Találatok a Inter Turku címkére

Találatok száma: 33

Olasz Kupa: 0–3-ról felállt az Inter, de a Juve a döntős

2016-03-02 23:22:46

Az Inter labdarúgócsapata hazai pályán ledolgozta háromgólos hátrányát a Juventusszal szemben az Olasz Kupa elődöntőjének visszavágóján, ám tizenegyesekkel a címvédő torinóiak jutottak döntőbe, amelyben a Milan lesz az ellenfelük.

olasz foci Olasz Kupa Juventus Inter Turku

Finnország: csapatot keres a finn-magyar középpályás

2015-01-10 16:50:18

A finn-magyar kettős állampolgárságú labdarúgó, Gruborovics Tamás megerősítette, egyelőre nincs csapata, de hozzátette: nem zárható ki, hogy eddigi klubjában, az Inter Turkuban folytatja.

magyar átigazolás Inter Turku Gruborovics Tamás

Finnország: Gruborovics nélkül készül az Inter Turku

2015-01-08 12:25:55

Gruborovics Tamás nélkül kezdte meg a 2015-ös finn bajnokságra való felkészülést az Inter Turku.

légiósok Inter Turku Gruborovics Tamás

Eurofutball: a magyar játékos belőtte, mégis elúszott a kupa

2014-11-01 21:15:49

Gruborovics Tamás csapata, az Inter Turku tizenegyespárbajban elveszítette a labdarúgó Finn Kupa szombati döntőjét a bajnok HJK-val szemben.

eurofutball Inter Turku HJK Gruborovics Tamás

Finnország: Gruborovicsék közel a bennmaradáshoz, bajnok a HJK

2014-09-28 18:16:24

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában a címvédő HJK háromgólos győzelmet aratott a sereghajtó TPS otthonában, ezzel behozhatatlan, tizenegy pontos előnyre tett szert a Honka vendégeként 1–1-es döntetlent játszó SJK előtt, így sorozatban hatodszor hódította el a bajnoknak járó trófeát.

bajnokavatás Inter Turku HJK Gruborovics Tamás Finnország

Eurofutball: Gruborovics 90 percet kapott, ez sem segített

2014-08-14 00:15:05

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Inter Turku továbbra is botladozik. A kék-feketék sorozatban hetedik bajnokijkukat hozták le győzelem nélkül, most a bajnoki címért hajtó HJK tanította móresre a Gruborovics Tamást végig a pályán tudó Intert, amely így már csak 6 pontra van a kieső helytől.

finn foci eurofutball Inter Turku Gruborovics Tamás

Videó: Gruborovics gyönyörű gólt csavart a bal felső sarokba

2014-04-17 09:40:28

Mint arról már beszámoltunk, a Finn Kupa nyolcaddöntőjében az Inter Turku 3–0-ra nyert otthon a MyPa ellen, a turkuiak továbbjutását Gruborovics Tamás biztosította be, ő szerezte a harmadik gólt. Íme, a találkozó góljai!

videó Inter Turku Gruborovics Tamás

Eurofutball: góllal kezdte a bajnokságot a magyar légiós

2014-04-13 17:41:02

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában a Gruborovics Tamást végig a soraiban tudó Inter Turku – amely első meccsén van túl a Veikkausliga 2014-es kiírásában – kétgólos győzelmet aratott a Jaro otthonában. A vendégek első gólját a szegedi születésű középpályás szerezte meg a nyolcadik percben.

eurofutball Inter Turku Gruborovics Tamás Finnország

Légiósok: Gruborovics gólt szerzett a városi derbin

2014-01-31 20:29:52

A finn Ligakupa A-csoportjának második fordulójában a Gruborovics Tamást végig a soraiban tudó Inter Turku idegenben 4–2-re legyőzte a városi rivális Turku PS-t, így két meccs után hat szerzett ponttal csoportja élén áll. A vendégek harmadik gólját a találkozó 40. percében a magyar középpályás lőtte.

Gruborovics Tamás Inter Turku finn foci légiósok minden más foci

Átigazolások: Bodnárért az Inter Turkuval versenyezhet a Várda

2014-01-21 13:46:39

Korábban már beszámoltunk róla, hogy ma már az NB II-es Kisvárdával edzett a 46-szoros válogatott védő Bodnár László, aki iránt azonban külföldről is van érdeklődés.

magyar átigazolás Kisvárda Inter Turku Bodnár László

Finnország: Gruborovicsék kikaptak az idényzárón

2013-10-26 15:50:48

A Gruborovics Tamást végig a soraiban tudó Inter Turku hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett a Honkától a finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság utolsó, 33. fordulójában. A magyar középpályás csapata a 79. percig vezetett, majd hét perc leforgása alatt hátrányba került, végül az utolsó pillanatokban tizenegyest rontott.

finn foci Inter Turku Gruborovics Tamás

Finnország: győztes gólt lőtt a lendületben lévő magyar

2013-10-20 17:36:21

Gruborovics Tamás győztes gólt szerzett az Interben: a turkui csapat a finn-magyar kettős állampolgárságú játékos találatával döntötte el a KuPS elleni idegenbeli mérkőzést (2–1) a finn labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Szentpéteri Viktor Inter Turku Gruborovics Tamás

Videó: Gruborovics Tamás remek duplája az Interben

2013-10-07 18:12:24

Ahogy arról már beszámoltunk, Gruborovics Tamás két góllal járult hozzá ahhoz, hogy csapata, az Inter Turku 2–0-ra legyőzze korábbi klubját, a sereghajtó JJK-t a finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának. Most megnézheti a magyar játékos két gólját!

Finnország: Gruborovics Tamás volt a meccs hőse

2013-10-05 18:12:48

Gruborovics Tamás két góllal járult hozzá ahhoz, hogy csapata, az Inter Turku 2–0-ra legyőzze korábbi klubját, a sereghajtó JJK-t a finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának szombati játéknapján.

Inter Turku Gruborovics Tamás

Finnország: Gruborovicsék nem estek ki; exfradista gólszerző

2013-10-02 20:27:21

A Gruborovics Tamást végig a soraiban tudó Inter Turku abban a tudatban léphetett pályára a RoPS elleni idegenbeli mérkőzésen a finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, hogyha pontot szerez, akkor biztosan megőrzi első osztályú tagságát. Nos, a magyar játékos csapata nyert, így 2014-ben is a Veikkausliigában szerepelhet, hiszen három fordulóval a vége előtt 12 pont az előnye Gruborovics korábbi csapata, a JJK előtt. A sereghajtót a KuPS győzte le, amelynek negyedik találatát a Ferencváros korábbi légiósa, Juha Hakola szerezte.

Finnország: középső védő lett a magyar támadóból

2013-10-02 12:53:14

Csalódást keltően szerepel a finn labdarúgó-bajnokságban az Inter Turku együttese: a legutóbbi bajnokságban a 2. helyen végzett együttes jelenleg is második a finn pontvadászat tabelláján, csak alulról – mindössze a JJK Jyväskylät előzi meg. A csapat egyik legmegbecsültebb tagja ugyanakkor Gruborovics Tamás, aki az év elején szerződött a turkuiakhoz, épp a jelenlegi sereghajtótól, és új állomáshelyén vadonatúj szerepekkel is megismerkedett.

légiósok finn foci Inter Turku Gruborovics Tamás

Finnország: Gruborovics gólja nem volt elég a pontszerzéshez

2013-09-20 19:28:36

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Veikkausliiga) 29. fordulójában a Gruborovics Tamást végig a soraiban tudó Inter Turku hazai pályán 2–1-re kikapott a VPS-től. A magyar középpályás az 51. percben higgadtan értékesített egy tizenegyest.

Inter Turku Gruborovics Tamás Finnország

Finnország: tovább tart Gruborovicsék rossz szériája

2013-09-13 21:21:08

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Veikkausliiga) 27. fordulójában Gruborovics Tamás együttese, az Inter Turku hazai pályán 3–1-re kikapott a Lahtitól. A magyar középpályás végigjátszotta az összecsapást.

Finnország: négy döntetlen után nyertek Gruborovicsék

2013-08-26 19:40:41

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Veikkausliiga) 25. fordulójában a Gruborovics Tamást végig a soraiban tudó Inter Turku hazai pályán 1–0-ra győzött a Jaro ellen, így négy döntetlent követően ismét három ponttal gazdagodott, de így sem tudott elmozdulni az utolsó előtti helyről.

finn bajnokság Inter Turku Gruborovics Tamás

Finnország: Gruborovics belőtte a tizenegyest, csapata ikszelt

2013-07-28 19:59:57

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának vasárnapi játéknapján a Gruborovics Tamást végig a soraiban tudó Inter Turku hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a KuPS ellen. A magyar középpályás góllal járult hozzá a pontszerzéshez, hiszen az 5. percben értékesített egy tizenegyest, így megszerezte a harmadik gólját a Veikkausliiga idei kiírásában.