Találatok a Eurofoci címkére

Találatok száma: 33

Eurofoci: a 21 legjobb bajnokságból csak egyet vezet a címvédő

2017-10-05 15:06:15

Az UEFA koefficiensek alapján 21 legerősebbnek számító európai labdarúgó-bajnokság közül csak egyben, az ukránban vezeti a bajnoki tabellát az előző idény bajnoka.

eurofutball eurofoci

Eurofoci: Mervó és Szántó csapata a 94. percben bukott pontokat

2017-02-12 21:30:02

Az osztrák első osztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában a Rapid vendégként játszott döntetlent az Austria Wien elleni bécsi derbin. A vendéglátók a 94. percben egyenlítettek. A Rapid magyar légiósa, Szántó Tamás a bajnoki szezonban először nem került be a keretbe.

Szántó Tamás Mervó Bence Eurofoci

Eurofutball: védőnk örülhetett a második „magyar” rangadón

2016-11-20 19:43:54

Nagy Ádám csapata, a Bologna délután legyőzte Sallai Roland és Balogh Norbert Palermóját, a nap második „magyar” rangadóján a Kádár Tamást soraiban tudó Lech Poznan 3–0-s győzelmet aratott a Mervó Bencét foglalkoztató Slask Wroclaw ellen. Eredmények a topligákon túl, Európából!

légiósok eurofutball eurofoci Szántó Tamás Slask Wroclaw Otigba Kenneth

Eurofutball: Szántó csereként állt be, Otigba sárgát kapott

2016-10-23 21:18:37

A topligákon túl – európai labdarúgó-bajnokságok vasárnapi eredményei és légiósaink teljesítménye.

légiósok eurofutball eurofoci Szántó Tamás Otigba Kenneth

Eurofutball: a negyeddöntőben bukott el Kovács csapata

2016-09-22 20:40:19

A Norvég Kupában az elődöntőbe jutásért játszott Kovács Péter csapata, a Sandefjord, ám végül elbukott.

eurofutball eurofoci Sandefjord Kovács Péter

Eurofoci: Guzmics végig játszott, Vanczák bajnokavatón járt

2016-04-30 23:26:45

Guzmics Richárd csapata, a Wisla Kraków 3–2-es vereséget szenvedett a Korona Kielcétől a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) szombati játéknapján a bennmaradásért zajló rájátszás negyedik fordulójában. Guzmics kezdőként végigjátszotta a mérkőzést.

Vanczák Vilmos Lincoln Red Imps Guzmics Richárd Basel bajnokcsapatok 2016 eurofoci

Eurofutball: a hajrában bukta el a kupadöntőt a Slovan

2016-04-29 22:41:09

A Szlovák Kupa 2015–2016-os kiírásának döntőjében a Trencín 1–0-s hátrányból 3–1-re nyert a Priskin Tamást nélkülöző Slovan Bratislava ellen, így megvédte a címét. Törökországban a sérült Dzsudzsák Balázs csapata, a Bursaspor 1–1-es döntetlent játszott a Galatasarayjal, míg Portugáliában a Benfica újabb lépést tett a bajnoki cím felé.

eurofutball eurofoci Trencín Szlovák Kupa Slovan Bratislava Bursaspor

Eurofoci: nyert a CSMS Iasi, Bőle gólt szerzett – videó

2016-03-11 20:58:58

Bőle Lukács gólt szerzett a román élvonal alsóházi rájátszásában győzedelmeskedő CSMS Iasiban. Hollandiában a De Graafschapba a hajrában állt be Vida Kristopher. A Bundesliga 2.-ben a Hannover Stieber Zoltánt eltiltás, a török élvonalban a Mersin Futács Márkót sérülés miatt nem nevezte. A Dinamo Kijev győzelemmel melegített a Manchester City elleni visszavágóra.

légiósok eurofoci Vida Kristopher Stieber Zoltán Bőle Lukács

Eurofoci: az OM a négy között, a Feyenoord már a döntőben

2016-03-03 23:43:36

Az Olympique Marseille jutott utolsóként a Francia Kupa legjobb négy csapata közé, miután a negyeddöntőben 1–0-ra nyert az ötödosztályú Granville vendégeként. Hollandiában a kupában a Feyenoord már a fináléba jutást ünnepelheti.

eurofoci Olympique Marseille Feyenoord

Eurofutball: győzelmével a tabella élén Nikolics együttese!

2016-02-28 19:43:51

A Legia Warszawa 2–0-ra legyőzte a Ruch Chorzowot, ezzel Nikolics Nemanja csapata a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) élére állt. A magyar támadó végigjátszotta a találkozót, ám gólt vagy gólpasszt ezúttal nem jegyzett. Tekintse meg körképünkből a további (topligákon túli) európai eredményeket!

eurofutball eurofoci Ruch Chorzow Nikolics Nemanja Lengyelország Legia Warszawa

Eurofoci: Vanczákék zakója; egy pontra az éllovastól Nikolicsék

2016-02-21 18:21:23

A topligákon túl – nézzük, mi történt vasárnap Európa futballpályáin!

eurofutball eurofoci Vida Kristopher Vanczák Vilmos Sion Mervó Bence

Eurofutball: a Sion Mervó nélkül, de Vanczákkal soraiban nyert

2016-02-07 17:10:11

Vanczák Vilmos végigjátszotta a Sion zürichi bajnokiját, amely a vendégcsapat 1–0-s győzelmével végződött. Mervó Bence bemutatkozására még várni kell, a támadó a második csapatban játszott szombaton – eredmények a topligákon túl!

légiósok eurofutball eurofoci Vanczák Vilmos

Eurofutball: zuhanó Paderborn; a Fradi útján az Olympiakosz

2015-12-21 18:10:05

Az elmúlt szezonban még élvonalbeli Paderborn hétfőn sem tudott nyerni, így a 16., osztályozós helyen áll a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban. A Fortuna Düsseldorf elleni 0–0 következtében a rivális őrzi hárompontos előnyét Stefan Effenberg csapata előtt, amely hét meccse nyeretlen.

Eurofutball: Nikolics – gólpassz, gól, győzelem Guzmicsék ellen

2015-12-06 18:53:28

A lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 19. fordulójában a „magyar rangadón” Nikolics Nemanja örülhetett, a Legia Warszawa 2–0-ra nyert a Guzmics Richárddal felálló Wisla Kraków otthonában. Romániában Bőle Lukács végigjátszotta a CSMS Iasiban az Astra elleni, 1–1-re végződő találkozót – eredmények a topligákon túl, Európából.

eurofutball eurofoci Románia Nikolics Nemanja Lengyelország Guzmics Richárd

Eurofoci: beleszaladt az Anzsi; Futácsék vendégként ikszeltek

2015-11-06 23:20:30

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában a Mordovija vendégeként négygólos vereséget szenvedett az Anzsi. Futács Márkó kispados volt az idegenben 1–1-s döntetlent játszó Mersinben a török első osztály 11. fordulójában.

Eurofutball Futács Márkó eurofoci eurofutball légiósok

Eurofoci: Kovácsék mentése; a Besiktasé a török rangadó

2015-09-27 22:16:11

A norvég labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Sarpsborg 1–1-et játszott az Odd Grenland vendégeként. A hazai csapat hiába vezetett a mérkőzés nagy részében, a hajrában tizenegyest hibázott, Onyekachi Ugwuadu pedig a hosszabbításban egyenlített. A vendégeknél Kovács Péter végigjátszotta a mérkőzést korábbi csapata ellen. A Sarpsborg a 12. a tizenhat csapatos bajnokságban.

eurofutball eurofoci Vanczák Vilmos Köteles László Kovács Péter Gulácsi Péter

Eurofoci: emberelőnyben kaptak ki Vanczákék, exfradista góllal

2015-09-27 16:37:16

A svájci élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Super League) 10. fordulójában Vanczák Vilmos együttese, a Sion 1–0-s vereséget szenvedett a Vaduztól, amely azt követően szerzett gólt, hogy a játékvezető kiállította a vendégek egyik játékosát. A bajnoki egyetlen találatát a korábbi Ferencváros-játékos, Stjepan Kukuruzovic szerezte.

Eurofoci: Tőzsér 31 percet, a QPR négyet kapott

2015-09-25 23:12:31

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 9. fordulójában a QPR négygólos vereséget szenvedett a Fulham vendégeként. A QPR magyar középpályása, Tőzsér Dániel az 59. percben áll be, övéi akkor már háromgólos hátrányban voltak. A Fulham harmadszor nyert, a QPR harmadszor kapott ki és zsinórban negyedszer maradt nyeretlen.

eurofoci angol bajnokság Tőzsér Dániel QPR

Eurofoci: Barca, Real, PSG, City? Fradi, Aberdeen, Skënderbeu!

2015-09-24 19:19:47

Az Inter szerdai, Verona elleni 1–0-s győzelmét követően a tuttomercatoweb.com összeszedte azokat az európai együtteseket, amelyek még hibátlanul állnak hazájuk élvonalában. Spoiler: nincs belőlük sok.

eurofoci Skënderbeu Olympiakosz Maccabi Petah Tikva Inter Fradi

Eurofoci: szomorkodtak a magyarok, de Miriuta nevetett

2015-08-21 23:39:23

Nem örülhettek a magyar légiósok péntek este, a Genk Köteles Lászlóval a kapuban 3–1-es vereséget szenvedett a St. Truidentől a belga élvonalban, Korcsmár Zsolt együttese magyarja nélkül szenvedett kétgólos vereséget a német másodosztályban, míg Guzmics Richárd együttese, a Wisla Kraków csak egy pontot hozott el a Pogon Szczecintől Lengyelországban. Egyedül Miriuta László mosolyoghatott az este végén, együttese, a Targu Mures ugyanis behúzta a három pontot, és így felugrott a tabella harmadik helyére.