Találatok a finn foci címkére

Találatok száma: 22

Vb 2018: Izland csodát tett, érik a továbbjutása

2017-10-06 21:45:53

Az izlandi labdarúgó-válogatott csodát tett azzal, hogy 3–0-ra győzött Törökországban a világbajnokság selejtezőjének I-csoportjában, és karnyújtásnyira került a kijutáshoz, ugyanis Horvátország nem tudta hozni a kötelezőt, csak döntetlent játszott Finnországgal. Hogy még izgalmasabb legyen az utolsó forduló, Ukrajna legyőzte Koszovót, ezzel még mindig van matematikai esélye az első hely megszerzésére.

vb 2018 ukrán foci török foci horvát foci finn foci Ukrajna

Videó: vajon ők a világ legőrültebb futballszurkolói?

2015-07-05 14:01:16

A kevésbé ismert finn harmadosztályban is komolyan veszik a labdarúgást, a szurkolók legalábbis biztosan. A Jämsänkosken Ilves csapatának legfanatikusabb rajongói például láncfűrésszel járnak mérkőzésre, és így biztatják kedvenceiket.

szurkolók szurkolás finn labdarúgás finn foci Jämsänkosken Ilves Finnország

Eurofutball: gólt lőtt a magyar légiós, ez megint jót jelentett

2015-06-22 20:03:21

Gruborovics Tamás góllal járult hozzá ahhoz, hogy csapata, a KTP 3–1-re legyőzze a KuPS legénységét a finn labdarúgó-bajnokság 14. fordulójának hétfői játéknapján.

légiósok finn foci eurofutball KTP Gruborovics Tamás

Légiósok: Gruborovicsnak újra van csapata - hivatalos

2015-02-09 13:33:19

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokságba visszajutó FC KooTeePee hivatalos honlapján adta hírül, hogy szerződtette Gruborovics Tamást.

nemzetközi átigazolás légiósok finn átigazolás finn foci KooTeePee Gruborovics Tamás

Légiósok: Gruborovics másodosztályú csapatnál edz

2015-01-13 08:10:47

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A finn-magyar kettős állampolgárságú labdarúgónak, Gruborovics Tamásnak egyelőre nincs csapata, de sajtóértesülések szerint már a finn másodosztályba most feljutó Ekenäs IF-fel készül.

finn átigazolás finn foci Gruborovics Tamás Ekenäs IF

Eurofutball: Gruborovics 90 percet kapott, ez sem segített

2014-08-14 00:15:05

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Inter Turku továbbra is botladozik. A kék-feketék sorozatban hetedik bajnokijkukat hozták le győzelem nélkül, most a bajnoki címért hajtó HJK tanította móresre a Gruborovics Tamást végig a pályán tudó Intert, amely így már csak 6 pontra van a kieső helytől.

finn foci eurofutball Inter Turku Gruborovics Tamás

Légiósok: Gruborovics gólt szerzett a városi derbin

2014-01-31 20:29:52

A finn Ligakupa A-csoportjának második fordulójában a Gruborovics Tamást végig a soraiban tudó Inter Turku idegenben 4–2-re legyőzte a városi rivális Turku PS-t, így két meccs után hat szerzett ponttal csoportja élén áll. A vendégek harmadik gólját a találkozó 40. percében a magyar középpályás lőtte.

Gruborovics Tamás Inter Turku finn foci légiósok minden más foci

Finnország: Gruborovicsék kikaptak az idényzárón

2013-10-26 15:50:48

A Gruborovics Tamást végig a soraiban tudó Inter Turku hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett a Honkától a finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság utolsó, 33. fordulójában. A magyar középpályás csapata a 79. percig vezetett, majd hét perc leforgása alatt hátrányba került, végül az utolsó pillanatokban tizenegyest rontott.

finn foci Inter Turku Gruborovics Tamás

Finnország: HJK-zsarnokság alatt a liga, sorozatban az 5. arany

2013-10-06 21:06:12

A HJK labdarúgócsapata sorozatban ötödször, összességében huszonhatodszor nyerte meg a finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot, miután a RoPS elleni győzelmével és a Honka vereségével behozhatatlan előnyre tett szert a 31. forduló után.

finn foci finn bajnokság európai bajnokavatás HJK

Finnország: Gruborovicsék nem estek ki; exfradista gólszerző

2013-10-02 20:27:21

A Gruborovics Tamást végig a soraiban tudó Inter Turku abban a tudatban léphetett pályára a RoPS elleni idegenbeli mérkőzésen a finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, hogyha pontot szerez, akkor biztosan megőrzi első osztályú tagságát. Nos, a magyar játékos csapata nyert, így 2014-ben is a Veikkausliigában szerepelhet, hiszen három fordulóval a vége előtt 12 pont az előnye Gruborovics korábbi csapata, a JJK előtt. A sereghajtót a KuPS győzte le, amelynek negyedik találatát a Ferencváros korábbi légiósa, Juha Hakola szerezte.

Finnország: középső védő lett a magyar támadóból

2013-10-02 12:53:14

Csalódást keltően szerepel a finn labdarúgó-bajnokságban az Inter Turku együttese: a legutóbbi bajnokságban a 2. helyen végzett együttes jelenleg is második a finn pontvadászat tabelláján, csak alulról – mindössze a JJK Jyväskylät előzi meg. A csapat egyik legmegbecsültebb tagja ugyanakkor Gruborovics Tamás, aki az év elején szerződött a turkuiakhoz, épp a jelenlegi sereghajtótól, és új állomáshelyén vadonatúj szerepekkel is megismerkedett.

légiósok finn foci Inter Turku Gruborovics Tamás

Eurofutball: most már csak a csodában bízhat a Honka

2013-09-30 19:33:53

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Veikkausliiga) 30. fordulójának rangadóján a listavezető HJK 1–1-es döntetlent játszott a 3. helyezett VPS otthonában, így három körrel a vége előtt kilenc pont az előnye a Honka előtt.

finn foci VPS Honka HJK

Eurofutball: rangadót nyert a Göteborg; eldőlt a finn liga?

2013-09-23 21:24:59

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Veikkausliiga) 29. fordulójában a második helyen álló Honka hazai pályán csak 3–3-as döntetlent játszott az utolsó JJK-val, így öt pontra közelítette meg a listavezető HJK-t.

svéd foci finn foci dán foci

Finnország: Gruborovicsék pontot mentettek a derbin

2013-09-16 20:00:22

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Veikkausliiga) 28. fordulójában Gruborovics Tamás együttese, az Inter Turku 1–1-es döntetlent játszott a TPS otthonában a városi derbin. A magyar középpályás végigjátszotta a találkozót, amelyen a házigazda már az első percben megszerezte a vezetést, és amelyen a vendégek a 84. percben mentettek pontot.

finn foci Gruborovics Tamás

Finnország: tovább tart Gruborovicsék rossz szériája

2013-09-13 21:21:08

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Veikkausliiga) 27. fordulójában Gruborovics Tamás együttese, az Inter Turku hazai pályán 3–1-re kikapott a Lahtitól. A magyar középpályás végigjátszotta az összecsapást.

Finnország: az exfradista megmutatta, érdemes volt leigazolni

2013-08-26 10:22:15

Nagyszerűen mutatkozott be új csapatában, a finn élvonalbeli KuPS-ban Juha Hakola: az FTC-től a nyáron távozó középpályás gólt szerzett és gólpasszt adott a Mariehamn elleni hazai pályán megnyert vasárnapi bajnokin (3–2).

finn foci KuPS Juha Hakola

Légiósok: a REAC korábbi kapusa a finn élvonalba igazolt

2013-08-21 09:04:47

Ismét Finnországban bizonyíthat Szentpéteri Viktor, a REAC korábbi kapusa. A 33 éves labdarúgó az élvonalbeli KuPS-hoz írt alá.

légiósok finn foci finn bajnokság Szentpéteri Viktor REAC KuPS

Finnország: Gruborovics sárga lappal nyitott, csapata ikszelt

2013-07-14 19:51:50

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Veikkausliiga) 19. fordulójában Gruborovics Tamás együttese, az Inter Turku hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a RoPS együttesével.

Gruborovics Tamás Inter Turku finn foci

Eurofutball: a HJK nyert, és visszavette vezető helyét

2013-07-01 23:09:38

A finn élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Veikkausliiga) 17. fordulójában a HJK hazai pályán 2–1-re legyőzte a kiesés elől menekülő Lahtit, így visszavette az első helyet a vasárnap diadalmaskodó Honkától.

svéd foci finn foci eurofutball

Videó: újabb óriási ollózós gól, ezúttal Finnországból

2013-06-21 22:50:16

A finn harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban az YPA 3–1-re nyert a GBK otthonában. A végeredményen kívül ugyanakkor a hazaiak szépítő találatát is érdemes megemlíteni: egy kontra támadás végén Flamo Syla egy hatalmasat ollózott az ellenfél kapujába.