Találatok a Gabriel Mercado címkére

Találatok száma: 6

El: megvan a sevillai keret, két argentin is kimaradt

2018-07-26 14:39:45

A Sevilla labdarúgócsapata a hivatalos honlapján nyilvánosságra hozta 18 fős meccskeretét az Újpest elleni Európa-liga-selejtező első, csütörtöki mérkőzésére.

Újpest Sevilla Joaquín Correa Gabriel Mercado Európa-liga El-selejtező

El: a Sevilla vb-t megjárt játékosai is ott lehetnek az Újpest ellen

2018-07-25 06:44:30

A spanyolok négy, a világbajnokságot is megjárt futballistája harcra készen várja az Újpest FC elleni kupacsatát.

Újpest Éver Banega Simon Kjaer Sevilla Luis Muriel Gabriel Mercado

Mbappé, a villám: Franciaország felnégyelte és hazaküldte Messiéket

2018-06-30 13:52:10

Elsőként Franciaország jutott be a negyeddöntőbe az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon, miután látványos, fordulatos mérkőzésen 4–3-ra legyőzte Argentínát. A franciák hamar előnybe kerültek, de az argentinok fordítani tudtak – aztán jött egy óriási bomba Benjamin Pavard-tól, majd egy dupla Kylian Mbappétól, Didier Deschamps csapata bő tíz perc alatt padlóra küldte a pocsékul védekező dél-amerikaiakat.

vb-nyolcaddöntő vb 2018 francia válogatott foci vb 2018 argentin válogatott Sergio Agüero

Barca: „Ha lerúgom Messit, nem mehetek vissza Argentínába!”

2018-04-19 16:17:31

Csakúgy, mint két évvel ezelőtt, az FC Barcelona a Sevillával vívja a labdarúgó spanyol Király-kupa döntőjét. Az andalúziai csapat argentin védője, Gabriel Mercado abban a tudatban lép pályára, hogy ha a világbajnokság előtt sérülést okoz Lionel Messinek, akkor megutáltatja magát a szülőhazájában.

spanyol foci Sevilla Lionel Messi Király-kupa Gabriel Mercado Barcelona

BL: borzalmas műesés – még Klopp sem hitt a szemének

2017-11-23 16:26:39

Gabriel Mercado, a Sevilla labdarúgója borzalmas műeséssel borzolta a kedélyeket az andalúziaiak Liverpool elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésén (3–3).

videó műesés Sevilla Liverpool Jürgen Klopp Gabriel Mercado

La Liga: argentin védővel pótolja a Sevilla Cokét

2016-08-05 10:53:14

Az argentin Gabriel Mercado három évre az Európa-liga-győztes Sevilla labdarúgócsapatához igazolt.