Találatok a Emirates-kupa címkére

Találatok száma: 25

Felkészülés: az Arsenal kikapott, de megnyerte a hazai tornát

2017-07-30 19:26:09

Az Emirates-kupa elnevezésű felkészülési torna utolsó mérkőzésén a Sevilla 2–1-re megverte a házigazda Arsenalt, a trófeát azonban így is a londoniak zsebelték be.

felkészülési torna Sevilla Emirates-kupa Arsenal Alexandre Lacazette

Felkészülés: az RB Gulácsi nélkül zárt az Emirates-kupán

2017-07-30 17:05:29

Az RB Leipzig 2–0-s győzelmet aratott a Benficával szemben a londoni Emirates-kupa elnevezésű felkészülési torna utolsó napján. A német együttesben ezúttal nem kapott szerepet Gulácsi Péter.

RB Leipzig Gulácsi Péter Emirates-kupa Benfica

Felkészülés: az Arsenal öt gólt pakolt be a Benfica kapujába

2017-07-29 19:11:22

Az angol Arsenal labdarúgócsapata 5–2-re győzött a portugál Benfica ellen hazai környezetben, az Emirates-kupán. A délutáni mérkőzésen, mint arról beszámoltunk, a spanyol Sevilla legyőzte a Gulácsi Péterrel felálló német RB Leipziget.

Theo Walcott Sevilla RB Leipzig Olivier Giroud Gulácsi Péter Emirates-kupa

Felkészülés: Gulácsi kapuját büntetőből vették be az Emiratesben

2017-07-29 16:56:48

A német élvonalbeli RB Leipzig 1–0-s vereséget szenvedett a londoni Emirates-kupán a spanyol Sevillától. A lipcsei csapat kapuját végig Gulácsi Péter védte – a magyar válogatott kapus a 35. percben kapitulált, Wissam Ben Yedder büntetőből talált be a hálójába.

felkészülés Sevilla RB Leipzig Gulácsi Péter Emirates-kupa

Arsenal: Gulácsiék is indulnak az Emirates-kupán – program

2017-04-26 13:05:59

Az Arsenal szerdán nyilvánosságra hozta hagyományos nyári felkészülési labdarúgótornája, az Emirates-kupa menetrendjét: eszerint a házigazda londoniak a Benficával és a Sevillával mérkőznek meg a július végi viadalon. A torna negyedik résztvevője Gulácsi Péter csapata, a német RB Leipzig lesz.

légiósok felkészülés Sevilla RB Leipzig Gulácsi Péter Emirates-kupa

Emirates-kupa: az Arsenal most nem hengerelt, de trófeát nyert

2015-07-26 19:11:36

Az Arsenal Theo Walcott góljával 1–0-ra legyőzte a Wolfsburgot, így megnyerte a 2015-ös Emirates-kupát.

Wolfsburg Villarreal Olympique Lyon Emirates-kupa Arsenal

Emirates-kupa: két meccsen tíz Villarreal-pont; debütáns gól

2015-07-26 16:55:55

A Villarreal 2–0-ra legyőzte az Olympique Lyont a Londonban zajló Emirates-kupán, így két meccsen szerzett tíz pontjával (a szerzett gól is pontot jelent) ideiglenesen a tabella élére ugrott. Léo Baptistao, az Atlético Madridtól kölcsönkapott támadó első gólját szerezte új csapatában.

Villarreal Olympique Lyon Leo Baptistao Emirates-kupa

Emirates-kupa: ijesztően jó az Arsenal a szezon előtt

2015-07-25 19:12:31

Ijesztően jól játszott, és 6–0-ra nyert az Arsenal az Olympique Lyon ellen az Emirates-kupa második mérkőzésén. Az már más kérdés, hogy vajon a londoni szurkolóknak aggódniuk kell-e azért, mert a felkészülés alatt parádézó csapatok egy idő után kipukkadhatnak a bajnokságban, vagy az ellenfelek izgulhatnak Arsene Wenger alakulatának formája miatt?

Olympique Lyon Emirates-kupa Arsenal

Emirates-kupa: Gaspar bevágta – gyakorlatilag a 17. percig tartott a meccs

2015-07-25 16:55:38

A már-már hagyományosnak nevezhető londoni Emirates-kupa 2015-ös kiírásának első mérkőzésén a Villarreal 2–1-re legyőzte a Wolfsburgot.

Wolfsburg Villarreal Emirates-kupa

Emirates-kupa: Radamel Falcao okozta az Arsenal vesztét - videó

2014-08-03 19:23:44

A Londonban rendezett Emirates-kupa második napján a hazai közönség előtt páklyára lépő Arsenal 1–0-ra kikapott a Monacótól, melynek győztes gólját a súlyos sérüléséből szombaton visszatérő Radamel Falcao szerezte. A hercegségbeliek sikerének köszönhetően a Benficát 3–1-re legyőző Valencia nyerte meg a négycsapatos felkészülési tornát.

Radamel Falcao Monaco Emirates-kupa Arsenal

Emirates-kupa: hárommal felelt a Benfica góljára a Valencia

2014-08-03 17:03:29

A Londonban zajló Emirates-kupa második napján a szombaton a Monacóval döntetlent játszó Valencia 3–1-re megverte az Arsenaltól sima vereséget szenvedő Benficát, így átvette a vezetést a táblázaton.

Valencia Emirates-kupa Benfica

Emirates-kupa: Radamel Falcao újra a pályán, ikszelt a Monaco

2014-08-02 16:00:59

Hat és fél hónapnyi kényszerszünet után újra mérkőzésen lépett pályára Radamel Falcao, a Monaco labdarúgója. A hercegségbeli csapat 2–2-es döntetlent játszott a Valenciával a Londonban zajló Emirates-kupa szombat délutáni nyitó mérkőzésén.

Valencia Radamel Falcao Monaco Emirates-kupa

Anglia: „Olyan nincs, hogy valaki túl jó az Arsenalhoz"

2014-08-01 18:15:42

Arsene Wenger, az Arsenal menedzsere a szombat-vasárnapi felkészülési labdarúgótorna, az Emirates-kupa alkalmából sajtótájékoztatót tartott pénteken, és egyebek mellett válaszolt Steven Gerrardnak, a Liverpool csapatkapitányának minapi nyilatkozatára.

Thomas Vermaelen Emirates-kupa Arsene Wenger Arsenal

Arsenal: Wenger korábbi csapata is Emirates-ellenfél

2014-05-02 18:41:18

Az Arsenal pénteken nyilvánosságra hozta a hagyományos nyári felkészülési labdarúgótorna, az Emirates Cup menetrendjét: eszerint a házigazda londoniak a Benficával és a Monacóval – Arsene Wenger egyik korábbi klubjával – mérkőznek meg az augusztus eleji viadalon. A torna negyedik résztvevője a spanyol Valencia lesz.

Valencia Monaco Emirates-kupa Benfica Arsenal

Emirates-kupa: Drogba kiütötte az Arsenalt, tornagyőztes a Galata

2013-08-04 20:24:27

Az elefántcsontparti Didier Drogba utolsó negyedórában szerzett két góljának köszönhetően a Galatasaray legyőzte az első félidőben Theo Walcott révén előnybe kerülő Arsenalt a Emirates-kupa zárómérkőzésén, így két napon belül a második győzelmét aratva a török együttes lett a négycsapatos londoni viadal győztese. A második helyen a Porto végzett, a házigazda „ágyúsok" a harmadikon, a negyedik helyen pedig a Napoli zárta a 2007 óta megrendezésre kerülő felkészülési tornát.

felkészülési mérkőzés Porto Napoli Galatasaray Emirates-kupa Didier Drogba

Felkészülés: Drogba kiütötte az Arsenalt, tornagyőztes a Galata

2013-08-04 19:16:00

Az elefántcsontparti Didier Drogba második félidőben szerzett két góljának köszönhetően a Galatasaray hátrányból fordítva győzte le az első félidőben Theo Walcott révén előnybe kerülő Arsenalt a Emirates-kupa zárómérkőzésén, így két napon belül a második győzelmét aratva a török együttes lett a négycsapatos londoni viadal győztese. A második helyen a Porto végzett, a házigazda „ágyúsok" a harmadikon, a negyedik helyen pedig a Napoli zárta a 2007 óta megrendezésre kerülő tornát.

Galatasaray Emirates-kupa Didier Drogba Arsenal

Felkészülés: a Porto ellen is vezetett, de kikapott a Napoli

2013-08-04 18:09:42

A négycsapatos londoni Emirates-kupa második játéknapjának első mérkőzésén a Napoli hiába vezetett a félidőben a Porto ellen, 3–1-re kikapott portugál ellenfelétől, így Rafa Benítez együttese a szombati, Arsenal elleni 2–2 után vasárnap sem volt képes megőrizni a szünetre kiharcolt előnyét, sőt ezúttal csak a lőtt gól ért pontot Novothny Soma csapatának (a magyar csatár az utolsó tíz percben lépett pályára). A Porto a Galatasaray elleni vereségét követően tudott javítani.

felkészülési mérkőzés Porto Novothny Soma Napoli Emirates-kupa Arsenal

Videó: gólt ért az Arsenal-csatár látványos mozdulata

2013-08-03 19:45:14

A labdarúgó Emirates-kupa első napján a házigazda Arsenal 0–2-ről felállva 2–2-es döntetlent játszott a Napolival. Az olaszok Lorenzo Insigne és Goran Pandev találatával már fél óra játék után kétgólos előnyre tettek szert, de az „ágyúsok” Olivier Giroud és Laurent Koscielny révén megmentettek egy pontot. Íme, a meccs góljai!

videó Napoli Emirates-kupa Arsenal

Felkészülés: az Arsenal 0-2-ről felállva ikszelt a Napolival

2013-08-03 19:15:26

Az Emirates-kupa elnevezésre hallgató négycsapatos felkészülési torna első játéknapján a házigazda Arsenal – amely az első félidőben Lukas Podolski révén tizenegyest rontott – kétgólos hátrányból felállva 2–2-es döntetlent játszott a Napolival, így mindkét csapat három ponttal gazdagodott.

felkészülés Napoli Emirates-kupa Arsenal

Felkészülés: a Galatának egyből ment, a Portónak kettőből sem

2013-08-03 17:01:31

A Galatasaray győzelmével kezdődött az Emirates-kupa elnevezésre hallgató négycsapatos felkészülési torna az Arsenal otthonában. A török csapat Felipe Melo 71. percben született tizenegyesgóljával győzte le az FC Portót.