Találatok a Kanton címkére

Találatok száma: 10

Tenisz: Fucsovics már elődöntős a kantoni versenyen

2015-03-14 08:07:09

Fucsovics Márton 6:2, 3:6, 6:4-re legyőzte a bosnyák Aldin Setkicet a Kantonban zajló, 50 ezer dolláros challenger teniszverseny negyeddöntőjében.

tenisz Kanton Fucsovics Márton Aldin Setkic

Tenisz: az 1. fordulóban búcsúzott az 1. kiemelt Kantonban

2012-09-18 15:12:26

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Az első helyen kiemelt Marion Bartoli már az első fordulóban búcsúzott a kantoni nemzetközi női teniszversenyen. A francia játékos az első játszmában, 3:4-es állásnál feladta a Csang Kaj-csen elleni mérkőzést.

tenisz női egyes Marion Bartoli Kanton

Asztalitenisz, csapat-vb: ázsiai elődöntők a férfiaknál

2009-01-09 10:47:20

Az ázsiai csapatok sikerét hozta a kantoni asztalitenisz csapat-világbajnokság férfi negyeddöntője.

Kanton férfiak negyeddöntő

Asztalitenisz: új szabályok az ázsiai versenyzők honosításának

A nemzetközi szövetség (ITTF) új szabályokkal kíván gátat szabni az ázsiai asztaliteniszezők évek óta tartó honosításának.

Kanton ITTF

Utolsó előtti mérkőzésükön Hollandiát verték női asztaliteniszezőink

Az Európa-bajnok magyar női asztalitenisz-válogatott 3-1-re győzött Hollandia ellen a kantoni csapat-világbajnokságon, így szombaton az ötödik helyért játszhat. Téglás Péter csapatának ellenfele a két honosított kínaival felálló Ausztria lesz.

Kanton

Kikaptak a svédektől férfi asztaliteniszezőink, következik Dél-Korea

A magyar férfi asztalitenisz-válogatott utolsó előtti csoportmérkőzésén vereséget szenvedett Svédország legjobbjaitól a kantoni csapat-világbajnokságon. Harczi Zsolt együttese 3-0-ra kapott ki, és csütörtökön Dél-Korea ellen vívja utolsó csoportmérkőzését.

Kanton

Női asztaliteniszezőink bejutottak a negyeddöntőbe, folytatás Japán ellen

Az Európa-bajnok magyar női asztalitenisz-válogatott alig több mint egy óra alatt 3-0-ra legyőzte Tajvant a kantoni asztalitenisz csapat-világbajnokság B csoportjának zárófordulójában, ezzel csoportmásodikként került a legjobb 12 közé. Téglás Péter együttese később HOrvátországot is legyőzte, így a Japán elleni meccs már éremért megy.

Kanton Lovas Petra

Az első vereség: Szingapúrtól kaptak ki női asztaliteniszezőink

A magyar női asztalitenisz-válogatott kikapott Szingapúrtól a kantoni csapat-világbajnokságon. Téglás Péter csapatának három győzelem után ez volt az első veresége. A mieinknek még szetette sem sikerült nyerniük.

Férfi asztaliteniszezőink sima verést kaptak a csehektől

A lengyelek elleni hétfői bravúros győzelem után a magyar férfi asztalitenisz-válogatott kedden sima vereséget szenvedett a cseh együttestől a kantoni csapat-világbajnokságon. Harczi Zsolt együttese 3-0-ra kapott ki, az összecsapás másfél órán át tartott.

Kanton Jakab János

Birkózás: orosz, üzbég és japán győzelem a Vb-n

A férfi szabadfogás 96 kg-os kategóriájában az orosz Hadzsimurad Gacalov, a 120 kg-osok között az üzbég Artur Tajmazov, a nők 48 kg-os súlycsoportjában pedig a japán Icso Csiharu győzött a Kantonban zajló birkózó-világbajnokságon.