Találatok a Hort SE címkére

Találatok száma: 5

Kézilabda: sima balatonfüredi siker a férfi NB1-ben

2008-03-21 00:00:30

A Budapest Bank férfi kézilabda liga alsóházi mérkőzésén a Balatonfüred tíz góllal verte a Hort SE gárdáját.

Hort SE

Kézilabda: fölényesen nyert a Tatabánya a férfi bajnokságban

2008-03-15 00:00:33

Sima győzelmet aratott a Tatabánya a Mezőkövesd ellen a Budapest Bank férfi kézilabda liga rájátszásában. A 9-16. helyért vívott találkozón a hazaiak 17 góllal bizonyultak jobbnak a vendégeknél.

Mezőkövesd Hort SE

Kézilabda, Budapest Bank férfiliga: kikapott a Tatától a Hort

2008-02-15 00:00:29

Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság, a Budapest Bank férfiliga alsóházi rájátszásának harmadik fordulójában a Tatai HC hazai pályán nyolc góllal verte a Hort SE csapatát.

Budapest Bank férfiliga Hort SE

Férfi kézilabda NB I: magabiztosan nyert a címvédő Pick-Szeged

2007-12-05 00:00:09

Magabiztos, 21 gólos győzelmet aratott a Hort SE vendégeként a címvédő Pick-Szeged a férfi kézilabda-bajnokság szerdai játéknapján.

Mol-Pick Szeged NB I

Férfi kézilabda NB I: Hortot vert a Százhalombatta

2007-11-10 00:00:10

A Százhalombatta együttese végig vezetve 26-17-re legyőzte a sereghajtó Hort SE-t a fgérfi kézilabda NB I A csoportjának szombati mérkőzésén, és ezzel megerősítette a negyedik helyét a Debrecen, a Szeged és a PLER-Airport mögött.