Találatok a Janne Andersson címkére

Találatok száma: 11

Svédország: 2022-ig marad a futballválogatott kapitánya

2018-08-29 19:07:52

Janne Andersson, az oroszországi világbajnokságon negyeddöntős svéd labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya 2022-ig meghosszabbította a szerződését.

labdarúgás Svédország Janne Andersson

„Határozottan hiszem, hogy az angolok megnyerhetik a vb-t” – véli a svéd kapitány

2018-07-07 19:32:27

Az angol labdarúgó-válogatott Harry Maguire és Dele Alli fejes góljával 2–0-ra legyőzte Svédországot az oroszországi világbajnokság negyeddöntőjében, így 1966 és 1990 után harmadszor jutott be a legjobb négy közé. Janne Andersson svéd kapitány szerint nem kell mindig elromlania valaminek, van, hogy csupán jobb volt az ellenfél az adott napon. Harry Kane-ék büszkévé szeretnék tenni a hazájukat, a meccs legjobbjának megválasztott Jordan Pickford pedig az összetartást hangsúlyozta a találkozót követően.

vb-negyeddöntő vb 2018 svéd válogatott negyeddöntő foci vb 2018 angol válogatott

Vb 2018: Anglia 1966 és 1990 után újra a legjobb négy között

2018-07-07 17:52:01

Az angol labdarúgó-válogatott Harry Maguire és Dele Alli fejes góljával 2–0-ra legyőzte Svédországot az oroszországi világbajnokság negyeddöntőjébe így 1966 és 1990 után harmadszor jutott be a legjobb négy közé.

Kifejelték a svédeket, Anglia már elődöntős

2018-07-07 15:22:56

Az angol labdarúgó-válogatott Harry Maguire és Dele Alli fejes góljával 2–0-ra legyőzte Svédországot az oroszországi világbajnokság negyeddöntőjében, így 1966 és 1990 után harmadszor jutott be a legjobb négy közé.

Zlatantalanítva jobb a csapat: a svédek Angliát is levadászhatják

2018-07-04 11:08:09

Jobb-e a Zlatan Ibrahimovic nélküli Svédország, mint a Zlatan Ibrahimoviccsal felálló? A svéd labdarúgó-válogatott 1994 óta először jutott el a világbajnokság negyeddöntőjébe, és Anglia ellen sem esélytelen – remek csapatszellemű, kitűnően védekező gárda vár Gareth Southgate legénységére a nyolc között. Ahhoz képest, hogy a „zlatantalanított” svédektől már a vb-kvalifikáció is nagy tett volt, az elődöntő is reális cél lehet.

vb-negyeddöntő vb 2018 svéd válogatott negyeddöntő foci vb 2018 Svédország

Vb 2018: Valamit nagyon jól csinálunk – véli a svéd gólszerző

2018-07-03 19:18:41

Boldog és egységes svédek, nem kellően pörgő svájciak – íme, egy nyilatkozatcsokor a kedd délután Szentpéterváron lejátszott Svédország–Svájc (1–0) labdarúgó-világbajnoki nyolcaddöntő után.

vb 2018 foci-vb foci vb 2018 Vladimir Petkovic Svédország Svájc

Vb 2018: a németek elnézést kértek a svéd kispad hecceléséért

2018-06-24 08:22:37

Szombat este Toni Kroos 95. percben született győztes gólja után a német válogatott kispadján a Német Labdarúgó-szövetség (DFB) stábjának két tagja a svéd kispad felé mutogatva ünnepelte a sikert. Ezt a svédek zokon vették, és tumultuózus jelenetek alakultak ki az oldalvonal mentén. A németek azóta elnézést kértek, a svédek viszont rosszul viselték a történteket.

vb 2018 svéd válogatott német válogatott foci vb 2018 Svédország Németország

Vb 2018: Otthon sokan örültek volna, ha kiesünk – Kroos

2018-06-23 22:44:17

Németország a 95. percben lőtt Toni Kroos-góllal drámai győzelmet (2–1) aratott Svédország felett a labdarúgó-világbajnokság szombati játéknapján. Íme, a főszereplők rövid értékelése!

vb 2018 svéd válogatott német válogatott foci vb 2018 Toni Kroos Svédország

Vb 2018: a svéd kapitány elárulta, beszélt-e már Ibrával

2018-04-22 17:17:11

Az utóbbi hetekben rengeteg olyan pletyka napvilágot látott, miszerint Zlatan Ibrahimovic visszatérhet a svéd labdarúgó-válogatottba és ott lehet az oroszországi világbajnokságon. Most Janne Andersson szövetségi kapitány is megszólalt a találgatásokkal kapcsolatban.

vb 2018 svéd válogatott foci vb 2018 Zlatan Ibrahimovic Svédország Janne Andersson

Vb 2018: a svéd kapitány olyat tett az öltözőben, amit kevesen szoktak – fotó

2017-11-15 12:12:39

Janne Andersson, a svéd labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya természetesen megünnepelte, hogy csapata Olaszországot összesítésben 1–0-ra legyőzve kijutott a 2018-as világbajnokságra, ám az 55 éves szakember a hétfői, milánói meccs után kitakarította a San Siro vendégöltözőjét játékosai után – vagy legalábbis a szemétszedésben segített.

vb 2018 svéd válogatott Svédország Janne Andersson

Válogatott: két újonc a novemberi ellenfél keretében

2016-11-04 17:28:28

Kihirdette keretét Janne Andersson, a franciák elleni világbajnoki selejtezőre és a magyarokkal szembeni, november 15-i felkészülési mérkőzésre készülő svéd labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

Filip Helander Janne Andersson Sam Larsson Svédország felkészülési mérkőzés magyar-svéd