MOTOGP. A vb-éllovas Valentino Rossi nagy csatát vívott Jorge Lorenzóval, végül az olasz pilóta sikerével ért véget a Német Nagydíj.
Valentino Rossi
Moto GP
2009.06.13. 11:19

Talmácsi majdnem egy másodpercet javított, Lorenzo a leggyorsabb

MOTOGP. A Katalán Nagydíj második edzésén a magyar pilóta 1:46.844-es idővel végzett a 19. helyen. A spanyol 1:41.899-et ment.
MotoGP
Moto GP
2009.04.26. 10:07

Jorge Lorenzo utolérhetetlen volt Motegiben, és megverte Rossit

MOTOGP. A spanyol versenyző megérdemelten győzött Japánban; honfitársa, Pedrosa a negyedik sorból indulva lett dobogós.
gyorsasági motor
Motegi
Moto GP
2009.04.13. 21:00

Casey Stoner végig vezetve győzött Rossi és Lorenzo előtt

MOTOGP. A királykategória évadnyitó futamán az ausztrál menő már a rajt után élre állt, és a végén hatalmas fölénnyel nyert.
Casey_Stoner
MotoGP
Moto GP
2008.07.31. 17:41

Jorge Lorenzo: „Ha csak egy kis félelem van benned, máris véged”

MOTO GP. A sorozatos bukásokat elszenvedő spanyol versenyzőnek új ellenfele támadt – a rettegés a balesetektől.
MotoGP
Moto GP
2008.05.14. 18:11

Lorenzo a tolószékből pattan motorra, és indul a Francia Nagydíjon

GYORSASÁGI MOTOR, FRANCIA NAGYDÍJ. A spanyol annak ellenére rajthoz áll Le Mans-ban, hogy eddig tolószékkel közlekedett
Moto GP
2008.03.29. 16:07

Megint Jorge Lorenzo indul az élről a Moto GP-ben

SPANYOL NAGYDÍJ. Lorenzo már Katarban is megszerezte a pole pozíciót, de végül csak a második helyen zárta a versenyt.
Spanyol Nagydíj
Moto GP
2008.03.08. 22:50

Jorge Lorenzo egyelőre a királykategóriában is nagy király

KATARI NAGYDÍJ, MOTOGP. A negyedliteres kategória legutóbbi két idényéek világbajnoka mögött Toseland és Edwards végzett.