Találatok a Jannik Sinner címkére

Találatok száma: 4

Tenisz: az olasz Sinner nyerte meg az U21-es világbajnokságot

2019-11-09 23:02:06

Jannik Sinner diadalmaskodott a férfi teniszezők milánói U21-es világbajnokságán, mivel a döntőben három játszmában legyőzte Alex De Minaurt.

tenisz U21-es ATP-vb Jannik Sinner Alex De Minaur

Tenisz: öt éve nem volt ilyen fiatal férfi elődöntős

2019-10-18 14:35:39

A Moszkvában zajló női tenisztorna negyeddöntőjében Babos Tímea páros partnere, a francia Kristina Mladenovic 2 óra 9 perc alatt, döntő szettben legyőzte a 2. helyen kiemelt holland Kiki Bertenst. Ellenfele a következő körben a harmadik kiemelt Belinda Bencic lesz, aki egy szoros és egy sima játszmában verte meg a belga Kirsten Flipkenst.

tenisz Kristina Mladenovic Kiki Bertens Jannik Sinner

Tenisz: Kantonban kiemeltek, Szentpéterváron olaszok estek ki

2019-09-16 19:25:35

Mindkét hétfőn pályára lépett olasz versenyző búcsúzott a szentpétervári kemény pályás férfi tenisztornától: a szabadkártyás Jannik Sinner a hatodik helyen kiemelt kazah Mihail Kukuskintól, Stefano Travaglia pedig a hetedikként rangsorolt francia Adrian Mannarinótól kapott ki két játszmában.

tenisz Stefano Travaglia Onsz Dzsabur Jannik Sinner Aljakszandra Szasznovics

Tenisz: Valkusz Máté döntő szettben kikapott az olasz tinitől

2019-04-24 15:11:07

A Budapesten zajló 586 ezer euró (165.2 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna 1. fordulójában Valkusz Máté három játszmában kikapott a 17 éves olasz Jannik Sinnertől, aki így pályafutása során első alkalommal került ATP 250-es torna főtábláján a második fordulóba.