Találatok a Jupiler League címkére

Találatok száma: 18

Légiósok: távozhat a magyar kapus, kérője is van

2016-06-02 11:08:49

Belga sajtóértesülések szerint Köteles László távozik a Genk labdarúgócsapatától, de így is maradhat a Jupiler League-ben.

nemzetközi átigazolás Mechelen Köteles László Jupiler League Genk

Légiósok: Köteles tombolt örömében, elképesztően védett – videó

2015-08-08 09:35:46

A Genk Köteles László vezérletével gól nélküli döntetlent játszott a Zulte Waregem otthonában a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Jupiler League) 3. fordulójában. A magyar kapus többször is hatalmas bravúrt mutatott be, így őt választották a mérkőzés legjobbjának. Íme, Köteles nagy védései!

belga labdarúgás Zulte-Waregem Köteles László Jupiler League Genk

Belgium: tovább menetel az Anderlecht, üldözi a Gent

2014-10-29 23:31:11

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban listavezető Anderlecht a 13. fordulóban a Kortrijk otthonában nyert 3–2-re, ahogy üldözői közül a Gent és a Lokeren is nyerni tudott.

Jupiler League Belgium Anderlecht

Eurofutball: Laczkóék kikaptak; menetel a belga éllovas

2014-01-24 23:33:36

Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának nyitó mérkőzésén a Laczkó Zsoltot az 56. percig soraiban tudó, Feczesin Róbertet pedig nem nevező Padova 2–1-es vereséget szenvedett a Trapani otthonában, így már öt meccse nyeretlen a Serie B-ben, és továbbra is kiesőhelyen áll. A belga első osztályban a Standard Liege egy öngóllal győzött a Lokeren vendégeként, ezzel jelenleg tíz pont az előnye az egy meccsel kevesebbet játszó Anderlecht előtt.

eurofutball Standard Liege Serie B Padova Laczkó Zsolt Jupiler League

Belgium: Köteles nélkül ismét kikapott a Genk

2013-12-21 21:57:21

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Jupiler League) 20. fordulójában a magyar légiós, Köteles László nélkül felálló Genk 1–0-ra kikapott a Cercle Bruges otthonában, így sorozatban harmadik vereségét szenvedte el a pontvadászatban.

Oostende Jupiler League Genk Cercle Brugge Belgium 20. forduló

Belgium: Vassék elmozdultak a kieső zónából

2013-11-09 22:54:32

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában a Vass Ádámot a 85. percben bevető Oostende hazai pályán 2–0-ra nyert a sereghajtó és nyeretlen Mons ellen, így elmozdult a kieső zónából, és jelenleg a 14. helyet foglalja el a táblázaton.

belga foci Vass Ádám Oostende Jupiler League Belgium

Belgium: Kabanangáék örülhettek a bruges-i derbi után

2013-10-31 22:50:25

A Cercle Bruges meglepetésre 2–0-ra legyőzte a városi rivális FC Brugest a belga labdarúgó-bajnokság élvonalának 13. fordulójában. A Cercle mindössze a harmadik győzelmét aratta a bajnokság során.

belga foci belga bajnokság Jupiler League FC Bruges Cercle Bruges

Ibrahimovic igazolta a szupersztár címkét, uralja a Ligue 1-et

2013-01-04 15:22:38

Csütörtöki cikkünkben végigvettük a négy nagy európai labdarúgó-bajnokságot, áttekintettük, melyikben miként áll a bajnoki címért zajló küzdelem, mik a legnagyobb változások az elmúlt szezonhoz képest. Aktuális írásunk előbbinek a folytatása: ezúttal az európai második vonalból következik nyolc liga, amelyek ilyen-olyan okok miatt nagyobb érdeklődésre tarthatnak számot. Rövid összegzésünkből kiderül, hogy a hagyományos helyi nagycsapatok közül a görög Olympiakosz Pireusz, a skót Celtic és a belga Anderlecht már nyeregben érezheti magát, ugyanakkor a többi pontvadászatban még kifejezetten nyílt a bajnoki címért vívott harc.

labdarúgás Süperlig Skócia Premjer-liga Ligue 1 Liga Sagres

Belgium: a Standard keretbe foglalta a meccset, és nyert

2012-12-02 19:49:54

A Standard Liege Imoh Ezekiel 12. percben szerzett góljával és William Vainqueur a ráadásban elért találatával 2–0-ra győzött a Waasland-Beveren otthonában a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában.

labdarúgás futball Standard Liege Jupiler League Belgium

Jupiler League: a jól hajrázó Anderlecht növelte előnyét

2012-12-01 22:06:09

Az Anderlecht az utolsó húsz percre fordulva még egygólos hátrányban volt hazai pályán, ám a 71. percben egyenlített, majd a 89. minutumban megszerezte a győztes találatot is a Cercle Bruges ellen a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában.

belga foci Jupiler League Juhász Roland Bodor Boldizsár Anderlecht

Belgium: Tőzsérék elbukták a rangadót, elveszthetik az első helyet

2010-11-26 22:43:06

Tőzsér Dániel csapata, a Racing Genk hazai pályán 2–1-re kikapott a Genttől a belga labdarúgó-bajnokság 17. fordulóját pénteken megnyitó rangadón.

Tőzsér Dániel Jupiler League Genk

Belgium: Juhászék négyet vágtak, és őrzik veretlenségüket

2010-08-14 22:01:03

Négygólos győzelmet aratott a Juhász Rolanddal felálló Anderlecht a Germinal Beerschot ellen a belga labdarúgó-bajnokság élvonalának szombati játéknapján.

légiósok belga labdarúgás Jupiler League Juhász Roland Anderlecht

Belgium: Juhászék döntetlent játszottak a Charleroi vendégeként

2010-08-07 21:55:10

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Jupiler League) 2010–2011-es idényének második fordulójában a Juhász Rolandot végig a soraiban tudó, bajnoki címvédő Anderlecht gól nélküli döntetlent ért el a Charleroi vendégeként.

Jupiler League Juhász Roland Belgium

Harmincezren Juhászék nyílt napján - belga szezonkezdet

2010-07-31 15:13:41

Péntek este egy mérkőzéssel (Standard Liege–Zulte Waregem 1–1) elkezdődött a belga bajnokság, a Jupiler League 2010–2011-es idénye. A címvédő Anderlecht hátvédje, Juhász Roland egyelőre marad a csapatnál, amely korrekt ajánlattal igyekszik megtartani a játékost. Rajta kívül a Genk magyarjai, Tőzsér Dániel, Tóth Balázs és Köteles László léphetnek pályára a belga élvonalban, igaz, utóbbinak egyelőre nincs játékengedélye.

Tőzsér Dániel Tóth Balázs Köteles László Jupiler League Juhász Roland Genk

Belgium: ha Standard-Zulte Waregem, akkor balhé Stijn Meert körül

2010-07-30 22:39:31

A várakozásoknak megfelelően feszült összecsapás kerekedett a Standard Liege és a Zulte Waregem között a belga labdarúgó-bajnokság 2010–2011-es idényének péntek esti rajtján. A kiállítással tarkított meccs 1–1-re végződött.

belga labdarúgás Tőzsér Dániel Tóth Balázs Standard Liege Köteles László Jupiler League

Jupiler League: győzött a Club Brugge, kikapott a Genk

2009-04-11 04:00:23

A belga labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában a Club Brugge 2–1-re nyert a Charleroi ellen, ezzel megerősítette harmadik pozícióját a tabellán. A Genk hazai pályán szenvedett 4–1-es vereséget a Westerlótól. A Genkben sem Tóth Balázs, sem Tőzsér Dániel nem lépett pályára.

Jupiler League

Hollandia: Marc Overmars végleg befejezi pályafutását

2009-03-23 04:00:21

A volt holland válogatott labdarúgó, Marc Overmars holland újságíróknak elmondta, ezúttal tényleg befejezi az aktív játékot. Overmars, aki korábban játszott az Ajaxban, az Arsenalban és a Barcelonában is, az utóbbi időben a holland másodosztályban (Jupiler League) szereplő Go Ahead Eagles együttesét erősítette.

Jupiler League Marc Overmars

Belgium: a Waregem idegenben hat góllal nyert a Tubize ellen

2009-02-28 04:00:22

A Zulte Waregem a Tubize elleni 6–0-s idegenbeli sikerével feljött az ötödik helyre a belga bajnokságban.