Találatok a Giro d'Italia címkére

Találatok száma: 151

Kerékpár: Nibali a centenáriumi Giro d’Italiára készül

2017-01-10 20:11:34
Vincenzo Nibali kijelentette, hogy számára idén a Giro d'Italia megnyerése lesz a legfontosabb, mivel ez lesz a 100. olasz országúti kerékpáros körverseny.

Kerékpár: 8 fő egy csapatban a háromhetes körversenyeken

2016-11-25 21:59:28
Jövő évtől az eddigi kilenc helyett nyolcfős csapatok szerepelnek majd a háromhetes országúti kerékpáros körversenyeken, így a Giro d'Italián, a Tour de France-on és a Vuelta a Espanán.

Giro d'Italia: Nibali óriásit küzdött, övé a rózsaszín trikó

2016-05-28 17:48:06
Az észt Rein Taaramäe egy remek szökés után megnyerte Giro d’Italia országúti kerékpáros körverseny 20., utolsó előtti szakaszát. Összetettben Vincenzo Nibali több mint másfél percet vert az addig élen álló Esteban Chavesre, így a záró szakasz előtt övé a rózsaszín trikó.

Giro: Chaves az élre állt, Nibali „lőtávolságon” belül

2016-05-27 17:30:39
Az olasz Vincenzo Nibali nyerte meg a Giro d’Italia 19. szakaszát, és csak 44 másodpercre van az összetett verseny éllovasától. Aki már nem Steven Kruijswijk, hanem a kolumbiai Esteban Chaves. Kruijswijk nagy bukás következtében esett vissza a harmadik helyre.

Giro: Valverde nyert, Kruijswijk növelte előnyét

2016-05-24 17:35:52
Alejandro Valverde nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny keddi, 16. szakaszát, amelyen az összetettben élen álló Steven Kruijswijk növelte előnyét.

Giro d'Italia: orosz szakaszsiker, Kruijswijk növelte előnyét

2016-05-22 19:57:48
Az orosz Alekszandr Foliforov nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny vasárnapi szakaszát, a közel 11 kilométeres hegyi egyéni időfutamot, ám a nap igazi győztese a most második holland Steven Kruijswijk volt, aki két perc fölé növelte előnyét összetettben legfőbb riválisaival szemben.

Giro d'Italia: kolumbiai szakaszsiker, élen a holland

2016-05-21 18:10:31
A kolumbiai Esteban Chaves nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny 14. szakaszát szombaton. A mögötte második holland Steven Kruijswijk az összetettben átvette a vezetést a Costa Rica-i Andrey Amadortól.

Giro: spanyol szakaszsiker született, Amador került az élre

2016-05-20 17:58:46
A spanyol Mikel Nieve nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny 13. szakaszát pénteken, ugyanakkor a Costa Rica-i Andrey Amador átvette a vezetést összetettben a luxemburgi Bob Jungelstől.

Giro: Greipel újabb szakaszsikere, változatlan élcsoport

2016-05-19 18:09:51
André Greipel nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny 12. szakaszát csütörtökön, a luxemburgi Bob Jungels pedig megőrizte első helyét összetettben.

GIRO D'ITALIA 2016

2016-05-18 18:48:30

Giro d’Italia: Ulissi 2. győzelme, Jungels maradt az élen

2016-05-18 18:19:47
Második szakaszgyőzelmét aratta az olasz Diego Ulissi a Giro d’Italia országúti kerékpáros-körversenyen, amelyen összetettben megőrizte első helyét a luxemburgi Bob Jungels.

Giro d’Italia: olasz szakaszsiker, Jungels az új éllovas

2016-05-17 17:40:02
Hosszú szökés után az olasz Giulio Ciccone nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny keddi, 10. szakaszát, melyen összetettben a luxemburgi Bob Jungels átvette a vezetést a szintén olasz Gianluca Brambillától.

Giro d'Italia: Mikel Landa betegség miatt visszalépett

2016-05-17 14:56:19
A spanyol Mikel Landa feladta a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyt, miután megbetegedett a keddi, 10. szakasz előtt.

Giro: Cancellara visszalépett a gyomorproblémái miatt

2016-05-16 12:15:14
A svájci Fabian Cancellara a kilencedik szakasz után visszalépett a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körversenytől.

Giro: szlovén szakaszsiker, egy másodperc Brambilla előnye

2016-05-15 18:27:18
A szlovén Primoz Roglic nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny kilencedik, vasárnapi szakaszát, a Chianti környékén rendezett egyéni időfutamot.

Giro d'Italia: Brambilla sikerével összetettben is élre állt

2016-05-14 17:52:29
Az olasz Gianluca Brambilla nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny nyolcadik, szombati szakaszát, sikerével pedig összetettben átvette a vezetést a holland Tom Dumoulintől.

Giro: Greipel újabb sikere, Dumoulin maradt az élen

2016-05-13 18:26:10
André Greipel a szerdai után a pénteki szakaszt is megnyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyen, amelyen összetettben megőrizte első helyét a holland Tom Dumoulin.

Giro: Wellens nyerte a szakaszt, Dumoulin növelte előnyét

2016-05-12 18:46:46
Sikeres szökésének köszönhetően a belga Tim Wellens nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny hatodik szakaszát, a negyedikként célba érő holland Tom Dumoulin pedig növelte előnyét az összetettben.

Giro: Greipel szakaszsikere, Dumoulin változatlanul az élen

2016-05-11 18:54:35
A német André Greipel nyerte szerdán a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny ötödik szakaszát, az összetettben továbbra is a holland Tom Dumoulin áll az élen.

Giro d'Italia: olasz szakaszsiker, ismét Dumoulin az élen

2016-05-10 18:10:08
Az olasz Diego Ulissi nyerte kedden a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny negyedik szakaszát, amelyen a másodikként célba érő holland Tom Dumoulin visszavette az összetettben élen állónak járó rózsaszín trikót.