Riválisok az újpesti „ülőkének”: pocsékul elsült címerváltások

Kevés dologgal lehet jobban felbőszíteni egy szurkolót, mint a csapat címerének radikális megváltoztatásával. Az Újpest FC a héten címerváltozást jelentett be, s ezzel teljesen kiverte a biztosítékot szurkolótáboránál – a „modernizált” logót meglehetősen dehonesztáló jelzőkkel emlegették, a klub vezetői pedig kíméletlen össztüzet kaptak. No de nem a fővárosi lila-fehéreké az első klub, amely belefut egy rosszul sikerült módosításba...

Újpest FC Újpest klubcímerek címerek UTE Queens Park Rangers

Bundesliga 2.: Megyeri lett a hős, büntetőt védett a 90. percben!

2016-12-02 20:49:20

A Greuther Fürth labdarúgócsapata 2–1-es győzelmet aratott a Karlsruhe otthonában a német Bundesliga 2. 15. fordulójában. Megyeri Balázs, a Fürth kapusa a mérkőzés hősének bizonyult: a magyar válogatott kapuvédő a 90. percben kivédte Dimitrisz Diamantakosz büntetőjét, ezzel hozva a győzelmet csapatának. Diamantakosz a 80. percben már egyszer farkasszemet nézhetett Megyerivel, akkor értékesítette a tizenegyest, 0–2 után visszahozva a reményt a Karlsruhénak.

légiósok Stieber Zoltán Megyeri Balázs Karlsruhe Kaiserslautern Greuther Fürth

Kép: az utcán égették el az ellenfél kabaláját a derbi előtt

2016-10-31 12:40:23

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában Karlsruhe–Stuttgart mérkőzést rendeztek. A Baden-Würetemberg-i derbit 28 ezer néző tekintette meg a stadionban, a hazai ultrák pedig még a stuttgarti kabalafigurát, egy krokodilt is elégettek az arénába menet.

Stuttgart Karlsruhe Bundesliga 2.

Légiósok: Kalmárt viheti az edzője az új csapatához

2016-05-19 16:51:42

Helyi sajtóhírek szerint a német másodosztályban szereplő Karlsruhe érdeklődik Kalmár Zsolt iránt.

német foci Tomas Oral RB Leipzig Karlsruhe Kalmár Zsolt FSV Frankfurt

Bundesliga: félmilliót fizet, visszahozza védőjét a Leverkusen

2016-05-02 16:50:06

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Bayer Leverkusen hivatalosan bejelentette, él visszavásárlási opciójával, és visszahozza az FC Ingolstadttól a német utánpótlás-válogatott Danny da Costát.

német átigazolás Karlsruhe Ingolstadt Bayer Leverkusen

Bundesliga 2.: Stieber beállt, és először nem hozott szerencsét

2016-04-16 18:09:10

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 30. fordulójának szombati játéknapján Stieber Zoltán csapata, a Nürnberg hiába szerezte meg a vezetést a harmadik percben a Karlsruhe otthonában, 2–1-es vereséget szenvedett.

légiósok Stieber Zoltán Nürnberg Németország Karlsruhe Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: letaszították Gulácsiékat az első helyről

2016-03-21 22:28:07

A Freiburg 1–0-ra legyőzte a Karlsruhét a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) hétfői játéknapján, és jobb gólkülönbsége révén megelőzte az eddigi éllovas RB Leipziget.

RB Leipzig Nürnberg Karlsruhe Freiburg Bundesliga 2.

Videó: Vidal kinézte a szöget, és gyönyörűen betekerte

2016-01-17 11:14:37

A német bajnoki címvédő és éllovas Bayern München felkészülési mérkőzésen 2–1-es vereséget szenvedett a Bundesliga 2. kilencedik helyén álló Karlsruhétól. A bajorok Arturo Vidal gyönyörű csavarásával egyenlítettek. Íme, Vidal gólja!

videó labdarúgás felkészülési mérkőzés Karlsruhe Bayern München Arturo Vidal

Felkészülés: a Bayern kikapott a Bundesliga 2. középcsapatától

2016-01-16 18:48:41

A német bajnoki címvédő és éllovas Bayern München felkészülési mérkőzésen 2–1-es vereséget szenvedett a Bundesliga 2. kilencedik helyén álló Karlsruhétól, míg a Dárdai Pál által irányított Hertha 1–0-ra legyőzte a svájci bajnokságban szereplő Vaduzt.

felkészülés Karlsruhe Hertha Dárdai Pál Bayern München

Videó: Okocha 22 éve alázta meg Kahnékat az év góljával

2015-08-31 19:53:13

Ezen a napon volt 22 éve, hogy Jay-Jay Okocha megszerezte a Bundesliga történetének egyik legkülönlegesebb, egyszersmind egyik legnagyszerűbb gólját. Az 1993–1994-es évadban az Eintracht Frankfurt nigériai klasszisa a Karlsruhe ellen talált be egészen elképesztő cselsorozat után Oliver Kahn kapujába.

videó Oliver Kahn Karlsruhe Jay-Jay Okocha Eintracht Frankfurt Bundesliga

Bundesliga: Stieber remekül passzolt, bent maradt a HSV!

2015-06-01 21:30:41

Stieber Zoltán csapata, a Hamburger SV a 91. percben egyenlített a Karlsruhe elleni osztályozó hétfői idegenbeli visszavágóján, majd a hosszabbításban szerzett góllal 2–1-re győzött, és ezzel kiharcolta a bennmaradást.

osztályozó Stieber Zoltán Karlsruhe Hamburg Bundesliga

Bundesliga: Stieberék nehéz helyzetben, hazai döntetlen

2015-05-28 22:24:46

A Bundesligában az élvonalbeli tagságért zajló osztályozó első mérkőzésén a Stieber Zoltánt foglalkoztató Hamburg hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a másodosztály harmadik helyén végző Karlsruhéval. A magyar válogatott szélső a 69. percben, nem sokkal a HSV egyenlítő gólja előtt lépett pályára.

német foci Stieber Zoltán Karlsruhe Hamburg Bundesliga

Bundesliga 2.: kikapott a rangadón a KSC-től az éllovas

2015-03-15 15:42:23

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 25. fordulójának rangadóján a vendég Karlsruher SC 3–1-es győzelmet aratott a listavezető Ingolstadt felett. Az első négy helyezett öt ponton belül van, a feljutásról valószínűleg a többieket leszakító Ingolstadt, Darmstadt, Kaiserslautern, Karlsruhe négyes dönt a hátralevő kilenc fordulóban.

Karlsruhe Ingolstadt Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: csak fél órán át tartott az 1860 München előnye

2014-12-13 15:07:10

A német labdarúgó másodosztályban (Bundesliga 2.) az 1860 München hazai pályán fél órán át vezetett a Karlsruhe ellen, ám a vendégek fordítani tudtak, így nem született meglepetés – ahogy a szombati játéknap másik két találkozóján sem.

Karlsruhe Bundesliga 2. 1860 München

Bundesliga 2.: a Kaiserslautern élre állt könnyed sikerével

2014-10-04 15:01:28

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának mindkét szombati mérkőzésén könnyed hazai siker született. A Kaiserslautern a Karlsruhe legyőzésével – legalább vasárnapig – vezeti a Bundesliga 2.-t.

Union Berlin St. Pauli Karlsruhe Kaiserslautern Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: tapad Kalmárékra a Karlsruhe

2014-08-23 16:02:31

A német labdarúgó-másodosztályban szereplő Karlsruhe düsseldorfi győzelmével pontszámban beérte Kalmár Zsolt csapatát, az RB Leipziget.

RB Leipzig Karlsruhe Bundesliga 2.

Videó: kifeküdt - saját társát rúgta fejbe a labdával

2014-04-16 13:01:47

Fájdalmas pillanatokat élt át Arne Feick, a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Arminia Bielefeld játékosa a Karlsruhe elleni bajnokin. Csapattársa, Philipp Riese nagyot rúgott a labdába, amely szándékaival ellentétben Feick fejét találta el. Az „áldozat” azonnal a földre rogyott, de szerencsére hamar fel tudott állni az eset után.

videó Karlsruhe Bundesliga Arminia Bielefeld

Bundesliga 2.: rangadót nyert, és már harmadik a Karlsruhe

2013-12-20 20:23:38

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 19. fordulójának pénteki rangadóján a Karlsruhe idegenben 2–0-ra nyert a St. Pauli ellen, így jobb gólkülönbségének köszönhetően már harmadik a tabellán.

német foci St. Pauli Karlsruhe Bundesliga 2. 19. forduló

Bundesliga 2.: Stieber gólt készített elő, nyert a Fürth

2013-08-16 20:52:49

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) negyedik fordulójának rangadóján a Stieber Zoltánt végig a soraiban tudó Greuther Fürth 2–1-es győzelmet aratott az újonc Karlsruhe otthonában. A magyar szélső elévülhetetlen érdemeket vállalt a vendégek egyenlítő góljában. A Fürth másik magyarja, Korcsmár Zsolt először volt kerettag bajnokin, de edzője nem cserélte be.

német foci Stieber Zoltán Korcsmár Zsolt Karlsruhe Greuther Fürth Bundesliga 2.

Felkészülés: Husztiék három góllal kikaptak a PSV-től

2013-07-14 18:07:09

Huszti Szabolcs együttese, a labdarúgó Bundesligában szereplő Hannover nemzetközi felkészülési mérkőzésen 3–0-ra kikapott a holland ezüstérmes PSV-től.