Találatok a Jack Sock címkére

Találatok száma: 32

Laver-kupa: Federer és Zverev egyéniben javított, ismét Európa nyert

2018-09-24 10:33:11

Kétpontos előnnyel várta a teniszezők Laver-kupájának utolsó napját az európai csapat, amely a páros meccset ugyan elveszítette, a következő két egyénit viszont megnyerte, így megvédte a címét.

tenisz Roger Federer Laver-kupa John Isner Jack Sock Alexander Zverev

Tenisz: Djokovics veresége ellenére tartja előnyét Európa

2018-09-23 07:16:32

Megőrizte kétpontos előnyét Európa a teniszezők Laver-kupáján Chicagóban, ahol az öreg kontinens válogatottja a földkerekség többi tájáról összeverbuvált játékosokkal vív meg.

Roger Federer Novak Djokovics Nick Kyrgios Laver-kupa Kevin Anderson Jack Sock

Tenisz: kikapott a Federer, Djokovics páros Chicagóban

2018-09-22 12:08:07

Európa 3:1-re vezet a többi kontinens ellen a teniszezők Laver-kupájának első napja után. A golfozók Ryder-kupájának megfelelő, Roger Federer által megálmodott eseményt Chicagóban rendezik meg.

Roger Federer Novak Djokovics Laver-kupa Kyle Edmund Kevin Anderson Jack Sock

US Open: Wimbledon győztesei nyerték a férfi párost

2018-09-07 20:43:51

A harmadik helyen kiemelt Mike Bryan és Jack Sock nyerte a férfi párosok döntőjét a New Yorkban zajló amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open).

tenisz US Open Mike Bryan Jack Sock

Wimbledon: felbomlott a legendás páros, de Mike így is örülhetett

2018-07-14 23:30:25

A férfiaknál az amerikai Mike Bryan, Jack Sock, a nőknél a cseh Barbora Krejcíková, Katerina Siniaková duó nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokság páros versenyének szombati döntőjét.

Wimbledon Mike Bryan Jack Sock

Tenisz: Cilic könnyed sikerrel kezdett Rióban

2018-02-20 08:36:36

Az első kiemelt Marin Cilic könnyed győzelemmel kezdte a riói férfi salakpályás tenisztornát. A világranglistán harmadik horvát játékos az argentin Carlos Berlocqot győzte le két játszmában, 1 óra 21 perc alatt.

tenisz Marin Cilic Jack Sock

Tenisz: Del Potro könnyedén nyert a kanadai tinédzser ellen

2018-01-10 12:25:40

A 2009-es bajnok Juan Martín del Potro magabiztos győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe az aucklandi kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Juan Martín del Potro Jack Sock Denis Shapovalov

Hopman-kupa: szettet sem nyertek, mégis győztek az amerikaiak

2018-01-02 09:16:08

Az Egyesült Államok csapata a második mérkőzését is megnyerte a Perthben zajló Hopman-kupán, a teniszezők nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán, a keddi, japánok elleni csonka találkozó azonban vezéráldozattal járt, Jack Sock ugyanis megsérült.

tenisz Oszaka Naomi Jack Sock Hopman-kupa

Tenisz: amerikai sikerrel rajtolt a Hopman-kupa Perthben

2017-12-30 11:00:25

Az Egyesült Államok csapatának sikerével kezdődött – csakúgy, mint egy évvel ezelőtt – a Hopman-kupa, a teniszezők Perthben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnoksága.

Jack Sock Hopman-kupa Coco Vandeweghe Anasztaszija Pavljucsenkova

ATP-vb: Dimitrov is fordított, készülhet a döntőre

2017-11-18 22:27:37

A bolgár Grigor Dimitrov szetthátrányból fordítva 4:6, 6:0, 6:3-ra legyőzte az amerikai Jack Sockot a londoni ATP-teniszvilágbajnokság elődöntőjében, így készülhet a belga David Goffin elleni fináléra, melyet vasárnap 19 órától rendeznek meg.

tenisz Jack Sock Grigor Dimitrov ATP-vb

ATP-vb: hoppá, Federer szettelőnyről bukott az elődöntőben!

2017-11-18 17:08:13

Bombameglepetés! David Goffin szetthátrányból fordítva legyőzte a korábbi világelső Roger Federert a londoni ATP-világbajnokság elődöntőjében. A belga teniszező a Jack Sockot szintén szetthátrányból legyőző Grigor Dimitrovval találkozik a vasárnap 19 órakor kezdődő fináléban.

tenisz Roger Federer Jack Sock Grigor Dimitrov David Goffin ATP-vb

ATP-vb: Federer hibátlan maradt, Jack Sock a másik elődöntős!

2017-11-16 17:55:21

A korábbi világelső Roger Federer három játszmában legyőzte Marin Cilicet a férfi teniszezők londoni világbajnokságán. A nap másik meccsén Jack Sock szintén döntő felvonásban nyert Alexander Zverev ellen, így bejutott az elődöntőbe, ahol Grigor Dimitrov lesz az ellenfele.

tenisz Roger Federer Marin Cilic Jack Sock Grigor Dimitrov Alexander Zverev

ATP-vb: Zverev ellen is nyert, és továbbjutott Federer

2017-11-15 07:33:54

Második meccsét is megnyerte a hatszoros győztes Roger Federer a férfi teniszezők londoni világbajnokságán. A svájci klasszis 7:6, 5:7, 6:1-re legyőzte a német Alexander Zverevet, amivel biztosította helyét a legjobb négy között.

tenisz Roger Federer Marin Cilic Jack Sock Alexander Zverev ATP-vb

ATP-vb: Federer győzelmével indult a világbajnokság

2017-11-12 16:52:25

A hatszoros világbajnok Roger Federer két játszmában (6:4, 7:6) legyőzte az amerikai Jack Sockot a londoni ATP-vb Boris Beckerről elnevezett csoportjának első fordulójában. A kvartett másik mérkőzésén az esti órákban Alexander Zverev három szettben megverte Marin Cilicet.

Tenisz: Sock szetthátrányból nyert a párizsi döntőben

2017-11-05 17:37:53

Jack Sock játszmahátrányból nyerte meg a 4.27 millió euró (1.3 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjét Párizsban.

tenisz Jack Sock

Tenisz: Sock és egy selejtezős játékos a párizsi döntőben

2017-11-04 19:22:16

A 16. helyen kiemelt amerikai Jack Sock és a selejtezőből főtáblára jutott szerb Filip Krajinovics játssza vasárnap a döntőt a 4.8 millió euró összdíjazású párizsi kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Jack Sock Filip Krajinovics

Tenisz: Isner már hatvannál jár, az első kiemelt kiesett

2017-07-29 13:48:31

Kiesett az első helyen kiemelt Jack Sock az atlantai kemény pályás férfi tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

tenisz John Isner Jack Sock

Davis-kupa: az ausztrálok 2–0-s előnyben az amerikaiak ellen

2017-04-07 14:44:40

Az ausztrál teniszválogatott mindkét egyéni meccsét megnyerte a Davis-kupa negyeddöntőjének első napján az Egyesült Államok ellen, így magabiztos előnyről várja a folytatást.

tenisz Nick Kyrgios Jordan Thompson John Isner Jack Sock Egyesült Államok

Tenisz: Nadal az elődöntőben; V. Williams legyőzte Kerbert

2017-03-30 06:51:16

Rafael Nadal két szettben legyőzte az amerikai Jack Sockot a miami kemény pályás férfi tenisztornán, és bejutott az elődöntőbe. A nőknél Venus Williams a világelső és első helyen kiemelt Angelique Kerber búcsúztatásával lépett a legjobb négy közé.

tenisz WTA Miami Venus Williams Simona Halep Rafael Nadal Nisikori Kei

Videó: a torna leggyorsabb ritörnje sem segített Isner ellen

2016-11-04 17:47:11

A párizsi férfi tenisztorna negyeddöntőjében John Isner nyerte meg az amerikai házi rangadót, miután három szoros szettben legyőzte Jack Sockot.