Találatok a Kevin Anderson címkére

Találatok száma: 58

ATP-vb: Federer nyerte meg a Hewitt-csoportot

2018-11-15 16:50:58

A férfi teniszezők Londonban zajló ATP-világbajnokságának csoportkörös harmadik fordulójában az osztrák Dominic Thiem két játszmában szűk másfél óra alatt győzött a japán Nisikori Kei ellen, Roger Federer pedig megverte Kevin Andersont, így a svájci lett a csoportgyőztes.

tenisz Roger Federer Nisikori Kei Kevin Anderson Dominic Thiem ATP-vb

ATP-vb: Federer legyőzése után zsinórban 11 gémet veszített el

2018-11-13 16:23:34

A dél-afrikai Kevin Anderson két nagyon sima szettben legyőzte a japán Nisikori Keit a londoni ATP-világbajnokság Lleyton Hewitt-csoportjának 2. fordulójában.

tenisz Roger Federer Kevin Anderson ATP-vb

ATP-vb: Anderson győzelemmel debütált az évzáró tornán

2018-11-11 17:50:57

A dél- afrikai Kevin Anderson győzelemmel mutatkozott be a férfi teniszezők szezonzáró ATP-világbajnokságának vasárnapi nyitányán.

Kevin Anderson Dominic Thiem

ATP-vb: Djokovics Zverevvel, Federer Thiemmel egy csoportban

2018-11-05 21:12:46

A világelső Novak Djokovics Alexander Zverevvel, Marin Ciliccsel és a Rafael Nadal helyett induló John Isnerrel került egy csoportba a vasárnap rajtoló tenisz ATP-világbajnokságon.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Nisikori Kei Marin Cilic Kevin Anderson

Tenisz: Federer egy győzelemre a 100. ATP-trófeájától

2018-10-28 17:15:09

A svájci Roger Federer megvédte címét az 1.9 millió euró összdíjazású kemény pályás bázeli férfi tenisztornán.

tenisz Roger Federer Kevin Anderson

Tenisz: Federer lesz a Zverevet legyőző Copil döntős ellenfele

2018-10-27 18:47:31

A román Marius Copil döntőbe jutott a bázeli férfi tenisztornán, miután a szombati elődöntőben három szettben jobbnak bizonyult a német Alexander Zverevnél.

tenisz Roger Federer Nisikori Kei Mihail Kukuskin Marius Copil Kevin Anderson

Tenisz: Djokovics veresége ellenére tartja előnyét Európa

2018-09-23 07:16:32

Megőrizte kétpontos előnyét Európa a teniszezők Laver-kupáján Chicagóban, ahol az öreg kontinens válogatottja a földkerekség többi tájáról összeverbuvált játékosokkal vív meg.

Roger Federer Novak Djokovics Nick Kyrgios Laver-kupa Kevin Anderson Jack Sock

Tenisz: kikapott a Federer, Djokovics páros Chicagóban

2018-09-22 12:08:07

Európa 3:1-re vezet a többi kontinens ellen a teniszezők Laver-kupájának első napja után. A golfozók Ryder-kupájának megfelelő, Roger Federer által megálmodott eseményt Chicagóban rendezik meg.

Roger Federer Novak Djokovics Laver-kupa Kyle Edmund Kevin Anderson Jack Sock

US Open: Nadal–Thiem csata lesz az elődöntőért

2018-09-02 21:51:23

A világelső spanyol Rafael Nadal négy szettben legyőzte a grúz Nikoloz Baszilasvilit, így bejutott a US Open negyeddöntőjébe.

US Open 2018 US Open Rafael Nadal Kevin Anderson Dominic Thiem

US Open: Nadal a torna eddigi legjobb meccsét nyerte meg

2018-09-01 01:05:36

A címvédő Rafael Nadal 4 óra 22 perces mérkőzésen 5:7, 7:5, 7:6, 7:6-ra legyőzte a 27. kiemelt orosz Karen Hacsanovot a US Open harmadik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb tizenhat közé. A női mezőnyben kiesett a kétszeres döntős Viktorija Azarenka, aki a tavalyi győztes Sloane Stephenstől kapott ki.

tenisz Viktorija Azarenka US Open 2018 US Open Sloane Stephens Rafael Nadal

Wimbledon: Djokovics negyedszer nyerte meg a tornát

2018-07-15 16:53:06

A 12. helyen kiemelt szerb Novak Djokovics nyerte meg az idei angol nyílt teniszbajnokság férfi egyesét, miután a fináléban 140 perc alatt 6:2, 6:2, 7:6-ra felülmúlta a 8. helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Andersont. Djokovics ezzel már 4. alkalommal nyerte meg a tornát, összességében pedig pályafutása 13 Grand Slam-torna-győzelmét aratta.

tenisz Wimbledon 2018 Wimbledon Novak Djokovics Kevin Anderson

Simának indult, küzdelmes lett – Djokovics újra Wimbledon trónján

2018-07-15 13:14:56

A 12. helyen kiemelt szerb Novak Djokovics nyerte meg az idei Angol nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesét, a fináléban 140 perc alatt 6:2, 6:2, 7:6-ra múlta fölül a 8. helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Andersont. Djokovics ezzel már 4. alkalommal nyerte meg a tornát, összességében pedig pályafutása 13 Grand Slam-torna-győzelmét aratta.

Wimbledon: döntő szett 26:24 – Anderson 6 óra 36 perc után döntős!

2018-07-13 19:44:18

Elsőként a dél-afrikai Kevin Anderson jutott be a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének döntőjébe, mivel 6 óra 36 perces csatában, döntő szett 26:24-re legyőzte az amerikai John Isnert minden idők leghosszabb wimbledoni elődöntőjében. Anderson a tavalyi US Open után másodszor jutott el Grand Slam torna fináléjáig.

tenisz Wimbledon Kevin Anderson John Isner

Wimbledon: meccslabdája dacára Federer kiesett a negyeddöntőben!

2018-07-11 17:25:01

Az Angol nemzetközi teniszbajnokság (Wimbledon) negyeddöntőjében a címvédő és rekordgyőztes Roger Federernek hiába volt meccslabdája kétszettes előnynél Kevin Anderson ellen, a nyolcadik helyen kiemelt dél-afrikai teniszező fordított, és öt játszmában, több mint négy óra játék után búcsúztatta svájci ellenfelét.

tenisz Wimbledon Roger Federer Kevin Anderson

Tenisz: Thiem idén is döntőbe jutott Madridban

2018-05-12 18:23:07

Dominic Thiem jutott be idén elsőként a férfi egyes döntőjébe a madridi salakpályás tenisztornán, az elődöntőben 6:4, 6:2-re verte meg a dél-afrikai Kevin Andersont. Ellenfele Alexander Zverev lesz a fináléban.

tenisz Kevin Anderson Dominic Thiem Alexander Zverev

Tenisz: a US Open-döntős meccslabdáról kapott ki

2018-03-30 07:55:35

A US Open-döntős Kevin Anderson meccslabdáról kapott ki a spanyol Pablo Carreno Bustától a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfi egyesének negyeddöntőjében.

tenisz Pablo Carreno-Busta Kevin Anderson Alexander Zverev

Tenisz: az első szettet behúzta, de kiesett a címvédő Miamiban

2018-03-27 07:51:49

Venus Williams három játszmában (5:7, 6:1, 6:2) legyőzte a címvédő Konta Johannát a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női egyesének nyolcaddöntőjében.

tenisz WTA Miami Viktorija Azarenka Venus Williams Tomás Berdych Petra Kvitová

Tenisz: Kevin Anderson sima győzelemmel mutatkozott be

2018-03-25 13:34:27

A hatodik helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Anderson sima győzelemmel mutatkozott be a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán, a második fordulóban két szettben legyőzte a grúz Nikoloz Baszilasvilit.

tenisz Miami Kevin Anderson Garbine Muguruza

Tenisz: Federer 12 éve kezdett legutóbb így egy szezont

2018-03-16 08:32:16

Óriási formában játszik 2018-ban Roger Federer, a svájci világelső 16–0-s mérlegnél jár, és két tornagyőzelem (Australian Open, Rotterdam) után Indian Wellsben is bejutott az elődöntőbe.

tenisz WTA Indian Wells Venus Williams Roger Federer Kevin Anderson Indian Wells

Tenisz: Del Potro–Thiem a nyolc között Acapulcóban

2018-03-01 09:42:24

A német Alexander Zverev két játszmában nyert honfitársa, Peter Gojowczyk ellen az acapulcói kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.