Találatok a F1-legek címkére

Találatok száma: 74

F1: Verstappen milyen Ocon idegeskedik? – mémek

2018-11-12 13:02:48

Mint arról beszámoltunk, Max Verstappennek állt a zászló vasárnap a Formula–1-es Brazil Nagydíjon. A holland megnyerhette volna a futamot, ám a lekörözött Esteban Ocon nekiment a Red Bullnak, a fiatal versenyző így végül a másodikként ért célba Lewis Hamilton mögött. Az eset után annak rendje és módja szerint az F1-es mémgyár is beindult!

Max Verstappen F1-legek F1-leg F1 Esteban Ocon Brazil Nagydíj

F1: Räikkönen Jézus szerepében; mégis Vettel a világbajnok?

2018-10-29 09:19:00

Max Verstappen nyerte meg a 2018-as Formula–1-es Mexikói Nagydíjat, a verseny azonban inkább Lewis Hamiltonról szólt, aki pályafutása ötödik világbajnoki címét szerezte meg. Vessünk egy pillantást a hétvége legjobb mémjeire, képeire, videóira, avagy jöjjenek az F1–legek!

Sebastian Vettel Mexikói Nagydíj Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton Kimi Räikkönen

F1: Räikkönen „féktelen” öröme; macskanyávogás élő adásban

2018-10-22 08:40:39

Elmaradt a bajnokavatás vasárnap Austinban: a texasi F1-futamon 2013 után ismét Kimi Räikkönen végzett az első helyen, Max Verstappen óriási előretörést bemutatva második lett, Lewis Hamiltont a harmadik helyen intették le. Negyedikként Sebastian Vettel látta meg a kockás zászlót, így a világbajnoki pontverseny első és második helyezettje között még nem alakult ki behozhatatlan előny a brit pilóta javára. Érdekesség azonban így is akadt bőven – tekintsünk vissza a futamra a legviccesebb mémek segítségével!

Kimi Räikkönen F1-legek F1-leg F1 Amerikai Nagydíj

F1: Vettel megkoronázta Japánban Hamilton királyt

2018-10-08 10:58:02

Lewis Hamilton nyerte a vasárnapi Formula–1-es Japán Nagydíjat, másodikként Valtteri Bottas, harmadikként pedig Max Verstappen ért célba. Sebastian Vettel csak a hatodik lett, így óriási meglepetés lenne, ha nem a brit címvédő lenne a világbajnok. Nézzük most a hétvége legjobb mémjeit!

Sebastian Vettel Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton Japán Nagydíj Ferrari

F1: Bottas tekintete mindent elárul, nemet mondott a trófeára

2018-10-01 09:30:08

Lewis Hamilton győzelmével zárult vasárnap a Formula–1-es Orosz Nagydíj. A második helyen Valtteri Bottas, a harmadikon Sebastian Vettel végzett, így a címvédő brit előnye 50 pontra nőtt az összetettben. Nézzük a hétvége legjobb képeit, mémjeit, videóit, avagy jöjjenek az F1-legek!

Valtteri Bottas Sebastian Vettel Orosz Nagydíj Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton

F1: Verstappen bemutatott az újságírónak; itt az új Nike-reklám

2018-09-17 09:17:31

Lewis Hamilton nyerte meg vasárnap a Formula–1-es Szingapúri Nagydíjat, a címvédő brit pilóta előnye ezzel 40 pontra nőtt hat futammal a vége előtt. Másodikként Max Verstappen, harmadikként Sebastian Vettel ért célba. A mémgyár a verseny közben sem pihent, a leghumorosabb képekből válogattunk.

Szingapúri Nagydíj Szergej Szirotkin Sebastian Vettel Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton

F1: Bottasról kutyafajtát neveztek el; Räikkönen sütit lopott

2018-09-03 09:54:38

Hiába indult a két Ferrari az élről, Lewis Hamilton nyerte meg a Formula–1-es Olasz Nagydíjat vasárnap. A brit címvédő ezzel hét versennyel a vége előtt harminc pontra növelte előnyét az összetettben. Nézzük most a hétvége leghumorosabb képeit, videóit, mémjeit, avagy jöjjenek az F1-legek!

Valtteri Bottas Szergej Szirotkin Sebastian Vettel Robert Kubica Olasz Nagydíj Mercedes

F1: Vettel káromkodott, Räikkönennek új (?) riválisa van

2018-08-27 09:10:35

Sebastian Vettel győzelmével zárult a hétvégi Formula–1-es Belga Nagydíj. Az élről induló Lewis Hamilton lett a második, míg Fernando Alonso már az első körben hatalmasat bukott. Vessünk egy pillantást a hétvége legjobb képeire, mémjeire, videóira, avagy itt vannak az F1-legek!

Sebastian Vettel Kimi Räikkönen Fernando Alonso F1-legek F1-leg F1

F1: pálinkák után ilyenek a versenyzők; Bottas átváltozott

2018-07-30 09:15:50

Lewis Hamilton győzelmével zárult a 33. Magyar Nagydíj vasárnap a Hungaroringen. A címvédő brit versenyző mögött a két Ferrari, Sebastian Vettel, illetve Kimi Räikkönen végzett. Max Verstappen hamar kiesett, Valtteri Bottas pedig csak ötödik lett. Vessünk egy pillantást a hétvége legjeire, avagy a legjobb képekre, mémekre!

Valtteri Bottas Sebastian Vettel Red Bull Palvin Barbara Mercedes Max Verstappen

F1: Hamiltonnak új overallja van, Vettel az amatőr – F1-legek

2018-07-23 10:40:13

Lewis Hamilton győzelmével zárult a vasárnapi Német Nagydíj. A kaotikus versenyhétvégén a címvédő brit versenyző nem tudta befejezni a szombati időmérőt, majd a vasárnapi futamon Sebastian Vettel kiesése után állt az élre. Mögötte csapattársa, Valtteri Bottas és a Ferrari finn pilótája, Kimi Räikkönen végzett. Vessünk egy pillantást a hétvége leghumorosabb képeire, mémjeire!

Sebastian Vettel Német Nagydíj Mercedes Lewis Hamilton Ferrari Fernando Alonso

F1: Räikkönen felesége nagyon megtrollkodta Hamiltont

2018-07-09 09:29:28

Sebastian Vettel győzelmével zárult a hétvégi Formula–1-es Brit Nagydíj vasárnap. A második helyen a hazai közönség előtt versenyző Lewis Hamilton ért célba, az őt megforgató Kimi Räikkönen lett a harmadik. Vessünk egy pillantást a leghumorosabb képekre, mémekre, bejegyzésekre, avagy jöjjenek az F1-legek!

Silverstone Sebastian Vettel Mercedes Lewis Hamilton Kimi Räikkönen Ferrari

F1: erre még Räikkönen is felkapta a fejét; a Renault egy kalap sz.r

2018-07-02 10:15:01

A sportvilágban most a labdarúgó-világbajnokságé a főszerep, miközben a hétvégén Formula–1-es futamot rendeztek Ausztriában. A totógyilkos versenyen mindkét Mercedes kiesett, Max Verstappen nyert, a holland mögött pedig a Ferrari két pilótája, Kimi Räikkönen és Sebastian Vettel ért célba. Vessünk egy pillantást a leghumorosabb képekre és mémekre!

Valtteri Bottas Sebastian Vettel Red Bull Osztrák Nagydíj Mercedes Max Verstappen

F1: ivott a hercegné is, Hamilton pincérkedett, Whiting százast keresett

2018-05-28 08:54:26

Daniel Ricciardo győzelmével zárult a vasárnapi Formula–1-es Monacói Nagydíj. A Red Bull ausztrál versenyzője mögött Sebastien Vettel és Lewis Hamilton végzett. Fernando Alonso alatt nem működött a McLaren-Renault, Max Verstappennek ez a hétvége sem úgy sikerült... Nézzük a leghumorosabb képeket, videókat, mémeket, GIF-eket!

Sebastian Vettel Red Bull Monacói Nagydíj Max Verstappen Ferrari Fernando Alonso

F1: taktikázó majmok és szellemirtó a Ferrarinál

2018-05-14 09:42:10

Mint arról beszámoltunk, Lewis Hamilton nyerte a Formula–1-es Spanyol Nagydíjat vasárnap. A négyszeres világbajnok mögött Valtteri Bottas és Max Verstappen végzett, míg a negyedik helyen Sebastian Vettel ért célba. Vessünk egy pillantást a hétvége leghumorosabb képeire, videóira, GIF-jeire, mémjeire! Íme, az F1-legek!

Valtteri Bottas Sebastian Vettel Sauber Mercedes McLaren-Honda Lewis Hamilton

F1: bombázó énekesnő az autóban; ezentúl csak Azeri Nagydíj lesz?

2018-04-30 08:21:58

Nem mondhatni, hogy unalmas, eseménytelen futamot tudott le az F1 mezőnye a vasárnapi Azeri Nagydíjon. A fordulatokban, meglepetésekben gazdag versenyt Lewis Hamilton nyerte meg, de nagy hiba lenne részünkről, ha ennyivel le is zárnánk a visszatekintést. Nézzük a legviccesebb, legérdekesebb jeleneteket, reakciókat – jöjjenek az F1-legek!

Valtteri Bottas Sebastian Vettel Romain Grosjean Red Bull Max Verstappen Lewis Hamilton

F1: Vettel intézkedik a Red Bullnál, mi mást csinálnának a finnek…

2018-04-16 08:35:37

Daniel Ricciardo nyerte meg a Formula–1-es Kínai Nagydíjat vasárnap. A fordulatos futamon Valtteri Bottas lett a második, Kimi Räikkönen a harmadik. Szokásunkhoz híven ezúttal is összegyűjtöttük a versenyhétvége leghumorosabb jeleneteit, mémjeit, képeit, videóit!

Valtteri Bottas Sebastian Vettel Red Bull Max Verstappen Lewis Hamilton Kínai Nagydíj

F1: Räikkönen két betűvel lerendezte, a pezsgőből nem kért

2018-03-25 21:58:21

Négy hónap pihenés után véget ért a téli szünet a Formula–1 világában is, a csapatok és a pilóták Ausztráliában, a melbourne-i Albert Parkban kezdték meg a 2018-as világbajnoki idényt. A szezon első futamát Sebastian Vettel nyerte meg, most idézzük fel a hétvége legjobb pillanatait és mémjeit – jöjjenek az F1-legek!

Sebastian Vettel Lewis Hamilton Kimi Räikkönen Haas Formula–1 F1-legek

F1: Alonso a pálya közepén napozott, Räikkönen kisfia elvitte a show-t

2017-11-27 08:44:45

Befejeződött a Formula–1 2017-es szezonja. Az idényzáró Abu-dzabi Nagydíjon véget ért a McLaren és a Honda házassága, Felipe Massa végleg elbúcsúzott, az F1 pedig új logót kapott. Humoros esemény is történt szép számmal, ahogy azt pedig korábban már megszokhatták, mi megmutatjuk a hétvége legjobb képeit, videóit, mémjeit, avagy íme, az F1-leg!

Valtteri Bottas Stoffel Vandoorne Sebastian Vettel Mercedes Lewis Hamilton Kimi Räikkönen

F1: Massa fiának üzenetét mindenki megkönnyezi, Frédi is előkerült

2017-11-13 08:32:14

Sebastian Vettel győzelmével zárult a vasárnapi Brazil Nagydíj. A versenynaptár utolsó előtti állomásán azonban így is Felipe Massáé volt a rivaldafény, aki utoljára vezethetett éles körülmények között F1-es autót a hazájában. Vessünk egy pillantást a hétvége legjeire, vagyis a legjobb pillanatokra, képekre, mémekre!

Sebastian Vettel Romain Grosjean Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton Kimi Räikkönen

F1: Räikkönent nem érdekelte a party; a pilóta az autóra vizelt

2017-10-30 08:15:33

Max Verstappen nyert, Valtteri Bottas lett a második, Kimi Räikkönen pedig harmadik a Mexikói Nagydíjon. A legtöbb szó mégsem róluk esik, hiszen Lewis Hamilton negyedszer is világbajnok lett. Vessünk egy pillantást a hétvége legjobb mémjeire, leghumorosabb jeleneteire!