Találatok a Giro d'Italia címkére

Találatok száma: 202

Giro d'Italia: Viviani negyedik szakaszsikerét aratta

2018-05-23 17:59:22

Elia Viviani negyedik idei etapsikerét aratta a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körversenyen a szerdai, 17. szakaszon, amelyen az összetett élcsoportja nem változott.

kerékpár Giro d'Italia Elia Viviani

Giro: Dennis nyerte a szakaszt, Yates sokat vesztett előnyéből

2018-05-22 18:20:07

A hétfői pihenőnap után egyéni időfutammal folytatódott az Olasz kerékpáros-körverseny, a Giro d'Italia, s a Trento és Rovereto közötti 34.2 kilométeres távon az ausztrál Rohan Dennis volt a leggyorsabb. Az összetettben vezető brit Simon Yates a 22. legjobb idővel ért célba, s a szakasz előtti 2 perc 11 másodperces előnye így 56 másodpercre olvadt a címvédő Tom Dumoulinnel szemben.

Tom Dumoulin Simon Yates Giro d'Italia

Giro: Simon Yates elképesztő! Újabb szakaszt nyert

2018-05-20 17:24:35

Simon Yates nyerte meg az olasz országúti kerékpáros-körverseny 15. szakaszát, így már a harmadik etapgyőzelmét ünnepelhette a 2018-as Giro d’Italián. A Mitchelton-Scott brit versenyzője ezzel összetettben is növelte az előnyét, a második helyen álló, címvédő Tom Dumoulin több mint kétperces hátrányban van az utolsó hét előtt.

kerékpár Tom Dumoulin Simon Yates Giro d'Italia Chris Froome

Giro: Froome hódította meg elsőként a Zoncolant

2018-05-19 18:43:20

Chris Froome győzött a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny szombati, 14. szakaszán, amelyen az éllovas, másodikként célba érő Simon Yates növelte előnyét közvetlen riválisaival szemben.

kerékpár Simon Yates Giro d'Italia Chris Froome

Giro d'Italia: mesterhármas! Elia Viviani nem kegyelmezett

2018-05-18 18:10:38

Elia Viviani nyerte meg az olasz országúti kerékpáros-körverseny 13. szakaszát, így már a harmadik etapgyőzelmét ünnepelhette a 2018-as Giro d’Italián. Az összetettben nem történt változás, továbbra is Simon Yates viselheti a rózsaszín trikót.

Giro d'Italia: Sam Bennett ezúttal is mindenkit lehajrázott

2018-05-17 17:15:18

Az ír Sam Bennett nyerte meg az olasz országúti kerékpáros-körverseny 12. szakaszát, így már a második etapgyőzelmét ünnepelhette a Giro d’Italián. Az összetettben nem történt változás, így továbbra is Simon Yates viselheti a rózsaszín trikót.

országúti kerékpár kerékpár Sam Bennett Giro d'Italia

Giro: Yates szakaszt nyert, Froome-ra 40 mp-t vert

2018-05-16 16:56:34

Simon Yates nyerte meg a Giro d’Italia kerékpáros-körverseny 11. szakaszát, és az összetettben 47 másodpercre növelte az előnyét a második helyen álló Tom Dumoulinnel szemben. Chris Froome 40 másodperccel leszakadva ért célba.

kerékpár Simon Yates Giro d'Italia

Giro: Chaves elszállt, szlovén siker a leghosszabb szakaszon

2018-05-15 17:49:23

A szlovén Matej Mohoric nyerte meg a Giro d’Italia idei leghosszabb szakaszát, a 239 km-es tizedik etapot, amelyen az összetettben eddig második helyen álló kolumbiai Esteban Chaves 25 perces hátránnyal ért célba.

kerékpár Matej Mohoric Giro d'Italia Esteban Chaves

Giro: a szakaszt nyerő Yates megduplázta az előnyét

2018-05-13 17:44:20

Az összetettben élen álló brit Simon Yates győzött a Giro d’Italia országúti kerékpáros körverseny kilencedik, vasárnapi szakaszán, és előnye megduplázódott, 32 másodpercre nőtt a második helyen álló riválisával szemben.

Giro: itt a nagy körversenyek első ecuadori szakaszgyőztese

2018-05-12 17:56:09

Richard Carapaz győzelmével ért véget a Giro d’Italia 8. szakasza, ezzel ő lett az első ecuadori kerékpáros, aki szakaszt nyert a három nagy körverseny (Giro, Tour de France, Vuelta a Espana) valamelyikén.

kerékpár Richard Carapaz Giro d'Italia

Giro: ír szakaszgyőzelem, az élcsoport nem változott

2018-05-11 17:58:56

Az ír Sam Bennett nyerte a Giro d’Italia országúti kerékpáros-körverseny hetedik, pénteki szakaszát, amelyen az összetett élcsoportja nem változott.

Simon Yates Sam Bennett Giro d'Italia

Giro: Chaves ért elsőnek az Etnára; Yates rózsaszínben

2018-05-10 18:07:59

Nagy napja volt a Mitchelton-Scott csapatnak a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny hatodik, csütörtöki szakaszán, Esteban Chaves nyert, Simon Yates pedig élre állt összetettben.

Giro d'Italia Esteban Chaves

Giro: Battaglin nyerte meg a második szicíliai etapot

2018-05-09 18:37:10

Az olasz Enrico Battaglin nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny ötödik, szerdai szakaszát; az ausztrál Rohan Dennis megőrizte az összetettben élen állónak járó rózsaszín trikót.

kerékpár Giro d'Italia Enrico Battaglin

Giro: Wellensé az első olaszországi szakasz, Dennis az élen

2018-05-08 19:01:23

A belga Tim Wellens nyerte a Giro d’Italia országúti kerékpáros-körverseny negyedik, keddi szakaszát, míg az ausztrál Rohan Dennis megőrizte az összetettben élen állónak járó rózsaszín trikót.

kerékpár Tim Wellens Giro d'Italia

Giro d'Italia: Elia Vivianié az első sprintszakasz

2018-05-05 17:45:23

Elia Viviani nyerte szombaton a Giro d’Italia országúti kerékpáros-körverseny második szakaszát, míg összetettben Rohan Dennis átvette a vezetést a címvédő Tom Dumoulintől.

kerékpár Giro d'Italia

Giro d’Italia: a címvédő nyerte a jeruzsálemi nyitányt

2018-05-04 17:36:29

A címvédő Tom Dumoulin nyerte a Giro d’Italia olasz országúti kerékpáros körverseny első szakaszát, a pénteki egyéni időfutamot.

Tom Dumoulin Giro d'Italia

Giro d'Italia: Froome már a rajt előtt elesett

2018-05-04 13:32:11

A négyszeres Tour de France-győztes Christopher Froome már a ma kezdődő Giro d'Italia olasz országúti kerékpáros körverseny rajtja előtt bukott.

kerékpár Giro d'Italia Chris Froome

Giro: Tom Dumoulinnek a címvédés a fő célja 2018-ban

2018-01-04 17:40:36

Tom Dumoulin, a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny címvédője számára az a legfontosabb cél 2018-ban, hogy ismét megnyerje az olaszországi viadalt.

kerékpár Tom Dumoulin Giro d'Italia

Giro d'Italia: Chris Froome visszaigazolta indulását

2017-11-29 19:13:38

Az idei Tour de France-on és a Vuelta a Espanán győztes brit Chris Froome visszaigazolta, hogy rajhoz áll a jövő évi olasz kerékpáros-körversenyen, a Giro d’Italián.