Találatok a Juan Pablo Montoya címkére

Találatok száma: 21

Indy 500: hivatalos a nevezési lista, Alonso is rajta

2017-05-15 11:16:27

Az IndyCar illetékesei kiadták az idei Indy500-as futam 33 versenyzőből álló hivatalos nevezési listáját, amelyen az előzetes várakozásoknak megfelelően szerepel a kétszeres Formula–1-es világbajnok, a McLaren-Honda-Andretti csapat színeiben induló Fernando Alonso is.

Tony Kanaan  Szato Takuma  Scott Dixon  Ryan Hunter-Reay  McLaren-Honda  Juan Pablo Montoya

F1: Montoya odaszúrt az európai versenyzőknek

2017-02-10 15:52:41

Ezúttal sem tartotta magában a véleményét a korábbi F1-es versenyző Juan Pablo Montoya, aki elmondta, mi az európai pilóták legfőbb gyengesége, ami kifejezetten igaz a háromszoros világbajnok Lewis Hamiltonra is.

Ralf Schumacher  Michael Schumacher  Lewis Hamilton  Juan Pablo Montoya  Formula-1

RoC: Montoya a bajnok, Wehrlein nagyot bukott – videó

2017-01-22 10:45:15

Az eseményen idén bemutatkozó Juan Pablo Montoya győzelmével ért véget az autós-motoros Bajnokok Tornája (RoC), amelyet ezúttal januárban rendeztek meg, méghozzá Miamiban. A korábbi F1-es pilóta a döntőben a dán Tom Kristensent győzte le, a vert mezőnyben volt többek között Sebastian Vettel, Felipe Massa és Jenson Button is.

Sebastian Vettel  Pascal Wehrlein  Juan Pablo Montoya  Bajnokok Tornája  Tom Kristensen

Így reagált az F1 világa Rosberg visszavonulására

2016-12-02 16:40:36

Mindenkit teljesen váratlanul ért a hír, hogy Nico Rosberg, a 2016-os egyéni Formula–1-es világbajnok bejelentette Bécsben: befejezi pályafutását, és a csúcson vonul vissza. Ahogy Toto Wolff, a Mercedes csapatfőnöke elmondta, izgalmas bejelentés ez egyben – új szabályok jönnek 2017-re, az elmúlt években domináns szerepet betöltő istállónál pedig megüresedik egy pilótaülés.

visszavonulás  Toto Wolff  Niki Lauda  Nico Rosberg  May  Juan Pablo Montoya

Autósport: egymás ellen Räikkönen korábbi és mai csapattársa

2016-10-10 17:06:53

Januárban Miamiban először versenyezhet egymással Juan Pablo Montoya és Sebastian Vettel. Kimi Räikkönen korábbi és jelenlegi csapattársa az Egyesült Államokba költöző Bajnokok Tornáján csaphat össze egymással.

autósport  Sebastian Vettel  Kimi Räikkönen  Juan Pablo Montoya  Bajnokok Tornája

Indy 500: Montoya 15 év után újra megnyerte a legendás viadalt

2015-05-24 21:40:24

Juan Pablo Montoya 2000 után újra megnyerte a balesetekkel tarkított indianapolisi 500 mérföldes versenyt, miután szenzációs hajrában maga mögött tartotta csapattársát, Will Powert. Bár hosszúnak tűnik az azóta eltelt idő, valójában ez volt az F1-et is megjáró kolumbiai harmadik Indy 500-a.

Juan Pablo Montoya  IndyCar  Indy 500

F1: Schumacher utált, nem lehettem Ferrari-pilóta - Montoya

2014-09-10 19:34:46

A hét végén Monzában hét év szünet után F1-es versenyre látogató Juan Pablo Montoya elmondta, lett volna lehetősége a Ferrarihoz szerződni, de ez azért nem jöhetett össze, mert a Scuderia akkori vezérpilótája, Michael Schumacher utálta őt.

Michael Schumacher  Juan Pablo Montoya  F1

NS: a brit stílus ismerője; Carrillo, a szerény legény; exkluzív Montoya-interjú - szombat

2014-09-05 23:57:58

A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk.

NS-ajánló  Juan Pablo Montoya  Joan Carrillo

F1: Semmi értelme az F1-be tartó Haas tervének - Montoya

2014-04-17 11:42:54

Juan Pablo Montoya szerint őrültség az F1-es csapatával 2015-re „felvételt nyert” Gene Haas ama elképzelése, hogy európai központ nélkül, charlotte-i főhadiszállással indítaná be a projektet.

Juan Pablo Montoya  Gene Haas  F1 2015  F1

Autósport: Montoya jövőre az IndyCarban versenyez

2013-09-17 10:06:21

A jövő évben az IndyCarban versenyez Juan Pablo Montoya, a kolumbiaiak korábbi Formula–1-es pilótája.

egyéb autó motor  Juan Pablo Montoya  IndyCar

NASCAR: Montoyát az év végén kiteszi a csapata

2013-08-14 07:57:04

Az idény végén elveszíti állását a 2006 óta a NASCAR-ban versenyző Juan Pablo Montoya, akivel kedden közölte a Ganassi-istálló vezetősége, hogy nem hosszabbít vele.

autósport  NASCAR  Juan Pablo Montoya

Montoya odatette magát Silverstone-ban

2011-07-10 02:24:26

Az előző évtized egyik legfelkapottabb pilótája volt Juan Pablo Montoya, aki már öt esztendeje nincs ott a száguldó cirkusz mezőnyében. Az F1-es pályáját csakis élcsapatoknál töltő kolumbiai pont egy évvel azután távozott – nem a legmegszokottabb körülmények között –, hogy egyik szép futamgyőzelmét aratta.

sportnaptár  NASCAR  McLaren  Kimi_Räikkönen  Juan Pablo Montoya  Formula-1

A Williams négy év után újra tényező lett

2011-04-15 04:41:09

Éveken át gyakorlatilag két csapatról szólt a Formula–1, így felüdülést jelentett, amikor a Ferrari és a McLaren-Mercedes küzdelméhez 2001-ben újra csatlakozott a vb-sorozat harmadik legnagyobb múltú istállója, a Williams. Utóbbi egy igazán egzotikus újoncot is bevetett, de házon belüli riválisához ugyancsak fűződtek emlékezetes pillanatok: ő Imolában egy családrekorddal vetett véget saját és munkaadója hosszú „nélkülözésének".

sportnaptár  Williams  San Marino  Ralf Schumacher  Juan Pablo Montoya  Imola

Spanyolország is F1-es hatalommá vált

2010-09-24 16:55:23

Juan Pablo Montoya nyerte meg öt éve Sao Paulóban a Formula–1-es vb egyetlen dél-amerikai futamát, amelyen azonban hiába aratott bő öt év után újra kettős győzelmet a McLaren, mindenki Fernando Alonsóról beszélt – a Renault pilótája ugyanis az F1 legfiatalabb, egyben Spanyolország legelső világbajnoka lett. Véget ért a száguldó cirkusz történetének legkiszámíthatóbb, legegyhangúbb periódusa, a Schumacher-korszak.

Fernando Alonso  Formula-1  Juan Pablo Montoya  Sportnaptár

Montoya figyelmeztette Hamiltont, hogy tartsa magát távol Massától

2008-11-02 04:00:27

A McLaren korábbi versenyzője, a kolumbiai Juan Pablo Montoya figyelmeztette a világbajnoki pontversenyben vezető brit Lewis Hamiltont, nagy ívben kerülje el Felipe Massát a pályán a hétvégi idényzáró Brazil Nagydíjon, amely a világbajnoki cím sorsáról is dönt.

Felipe_Massa  Juan Pablo Montoya  Formula 1  Lewis_Hamilton

Montoya sajnálja Alonsót, mert Ron Dennis kedvence Hamilton

2007-09-25 00:00:09

Ron Dennis Lewis Hamilton győzelmét akarja látni, nem pedig Fernando Alonsóét – jelentette ki Juan Pablo Montoya, a McLaren-Mercedes Formula–1-es csapat korábbi pilótája az amerikai Associated Press (AP) hírügynökségnek adott interjújában. Az AP azután kérte ki a jelenleg a NASCAR-sorozatban versenyző kolumbiai véleményét, hogy kiderült: Ron Dennis csapatfőnök és a világbajnok Alonso egy ideje már nem is beszél egymással.

Formula 1    Fernando_Alonso    Lewis_Hamilton

Montoya szerint már most is Hamilton a McLaren első számú versenyzője

2007-06-24 00:00:19

Juan Pablo Montoya úgy véli, már jelenleg is Lewis Hamilton számít a McLaren-Mercedes első versenyzőjének, a helyzet pedig a közeljövőben nem is változik. A kolumbiai pilóta szerint a Formula-1-es világbajnokság egyéni versenyét 10 pontos előnnyel vezető brit újonc dolgát nagyban megkönnyíti, hogy mindenben élvezi Ron Dennis bizalmát és támogatását.

Formula 1    Fernando_Alonso    McLaren Mercedes

Juan Pablo Montoya „bodicsekkel” szerezte meg első futamgyőzelmét

2007-05-23 11:33:28

Megszerezte első futamgyőzelmét az észak-amerikai NASCAR autós versenysorozatban a korábbi Formula–1-es versenyző, Juan Pablo Montoya. A kolumbiai pilóta hét körrel a leintés előtt vitatható módon előzte meg csapattársát, a pole pozícióból induló Scott Pruettet, aki így csak ötödik lett. Lett is belőle perpatvar: az amerikai azt mondta, ilyen piszkos módon életében nem tették odébb.

Juan Pablo Montoya    NASCAR      Scott Pruett

Montoya a Ferrarira tippel, mosolygott a Toro Rosso ajánlatán

2007-01-22 00:00:09

Juan Pablo Montoya szerint a Ferrari magabiztosan nyeri az 58. Formula-1-es világbajnokságot, s ezt elsősorban annak köszönheti, hogy kiválóan ismeri az idén már egyedüli abroncsszállítóként tevékenykedő Bridgestone-t. A kolumbiai versenyző egyébként nem tervezi a visszatérést a „száguldó cirkuszba”, pedig nemrég konkrétnak tűnő ajánlatot kapott a Toro Rossótól.

Renault    Michael_Schumacher  Juan Pablo Montoya    Toro Rosso

Juan Pablo Montoya kieséssel nyitott

2006-11-24 00:00:08

Jimmie Johnson megszerezte első bajnoki címét, de az idényzáró fő szerepét meg kellett osztania Juan Pablo Montoyával, aki első versenyét teljesítette a NASCAR csúcskategóriájában.