Találatok a Geoffrey Castillion címkére

Találatok száma: 20

DVSC: eldőlt, hol folytatja a távozó holland csatár

2017-03-04 08:30:36

Eldőlt, hogy az izlandi Víkingurnál folytatja a karrierjét a Debrecenből a téli szünetben távozó holland Geoffrey Castillion.

magyar átigazolás Víkingur Geoffrey Castillion Debrecen DVSC

DVSC: megegyeztek – távozott a korábbi Ajax-csatár

2017-02-22 14:57:38

A DVSC már a téli felkészülési időszak elején bejelentette, hogy öt labdarúgó távozhat, miután nem számol velük a szakmai stáb. Nem mindenki talált új csapatot magának, de a holland Geoffrey Castillion ügyében eldőlt, hogy nem marad Debrecenben – értesült a Nemzeti Sport Online.

magyar átigazolás NB I Geoffrey Castillion Debrecen DVSC

DVSC: Castillionék maradtak, a kameruni nincs képben

2017-02-15 10:14:12

A DVSC labdarúgócsapatánál néhány nyitott kérdés volt még az átigazolási időszak keddi zárása előtt, ezekkel kapcsolatban kerestük Róka Géza ügyvezetőt.

magyar átigazolás Ognjen Djelmic Geoffrey Castillion DVSC Balogh János

DVSC: öt játékos távozik – köztük két egykori válogatott

2017-01-10 11:11:54

Öt futballista is elhagyja a Debrecent a télen – adta hírül a klub hivatalos honlapja. A korábbi válogatott Szakály Péteren és Balogh Jánoson kívül Geoffrey Castillion, Ognjen Djelmic és Kuti Krisztián is máshol folytatja pályafutását.

Szakály Péter Ognjen Djelmic Kuti Krisztián Geoffrey Castillion Debrecen DVSC

Fegyelmi: eltiltották Lipcsei Pétert; bírólocsolási kísérlet

2016-10-11 17:36:36

Bár az NB I-ben és az NB II-ben nem rendeztek fordulót a hétvégén, a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága szokás szerint ülésezett kedden. Szemelvények a határozatokból.

fegyelmi határozatok fegyelmi bizottság Geoffrey Castillion

DVSC: Völgyi és Castillion is felépült – mindenki egészséges

2016-09-22 13:39:43

A labdarúgó NB I 11. fordulójában szeptember 24-én DVTK–DVSC mérkőzést rendeznek.

Völgyi Dániel NB I Geoffrey Castillion Debrecen

DVSC: Jovanovic felépült, Filip könnyített munkát végez

2016-09-13 12:50:25

A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC boszniai játékosa, Aleksandar Jovanovic a Haladás elleni bajnokin elszenvedett combsérülését követően ismét teljes értékű edzésmunkát végezhetett – számolt be róla a klub hivatalos honlapja.

Ioan Filip Geoffrey Castillion DVSC Aleksandar Jovanovic

Egypontos Pontes-debütálás, van Torghelle, van gól

2016-08-13 17:23:04

Döntetlenre végzett egymással a Debrecen és az MTK a labdarúgó NB I 5. fordulójában, a hazaiak kispadján most mutatkozott be az új edző, a portugál Leonel Pontes, a vendégek első góljukat szerezték ebben a bajnoki idényben.

onlive! közvetítés focibajnokság Vogyicska Bálint Torghelle Sándor NB I 5. forduló

PAFC: bejelentették az „új Kluivert” érkezését – hivatalos

2016-01-14 10:38:04

Bár a DVSC-Teva már bejelentette, csak most vált hivatalossá, hogy a labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia az idény végéig kölcsönveszi Geoffrey Castilliont.

Puskás Akadémia Patrick Kluivert PAFC Loki Geoffrey Castillion Debrecen

PAFC: a felcsútiak kölcsönvették a DVSC csatárát

2016-01-12 14:17:59

A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia FC az idény végéig kölcsönvette a DVSC-Teva csatárát, Geoffrey Castilliont – jelentette be a debreceniek honlapja.

magyar átigazolás Puskás Akadémia Geoffrey Castillion Debrecen DVSC Adamo Coulibaly

Air Sanyi németverő formában; következetlen debreceni döntések

2015-12-07 12:53:04

Az NB I legjeivel és érdekességeivel foglalkozó írásunkban ezúttal két fordulóra tekintünk vissza, hiszen a hétvégi 18. mellett a hét közben rendezték meg az elhalasztott 15. kör mérkőzéseit is. E heti témáink: Torghelle Sándor remek formája, a Debrecen következetlen döntései, a hullámvölgyben és -hegyen lévő csapatok, valamint a Fradi szárnyalása.

Torghelle Sándor Nagy Zsolt NB I-es legek MTK Loki Leandro Martínez

Mindent kihagyott a Loki, Balajcza nélkül mentett pontot az Újpest

2015-10-03 16:05:37

A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Debrecen hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Újpesttel.

Újpest NB I Mbaye Diagne Loki Geoffrey Castillion Debrecen

Ismét kikapott a Debrecen, simán kiesett

2015-08-06 18:39:08

A DVSC idegenben 3–1-es vereséget szenvedett a Rosenborgtól az Európa-liga-selejtező 3. fordulójának visszavágóján. A magyar csapat 6–3-as összesítéssel esett ki.

közvetítés Rosenborg Máté Péter Geoffrey Castillion El-selejtező El

Honvéd–Debrecen: hat gól, sok csillag

2015-08-02 16:47:52

Nem sok kellett volna ahhoz, hogy harmadszor is győzzön a bajnokságban a Budapest Honvéd, de a debreceni Tisza Tibor a ráadás harmadik percében egyenlített, ezzel 3–3 lett a végeredmény a labdarúgó NB I 3. fordulójának záró mérkőzésén.

közvetítés focibajnokság Zsidai László Tisza Tibor NB I 3. forduló NB I

A Fradi „cserbenhagyta az országot”, de itthon „jól néz ki”

2015-07-27 09:50:16

Folytatva az előző szezonban már megszokott menetet, hétfőként ezentúl is visszapillantunk a mögöttünk hagyott NB I-es forduló érdekességeire. Hogyan javított a csúfos Európa-liga-kudarc után a Ferencváros? Mi történik a Videotonnál? Mikor kezdett utoljára ilyen jól a Budapest Honvéd? Ezekre a kérdésekre kerestük a választ, valamint megnéztük, kik szerezték meg jelenlegi csapatuk mezében első NB I-es góljukat, illetve összeszedtük a hétvége legérdekesebb sztorijait is.

Videoton NB I-es legek Marek Strestík Honvéd Geoffrey Castillion Fradi

Megbotlott a Loki, egy pontot elcsent a Puskás

2015-07-26 16:19:51

Hiába szerezte meg a vezetést a DVSC-Teva hazai pályán a PAFC ellen a labdarúgó NB I 2. fordulójában, a második félidőben Pekár révén egyenlített a vendégcsapat, és szervezett játékkal kihúzta döntetlennel.

élő közvetítés focibajnokság Puskás AFC Pekár László PAFC NB I

Két gólt lőtt a Skontónak a Loki, de kevés volt a győzelemhez

2015-07-16 17:17:14

A Debreceni VSC Lettországban, a Skonto Riga vendégeként 2–2-re végzett a labdarúgó Európa-liga második selejtezőkörének első mérkőzésén. Az eredmény kedvezőnek mondható a visszavágóra, amelyet egy hét múlva játszanak.