Találatok a Giro d'Italia címkére

Találatok száma: 171

Giro: luxemburgi siker, összetettben továbbra is Dumoulin az élen

2017-05-21 18:22:33

A luxemburgi Bob Jungels sikerével zárult a centenáriumi Giro d'Italia olasz országúti kerékpáros körverseny 15., vasárnapi szakasza, míg az összetettben élen álló Tom Dumoulin megőrizte vezető pozícióját.

kerékpár  Tom Dumoulin  Giro d'Italia  Giro

Giro: Dumoulin hegyi befutót nyert, növelte az előnyét

2017-05-20 17:45:52

Az éllovas Tom Dumoulin nyerte meg a centenáriumi Giro d'Italia olasz országúti kerékpáros-körverseny 14., szombati szakaszát, és tovább növelte az előnyét az összetettben.

Giro: mindkét megbukott versenyző B-próbája pozitív lett

2017-05-19 20:40:15

Mindkét doppingteszten megbukott versenyző B-próbája pozitív lett, ezért Nicola Ruffoni és Stefano Pirazzi csapata, a Bardiani CSF kezdeményezte a kerékpárosok szerződésének felbontását.

kerékpár  Giro d'Italia

Giro: Gaviria megállíthatatlan, megvan a negyedik győzelme

2017-05-19 17:31:34

A kolumbiai Fernando Gaviria (Quick-Step) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny tizenharmadik etapját, így már a negyedik szakaszgyőzelmét aratta a centenáriumi olasz viadalon. Az összetettben nem történt változás, továbbra is a holland Tom Dumoulin (Sunweb) vezet.

kerékpár  Giro d'Italia  Fernando Gaviria

Giro: Fernando Gaviria megint nyert egy szakaszt

2017-05-18 18:05:47

A kolumbiai Fernando Gaviria nyerte a centenáriumi Giro d'Italia olasz országúti kerékpáros körverseny 12., csütörtöki szakaszát, amelyen az összetett élcsoportja nem változott.

Giro d'Italia: spanyol sikert hozott a Bartali-emlékszakasz

2017-05-17 17:26:39

Omar Fraile (Dimension Data) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny tizenegyedik etapját, amelyet a legendás Gino Bartali emlékének szenteltek. A spanyol versenyző a Firenze és Bagno di Romagna közötti 161 kilométeres szakasz elején szökött meg, a hajrában pedig ő bizonyult a leggyorsabbnak. Összetettben nem változott semmi, a holland Tom Dumoulin (Sunweb) megtartotta a rózsaszín trikóját.

kerékpár  Omar Fraile  Giro d'Italia  Gino Bartali

Giro d'Italia: Dumoulin óriásit ment, és az élre állt

2017-05-16 16:57:20

Tom Dumoulin (Sunweb) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny tizedik etapját. A holland versenyző a 39.8 kilométeres egyéni időfutamon óriási előnnyel végzett az első helyen, így amellett, hogy megszerezte az első szakaszgyőzelmét a centenáriumi olasz viadalon, a rózsaszín trikót is átvette a kolumbiai Nairo Quintanától (Movistar).

kerékpár  Tom Dumoulin  Nairo Quintana  Giro d'Italia

Giro: Quintana nem tágít, megismételné a legendás duplát

2017-05-15 21:46:08

Nairo Quintana nem tágít tervétől: példaképe, Marco Pantani után duplázna, azaz ugyanabban az évben megnyerné az olasz és a francia körversenyt is. A legelső lépést vasárnap megtette.

Tour de France  Nairo Quintana  Marco Pantani  Giro d'Italia  Chris Froome

Giro: elképesztő izgalmak és egy bukás – Quintana az élen

2017-05-14 17:06:02

A kolumbiai Nairo Quintana (Movistar) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny kilencedik etapját, szakaszgyőzelme mellett pedig összetettben is átvette a vezetést a centenáriumi olasz viadalon. A pihenőnap előtti hegyi befutós szakasz rendkívüli izgalmakat tartogatott, valamint egy nagyobb bukás is borzolta a kedélyeket.

kerékpár  Vincenzo Nibali  Nairo Quintana  Giro d’Italia  Giro d'Italia

Giro d'Italia: Izagirre szakaszsikere a 8. etapon

2017-05-13 18:41:21

Gorka Izagirre nyerte meg szombaton a centenáriumi Giro d'Italia olasz országúti kerékpáros-körverseny nyolcadik szakaszát.

kerékpár  Gorka Izagirre  Giro d'Italia  Bob Jungels

Giro d'Italia: kolumbiai tripla helyett ausztrál siker

2017-05-12 17:29:39

Az ausztrál Caleb Ewan nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny hetedik etapját, ezzel első szakaszgyőzelmét aratta a centenáriumi olasz viadalon.

kerékpár  Giro d’Italia  Giro d'Italia  Fernando Gaviria  Caleb Ewan

Giro d'Italia: svájci szakaszgyőzelmet hozott a szökés

2017-05-11 17:41:18

Silvan Dillier nyerte meg a centenáriumi Giro d'Italia olasz országúti kerékpáros-körverseny hatodik, csütörtöki szakaszát.

kerékpár  Silvan Dillier  Giro d’Italia  Giro d'Italia

Giro: győzelmet ünnepelt, de korai volt az öröme – videó

2017-05-10 17:20:41

A kolumbiai Fernando Gaviria nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny ötödik etapját, így már a második szakaszgyőzelmét aratta a centenáriumi olasz viadalon.

kerékpár  Giro d’Italia  Giro d'Italia  Fernando Gaviria

Giro: szlovén kerekes ért fel elsőként az Etnára

2017-05-09 17:10:40

Már a 2015-ös Girón is nagyszerűen szerepelt a hegyi etapokon Jan Polanc, az UAE Team Emirates kerekese, aki idén újabb győzelmet aratott: a 25 éves szlovén nyerte meg a centenáriumi olasz országúti körverseny Cefalúból induló és az Etnán végződő 181 kilométeres 4. szakaszát.

kerékpár  Jan Polanc  Giro d'Italia

Giro d'Italia: majdnem balesetet okozott a Playboy-modell – videó

2017-05-08 14:48:16

Csak a szerencsének köszönhető, hogy nem történt óriási tömegbaleset a Giro d'Italia vasárnapi (Tortoli-Cagliari, 148 km) szakaszán. April Summer Playboy-modell a jelek szerint még soha nem látott ilyen nívós kerékpárversenyt, ugyanis akkor biztosan tudta volna, hogy egyáltalán nem ajánlott ennyire közel állni az elhaladó bringásokhoz...

modell  Playboy  Giro d'Italia

Giro d'Italia: Greipel nyerte meg a második szakaszt

2017-05-06 19:29:36

André Greipel nyerte meg a centenáriumi Giro d'Italia olasz országúti kerékpáros körverseny második szakaszát.

Giro d'Italia  André Greipel

Giro d’Italia: meglepetés! Osztrák siker a nyitányon

2017-05-05 17:57:52

Pénteken elindult a centenáriumi olasz országúti kerékpáros-körverseny (Giro d’Italia), melynek első szakaszát meglepetésre az osztrák Lukas Pöstlberger nyerte meg.

kerékpár  Giro d’Italia  Giro d'Italia

Giro: doppingbotrány a rajt előtt

2017-05-05 08:04:14

Még el sem kezdődött az Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny, máris megvan az első két doppingoló: Nicola Ruffoni és Stefano Pirazzi nem indulhat el a pénteken rajtoló, 100. viadalon.

országúti kerékpár  kerékpár  dopping  Giro d'Italia

GIRO D’ITALIA 2017

2017-05-04 13:01:10

kerékpár  adatbank  Giro d’Italia  Giro d'Italia

Giro: 19 éve nem látott bravúr a centenáriumi versenyen?

2017-05-04 08:46:27

Elsősorban Vincenzo Nibali és Nairo Quintana versengésére lehet számítani a pénteken rajtoló, 100. Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyen.