a szünetben már 20–9-re vezetett, végül „csak” nyolc góllal, 32–24-re győzött a Dunaújváros vendégeként a női kézilabda NB I alapszakaszának utolsó fordulójában.

női kézilabda NB I Kiskunhalas Dunaújváros kézilabda

Női kézi NB I: nyolcgólos hátrányból nyert a Fehérvár

2013-03-09 20:09:37

A női kézilabda NB I 20. fordulójában az Fehérvár KC hazai pályán 30–26-ra legyőzte a szünetben 20–12-re vezető Kiskunhalas NKSE-t.

női kézilabda NB I Kiskunhalas Fehérvár KC Budapest Bank-Békéscsaba BSE

Női kézi NB I: az FTC 35-ször talált be Kiskunhalason

2013-02-27 19:46:03

A Ferencváros 35–27-re győzött Kiskunhalason a női kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.

női kézilabda NB I Kiskunhalas FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi NB I: a Kiskunhalas idegenben lépte le a Veszprémet

2013-02-23 15:59:20

A Kiskunhalas 38–25-re diadalmaskodott a Veszprém vendégeként a női kézilabda NB I 18. fordulójában.

női kézilabda NB I Veszprém Barabás Kiskunhalas

Női kézi NB I: a Vác nehezen nyert a Kiskunhalas ellen

2013-02-16 19:38:37

A Vác a szünetben még vesztésre állt, ám végül két góllal győzni tudott hazai pályán a Kiskunhalas ellen a női kézilabda NB I szombati mérkőzésén.

női kézilabda NB I Váci NKSE Kiskunhalas

Női kézi NB I: az Érd lelépte a Békéscsabát, nyert a Fehérvár

2013-02-09 19:53:11

Az Érd hazai pályán 30–17-re győzött a Békéscsaba ellen a női kézilabda NB I 17. fordulójában, míg a Fehérvár KC Siófokon gyűjtötte be a két pontot. A Kiskunhalas magabiztos győzelmet aratott a sereghajtó BSE ellen.

ÉTV-Érd női kézilabda NB I Siófok-Galérius Fürdő Kiskunhalas Fehérvár KC Budapest Bank-Békéscsaba

Ötgólos békéscsabai siker a keleti derbin

2013-01-12 21:06:00

A Békéscsaba 28–23-ra nyert Debrecenben a női kézilabda NB I 13. fordulójának keleti derbijén. A másik három szombati találkozón a Győr, a Ferencváros és a Veszprém győzött.

női kézilabda NB I Veszprém-Barabás-Duna Takarék Siófok-Galérius Fürdő Rail Cargo Hungaria–BSE Kiskunhalas Győri Audi ETO KC Bank-Békéscsaba

Női kézi NB I: a Békéscsaba öt góllal nyert Debrecenben

2013-01-12 19:51:41

A Békéscsaba 28–23-ra nyert Debrecenben a női kézilabda NB I 13. fordulójának keleti derbijén. Az éllovas győriek Kiskunhalason sem vesztettek pontokat, és a Ferencvárosnak sem okozott gondot a BSE legyőzése, bár a sereghajtó vendégek az első félidőben jól tartották magukat.

női kézilabda NB I Rail Cargo Hungaria–BSE Kiskunhalas Győri Audi ETO KC Bank-Békéscsaba FTC DVSCFórum

Női kézilabda NB I: sima halasi siker Debrecenben

2012-11-18 19:49:26

A Kiskunhalas tíz góllal nyert Debrecenben a női kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

női kézilabda NB I kézilabda Kiskunhalas DVSC-Fórum

Női kézilabda: Valovics Nóra visszatér, a Kiskunhalasnál folytatja

2011-10-05 11:56:03

Valovics Nóra februárban befejezte pályafutását (fel is bontotta a szerződését Siófokon), de visszatér, és a Kiskunhalas következő, október 15-i bajnokiján már pályára léphet új csapatában.

kézilabda Valovics Nóra Siófok Kiskunhalas

Női kézilabda NB I: a Ferencváros a Népligetben kiütötte a Kiskunhalast

2010-03-26 20:43:30

Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság alapszakaszának 22. (utolsó) fordulójában a Ferencváros hazai pályán tizenhét gólos győzelmet aratott a Kiskunhalas ellen.

kézilabda Kiskunhalas Ferencváros

Hazai pályán sorozatban ötödik kupagyőzelmére készül az Audi ETO

2009-04-07 04:00:26

A sportág barátai már megszokták: ha április, akkor női Magyar Kupa-négyes döntő. Az sem rendkívüli, hogy ennek helyszíne Győr. A 2004 óta megrendezett négyes döntők helyszínei sorrendben: 2004 Győr; 2005 Győr (elődöntő Dabas); 2006 Gödöllő; 2007 Budapest (Syma-csarnok), 2008 Győr; 2009 Győr. A helyszínre minden évben az MKSZ-ben nyilvánosan lehet licitálni, s ezeken az „árveréseken" gyakran a győriek teszik a legkedvezőbb ajánlatot.

Magyar Kupa Újbuda Győri_Audi_ETO_KC Kiskunhalas DVSC-Aquaticum

Női kézilabda MK: döntetlennel jutott a négy közé a Kiskunhalas

2009-02-25 04:00:23

A női kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében a Kiskunhalas idegenben 24–24-et játszott a Vasassal. A kiírás értelmében – egymeccses a párharc – a vendégcsapat döntetlennel lépett az elődöntőbe.