Találatok a Julien Benneteau címkére

Találatok száma: 23

Davis-kupa: döntőben a franciák, az amerikaiak még versenyben

2018-09-15 21:50:57

Az amerikaiak párossikere után 2:1-re vezetnek a horvátok a tenisz Davis-kupa elődöntőjében.

Ryan Harrison Nicolas Mahut Mike Bryan Julien Benneteau Davis-kupa

Babosék visszavágtak, Nadal és Djokovics simán nyert, kiesett a címvédő

2018-07-05 15:58:46

A második forduló jelentette a végállomást az első körben Fucsovics Mártont búcsúztató Julien Benneteau számára az Angol nemzetközi teniszbajnokságon. Az amerikai Frances Tiafoe négy szettben megverte a francia játékost.

tenisz Wimbledon Stan Wawrinka Rafael Nadal Novak Djokovics Marin Cilic

Fucsovics Márton az első körben búcsúzott Wimbledonban

2018-07-03 15:24:44

Fucsovics Márton 7:5, 7:5, 6:3-ra kikapott a francia Julien Benneteau-tól a wimbledoni tenisztorna első körében.

tenisz Wimbledon Julien Benneteau Fucsovics Márton

Wimbledon: Fucsovics francia, Babos ukrán ellenféllel kezd

2018-06-29 11:23:49

A világranglista ötvenedik helyén álló, legjobban rangsorolt magyar teniszező, Fucsovics Márton a wimbledoni tenisztorna férfi egyesének főtábláján az alsó ágra került, és az első körben a világranglistán 66. helyen álló 36 éves francia Julien Benneteau ellen lép majd pályára. A női egyesek mezőnyében Babos Tímea a világranglistán három hellyel előtte rangsorolt ukrán Leszja Curenkót kapta.

Wimbledon Leszja Curenko Julien Benneteau Fucsovics Márton Babos Tímea

Tenisz: Piros Zsombor először nyert top 100-as játékos ellen!

2018-01-02 11:38:30

A selejtezőből induló Piros Zsombor óriási mérkőzésen, két meccslabdát hárítva győzelemmel kezdett az új-kaledóniai Noumea városában zajló 75 ezer dolláros tenisztorna főtábláján: 3:6, 7:5, 6:1-re felülmúlta a világranglista-56. francia Julien Benneteau-t.

tenisz Piros Zsombor Julien Benneteau ATP

Tenisz: Fucsovicsnak három labdája volt a döntőhöz – hiába

2017-09-30 21:02:54

Fucsovics Márton szettelőnyről kapott ki az orléans-i kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjében, pedig három meccslabdája is volt.

tenisz Julien Benneteau Fucsovics Márton Caroline Garcia

Davis-kupa: Wawrinka és Federer vállalta a párost - előnyben a svájciak

2014-11-22 17:59:18

A Stanislas Wawrinka, Roger Federer páros három szettben legyőzte a Julien Benneteau, Richard Gasquet duót, így Svájc 2–1-re vezet Franciaország ellen a Davis-kupa döntőjében.

tenisz Stan Wawrinka Roger Federer Richard Gasquet Julien Benneteau Davis-kupa

Tenisz: Benneteau 10. döntőjét is elbukta, Murray a sírból hozta vissza

2014-09-28 12:01:48

A brit Andy Murray sikerével ért véget a sencseni férfi tenisztorna, miután a döntőben óriási csatában legyőzte a spanyol Tommy Robredót.

tenisz Tommy Robredo Nisikori Kei Julien Benneteau Andy Murray

Tenisz: Williams újabb lépést tett első cincinnati sikere felé

2014-08-16 23:34:07

Az első helyen kiemelt Serena Williams három játszmában legyőzte a dán Caroline Wozniackit, ezzel bejutott a döntőbe a cincinnati tenisztorna női versenyében.

tenisz Serena Williams Julien Benneteau David Ferrer Caroline Wozniacki

Tenisz: Ferrer megállította a Djokovics-verő Robredót

2014-08-15 20:06:09

A Cincinnatiben zajló férfi tenisztorna negyeddöntőjében a tegnap nagy fordítást bemutató Stanislas Wawrinka ezúttal erősen kezdett, de a 6:1-re megnyert első szett után csupán három játékra futotta erejéből a francia Julien Benneteau ellen.

tenisz Stan Wawrinka Julien Benneteau

Roland Garros: hazai győzelem a férfi párosoknál

2014-06-07 21:17:39

Francia győzelem született férfi párosban a Roland Garroson, miután a 11. helyen kiemelt Julien Benneteau, Édouard Roger-Vasselin duó 6:3, 7:6-ra legyőzte a döntőben a 12.-ként rangsorolt spanyol kettőst, Marcel Granollerst és Marc Lópezt.

Édouard Roger-Vasselin tenisz férfi páros Roland Garros Julien Benneteau

Tenisz: Djokovics simán jutott a négy közé, Federerék kiestek

2014-03-14 23:12:15

Az Indian Wellsben zajló férfi tenisztorna negyeddöntőjében a korábbi világelső szerb Novak Djokovics egy sima és egy valamivel szorosabb játszmában legyőzte a francia Julien Benneteau-t, így bejutott az elődöntőbe, ahol az ellenfele a John Isner–Ernests Gulbis összecsapás győztese lesz.

tenisz Stan Wawrinka Roger Federer Novak Djokovics Julien Benneteau

Tenisz: Sousát a döntőben sem lehetett megállítani

2013-09-29 13:28:49

A világranglistán mindössze 77. portugál Joao Sousa nyerte meg a Kuala Lumpur-i férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben meccslabdáról fordítva legyőzte az ötödik kiemelt francia Julien Benneteau-t.

tenisz Julien Benneteau Joao Sousa

Tenisz: Sousa az első döntőjére készülhet - Benneteau ellen

2013-09-28 12:46:20

Pályafutása során először jutott ATP-torna döntőjébe a portugál Joao Sousa, miután a Kuala Lumpur-i teniszverseny elődöntőjében három szettben legyőzte Jürgen Melzert. Ellenfele a Stanislas Wawrinkát búcsúztató Julien Benneteau lesz.

Tenisz: Nicolás Almagro is búcsúzott Rómától

2013-05-14 15:13:13

Tommy Haas után egy újabb kiemelt búcsúzott el a Rómában zajló tenisztornától, Nicolás Almagrót két szettben győzte le Julien Benneteau.

Tenisz Róma Nicolás Almagro Julien Benneteau

Davis-kupa: előnyben Argentína a franciák ellen

2013-04-06 22:27:49

A szombati párost az argentinok megnyerték a franciák ellen, így a második napon 2–1-es vezetésre tettek szert a tenisz Davis-kupa negyeddöntőjének Buenos Aires-i összecsapásán.

tenisz Michael Llodra Julien Benneteau Horacio Zeballos Davis-kupa David Nalbandian

Videó: elcsípte a vonalat Del Potro szenzációs ütése

2013-02-19 14:19:51

A rotterdami férfi tenisztorna fináléjában a második helyen kiemelt Juan Martín del Potro két szettben legyőzte a francia Julien Benneteau-t. Az alábbi videóban az argentin egyik zseniális fonákütését láthatják.

videó tenisz Julien Benneteau Juan Martín del Potro

Benneteau a 8. döntőjét is elbukta, Nadal a Garros óta először nyert tornát

2013-02-17 18:03:23

A rotterdami férfi tenisztorna fináléjában a második helyen kiemelt argentin Juan Martín del Potro két szettben legyőzte a francia Julien Benneteau-t, így karrierje 14. ATP-tornagyőzelmét aratta.

tenisz dohai tenisztorna Viktorija Azarenka Serena Williams Rotterdam Rafael Nadal

Tenisz: Del Potro 14. ATP-tornagyőzelmét aratta

2013-02-17 16:25:57

tenisz rotterdami tenisztorna Julien Benneteau Juan Martín del Potro

Tenisz: londoni balhéja óta először döntős Nalbandian

2013-02-16 21:46:42

David Nalbandian jutott be elsőként a Sao Paulóban zajló salakpályás tenisztorna döntőjébe, 6:3, 7:5-re  legyőzve az olasz Simone Bolellit.

tenisz Sao Paulo Rotterdam Julien Benneteau Juan Martín del Potro David Nalbandian