Találatok a Hort címkére

Találatok száma: 8

Férfi kézilabda NB I: tíz góllal nyert a Tatabánya

2008-05-09 00:00:21

A férfi kézilabda NB I alsóházában a Tatabánya hazai pályán az első félidő jó játékának köszönhetően simán nyert a Hort elleni mérkőzésen.

Tatabánya NB I

Budapest Bank férfi kézilabda liga: nyert a Győr a Hort ellen

2008-04-18 00:00:29

A Budapest Bank férfi kézilabda liga 9-16. helyért folytatott rájátszásában 35–27-re nyert a Győrhő ETO KC a Hort SE ellen.

Győr rájátszás

Kézilabda, Budapest Bank férfiliga: tíz góllal verte a Győr a Hortot

2008-02-23 00:00:40

A Budapest Bank liga, a férfi élvonalbeli kézilabda-bajnokság alsóházi rájátszásának negyedik fordulójában a Győr a Kőér utcában tíz góllal bizonyult jobbak a pályaválasztó Hort SE-nél. A Debrecen a Békés otthonában szenvedett háromgólos vereséget a felsőházban.

A Veszprém és a Szeged is idegenben stabilizálta vezető helyét

2007-12-12 00:00:08

Az A és a B csoport listavezetője, a Pick Szeged és az MKB Veszprém is fölényesen nyert a Budapest Bank férfi kézilabdaliga 14. fordulójában. A dél-magyarországiak a PLER ellen idegenben diadalmaskodtak, méghozzá magabiztosan, 14 gólos különbséggel. A veszprémiek gyöngyösön söpörték be a győzelemért járó két pontot. Bár a hazaiak becsülettel küzdöttek, a pontszerzéshez nem volt elég a lelkes játék.

Győr Mezőköves Mol-Pick Szeged

Férfi kézilabda NB I: háromgólos mezőkövesdi győzelem

2007-12-15 00:00:08

A Mezőkövesdi KC csapata három góllal verte a Hort SE együttesét a Budapest Bank férfi kézilabda ligában.

Hort Mezőkövesd

Férfi kézilabda NB I: a Hort hat góllal verte meg a Nyíregyházát

2007-11-24 00:00:08

Megszerezte második győzelmét a Hort együttese a férfi kézilabda NB I-ben, miután hazai pályán hat góllal verte meg a Nyíregyházát.

férfi_kézilabda Hort

Férfi kézilabda NB I: a Hort sikere a Mezőkövesd ellen

2007-10-20 00:00:11

A Hort együttese hazai pályán egy góllal verte a Mezőkövesdet a férfi kézilabda NB I-ben.

Mezőkövesd Hort férfi kézilabda NB I

Budapest Bank férfi kézilabda liga: biztosan nyert a Pick-Szeged

2007-10-02 00:00:11

A címvédő Pick-Szeged magabiztos győzelmet aratott a vendég Hort felett a Budapest Bank férfi kézilabda ligában.