Találatok a Jarmila Gajdosova címkére

Találatok száma: 3

Tenisz: ausztrál menetelés és belharc a japán tengerben

2014-10-07 12:15:17

Az első helyen kiemelt Samantha Stosur sikerrel vette az Egucsi Misza elleni első fordulót az oszakai női tenisztornán. Az ausztrál játékos ellenfele a második körben honfitársa, Jarmila Gajdosova lesz, aki ugyancsak japán ellenfelet, Imanisi Miharut győzte le. A hazai teniszezők közül egyébként öt kiesett már az első fordulóban, ám a második körre így is életben maradt négy.

tenisz WTA Oszaka Samantha Stosur Jarmila Gajdosova

Tenisz: Babosék már a negyeddöntőben Brazíliában

2014-02-25 21:09:22

Babos Tímea az ausztrál Jarmila Gajdosovával az oldalán bejutott a 250 ezer dollár összdíjazású brazíliai női tenisztorna páros versenyének negyeddöntőjébe, miután kedden két játszmában legyőzte a hazai közönség előtt szereplő, szabadkártyával induló Paula Cristina Goncalves, Laura Pigossi kettőst.

tenisz Jarmila Gajdosova Babos Tímea

Tenisz: Babosék két vesztett játékkal kezdtek Rióban

2014-02-17 19:43:20

Babos Tímea az ausztrál Jarmila Gajdosova oldalán harmadikként kiemeltként indult el párosban a Rio de Janeiró-i salakpályás tenisztornán, és az első fordulóban nagyon sima, 6:2, 6:0-s győzelemnek örülhetett.