Találatok a Gorenje Velenje címkére

Találatok száma: 8

Férfi kézi NB I: újabb játékos érkezik a Velenjétől Csurgóra

2018-05-09 17:59:17

A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Csurgó újabb játékost szerződtet a Bajnokok Ligájában csoportkörös Gorenje Velenjétől.

férfi kézi NB I Rok Zaponsek Gorenje Velenje Csurgó Alem Toszkics

SEHA-liga: szurkolókat is érintő változás a veszprémi programban

2016-11-08 13:52:16

A Telekom Veszprém hivatalos oldalán jelentette be, hogy a SEHA-ligában felcserélték két mérkőzés időpontját a PPD Zagreb kérésére.

kézilabda férfi kézilabda Telekom Veszprém SEHA-liga PPD Zagreb Gorenje Velenje

Férfi kézi: szlovén csapatok is csatlakoznak a SEHA-ligához

2016-06-29 23:33:28

A Szlovén Kézilabda-szövetség bejelentette, hogy a következő idény során először szlovén csapatok is részt vesznek a SEHA-liga küzdelmeiben.

férfi kézilabda Telekom Veszprém Telekom Veszprém Gorenje Velenje

Férfi kézi BL: ötgólos dán győzelem Szlovéniában

2013-10-17 08:39:35

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája szerda esti mérkőzésén a dán Aalborg fontos győzelmet aratott Szlovéniában, a Gorenje Velenje vendégeként. Az Aalborg eddig csak a Hamburg, Flensburg német párostól kapott ki a csoportban, így jó úton halad a nyolcaddöntő kivívása felé.

férfi kézilabda férfi kézi BL Gorenje Velenje Aalborg férfi kézilabda

Férfi kézi: már nem tudja megismételni a Barca a rekordot

2013-05-19 12:58:20

A spanyol férfi kézilabda-bajnokság utolsó előtti fordulójában elszenvedte az első vereségét a Barcelona, így már biztosan nem tudja megismételni a Ciudad Real bravúrját: a nagy rivális a 2009–2010-es szezonban hibátlan teljesítménnyel lett első.

férfi kézilabda Gorenje Velenje Barcelona kézilabda

Férfi kézi BL: a Flensburg és a Metalurg is a nyolc között

2013-03-23 20:19:21

Nem született különösebb meglepetés a férfi kézilabda Bajnokok Ligája szombati, nem magyar érdekeltségű mérkőzésein: idegenbeli győzelme után a német Flensburg és a macedón Metalurg Szkopje is hazai pályán nyert, így kettős sikerrel jutott be a legjobb nyolc közé.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája Metalurg Szkopje Gorenje Velenje Flensburg Dinamo Minszk kézilabda

Férfi kézi BL: mínusz hétről mentett pontot a Montpellier

2013-02-17 20:58:16

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 9. fordulójában a francia Montpellier hazai pályán 30–30-as döntetlent játszott az orosz Csehovszkije Medvegyivel. A vendégek a második félidőt egy 9–2-es rohammal indították, de a hazaiak 19–26 után sem adták fel, és végül pontot mentettek.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL Silkeborg Montpellier Gorenje Velenje Csehovszkije Medvegyi

Puljezevics és Andjelkovics vezetésével kiütötte a Pick a Gorenjét

2007-10-07 00:00:10

Az első félidőben húsz perc alatt eldöntötte a Szeged a Velenje elleni idegenbeli mérkőzését a férfi kézilabda Bajnokok Ligája H csoportjában, és bravúros, 29-17-es győzelmet aratott. A magyar bajnok 3-3 után a szünetig 11 gólt szerzett, miközben csak egyet kapott, így a második harminc percben tízgólos előnnyel gazdálkodhatott. A Pick legjobbja két legjobb embere Puljezevics Nenad és Daniel Andjelkovics volt.