Találatok a Hubert Hurkacz címkére

Találatok száma: 5

Tenisz: lengyel siker az első kiemelt ellen Winston-Salemben

2019-08-25 13:01:02

A harmadikként rangsorolt Hubert Hurkacz nyerte meg az egyesült államokbeli Winston-Salemben rendezett 807 ezer dollár (236.6 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornát, mivel a szombati döntőben legyőzte az első helyen kiemelt Benoit Paire-t.

tenisz Hubert Hurkacz Benoit Paire ATP Winston-Salem

Wimbledon: két meccslabdáról fordított, tovább él a 15 éves amerikai álma

2019-07-05 17:36:19

A címvédő Novak Djokovics négyjátszmás mérkőzésen, percre pontosan háromórás csatában legyőzte a lengyel Hubert Hurkaczot a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének harmadik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A szerb kiválósággal ellentétben kiesett a tavalyi döntős Kevin Anderson. A nőknél Simona Halep simán megverte Viktorija Azarenkát, míg a 15 éves Cori Gauff két meccslabdát hárítva jutott be a nyolcaddöntőbe.

tenisz Wimbledon Novak Djokovics Kevin Anderson Karolína Plísková Hubert Hurkacz

Tenisz: Balázs Attila top 60-as játékost vert meg Budapesten!

2019-04-23 15:23:12

Balázs Attila két szettben megverte a világranglistán 52. helyezett lengyel Hubert Hurkaczot a budapesti salakpályás ATP-tenisztorna első fordulójában.

tenisz Hubert Hurkacz Balázs Attila

Tenisz: jöhet a 39. – Federer és Nadal ismét egymás ellen

2019-03-15 20:40:47

Roger Federer 1 óra 13 perc alatt, két játszmában (6:4, 6:4) legyőzte a lengyel Hubert Hurkaczot az Indian Wells-i kemény pályás Masters-torna negyeddöntőjében. A 37 esztendős svájci teniszező a döntőbe jutásért Rafael Nadallal küzd majd meg, aki nagy csatában, nem sokkal kevesebb mint két és fél órás meccsen múlta felül az orosz Karen Hacsanovot.

tenisz Roger Federer Rafael Nadal Karen Hacsanov Hubert Hurkacz

Tenisz: Fucsovics duplán ünnepelhet, negyeddöntős

2018-02-08 22:25:33

Fucsovics Márton a 26. születésnapján szetthátrányból, a döntő játszmában pedig brékhátrányból fordított a lengyel Hubert Hurkacz ellen a Budapesten zajló challenger-tenisztorna nyolcaddöntőjében.