Találatok a Elina Szvitolina címkére

Találatok száma: 16

Tenisz: Szvitolina a döntőben is remekelt Torontóban

2017-08-13 21:41:02

Az ötödik helyen kiemelt Elina Szvitolina diadalmaskodott a torontói kemény pályás női tenisztornán, miután a döntőben legyőzte Caroline Wozniackit.

tenisz  Elina Szvitolina  Caroline Wozniacki

Tenisz: Federer a döntőben, az idén már hatodszor

2017-08-12 23:19:58

Elsőként Roger Federer jutott a montreali kemény pályás férfi tenisztorna fináléjába: a 19-szeres Grand Slam-győztes svájci klasszis az első szombati elődöntőben a holland Robin Haasét múlta felül két játszmában.

tenisz  Roger Federer  Robin Haase  Elina Szvitolina  Caroline Wozniacki  Alexander Zverev

Roland Garros: Halep 3:6, 1:5-ről, meccslabdáról fordított

2017-06-07 16:17:34

A román Simona Halep bejutott a Francia nemzetközi teniszbajnokság női egyesének elődöntőjébe, mivel óriási feltámadást bemutatva legyőzte az ukrán Elina Szvitolinát.

tenisz  Simona Halep  Roland Garros  Elina Szvitolina

Tenisz: Babos továbbra is a 35.; Alexander Zverev a top10-ben

2017-05-22 10:51:47

Babos Tímea továbbra is a 35. helyen áll a női teniszezők világranglistáján, amelyet a német Angelique Kerber vezet.

tenisz  Gálfi Dalma  Fucsovics Márton  Elina Szvitolina  Babos Tímea  Alexander Zverev

Tenisz: Szvitolina szetthátrányból fordítva nyert Rómában

2017-05-21 15:36:29

Elina Szvitolina nyerte a római salakpályás tenisztornát a nőknél, miután a döntőben három szettben legyőzte Simona Halepet.

tenisz  WTA Róma  Simona Halep  Elina Szvitolina

Tenisz: a dubai döntőben is alulmaradt a korábbi világelső

2017-02-25 19:53:15

Elina Szvitolina nyerte meg a dubai kemény pályás női versenyt. Az ukrán teniszező a fináléban a dán Caroline Wozniackinál bizonyult jobbnak másfél óra alatt, két játszmában.

tenisz  WTA Dubai  Elina Szvitolina  Caroline Wozniacki

Tenisz: Mladenovic az elsőt, Szvitolina az ötödiket ünnepelte

2017-02-05 17:52:10

A szentpétervári női tenisztornát a francia Kristina Mladenovic, a tajvanit az ukrán Elina Szvitolina nyerte meg.

tenisz  Kristina Mladenovic  Elina Szvitolina

Tenisz: Kvitová és Szvitolina vívja a Bajnokok Tornája döntőjét

2016-11-05 11:39:01

Elsőként a cseh Petra Kvitová jutott be a Bajnokok Tornája szezonzáró női tenisztorna döntőjébe, miután 66 perc alatt, két sima szettben (6:2, 6:2) legyőzte a kínai Csang Suajt.

tenisz  WTA-vb  Petra Kvitová  Konta Johanna  Elina Szvitolina  Csang Suaj

Tenisz: Szvitolina győzött és továbbjutott a Bajnokok Tornáján

2016-11-03 16:59:39

Az ukrán Eelina Szvitolina győzött a 2,2 millió dollár összdíjazású Bajnokok Tornája szezonzáró női tenisztorna csütörtöki játéknapján a kínai Csuhajban, ezzel továbbjutott csoportjából.

tenisz  Elina Szvitolina  Bajnokok Tornája

Tenisz: Nadal egy sima és egy nagyon szoros szettben nyert

2016-10-06 13:45:42

A pekingi női tenisztorna nyolcaddöntője jelentette a végállomást a világranglista-vezető Angelique Kerber számára. A német játékos két szettben kapott ki az ukrán Elina Szvitolinától.

tenisz  Simona Halep  Rafael Nadal  Konta Johanna  Elina Szvitolina  Caroline Wozniacki

Rio 2016: Serena Williams egyesben is búcsúzott

2016-08-10 01:17:51

Serena Williams a női páros után egyesben is kiesett a riói olimpián. A világelső amerikai teniszező mindkét számban címvédőként indult, egyesben az ukrán Elina Szvitolina verte meg a nyolcaddöntőben, 6:4, 6:3-ra.

tenisz  olimpia  Serena Williams  Rio 2016  Elina Szvitolina

Tenisz: jó ötletnek tűnik Henin bevétele a csapatba

2016-03-06 17:56:23

Az ukrán Elina Szvitolina 6:7, 6:4, 7:5-re nyert a kanadai Eugenie Bouchard ellen a Kuala Lumpur-i női tenisztorna döntőjében.

tenisz  Eugenie Bouchard  Elina Szvitolina

Hopman-kupa: 1999 után ismét Ausztráliáé a trófea

2016-01-09 11:47:36

Ausztrália nyerte meg a teniszezők Hopman-kupáját, a döntőben Ukrajnát legyőzve. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

tenisz  Olekszandr Dolgopolov  Nick Kyrgios  Hopman-kupa  Elina Szvitolina  Daria Gavrilova

Tenisz: 6:1, 6:0-ra kikapott, készülhet az elődöntőre

2015-11-06 12:27:51

Az ukrán Elina Szvitolinával vált teljessé az elődöntő mezőnye a női tenisz Bajnokok Kupáján, a kínai Csuhajban.

tenisz  Roberta Vinci  Elina Szvitolina  Bajnokok Kupája  Anna Schmiedlová

Tenisz: szettlabdái is voltak, de Babos kikapott a döntőben

2015-05-02 17:03:36

Babos Tímea kikapott az ukrán Elina Szvitolinától a marrákesi salakpályás torna női egyes fináléjában. A magyar teniszezőnek az első szettben több játszmalabdája is volt, de egyikkel sem élt, a második szettet pedig rövidítésben bukta el.

tenisz  Elina Szvitolina  Babos Tímea

Tenisz: Bakiban nyerte meg első WTA-tornáját a 18 éves ukrán

2013-07-28 13:40:28

Elina Szvitolina győzelmével ért véget a Bakiban megrendezett kemény pályás női tenisztorna. Az első WTA-versenyét megnyerő 18 éves ukrán játékos az izraeli Sahar Peert verte meg a döntőben 6:4, 6:4-re.