Találatok a Dusan Lajovics címkére

Találatok száma: 13

Tenisz: Most végre kijött a lépés – Balázs Attila

2019-07-22 10:01:14

Balázs Attila nem számított rá, hogy Umagban a selejtezőből indulva a döntőig jut a salakpályás férfi tenisztornán, de miután jó formában játszott az elmúlt hetekben, meglátása szerint benne volt a levegőben a bravúr.

Umag Dusan Lajovics Balázs Attila

Lajovicsé az umagi trófea, Balázs két szettben kikapott a döntőben

2019-07-21 19:00:06

Balázs Attila pályafutása első döntőjét vívta ATP-tornán, a horvátországi Umagban salakon, ellenfele a világranglista 36. helyén álló szerb Dusan Lajovics volt, aki két játszmában 1 óra 52 perc alatt múlta felül magyar ellenfelét.

élő közvetítés Dusan Lajovics Balázs Attila ATP Umag

Tenisz: kiemelt játékost búcsúztatott Leonardo Mayer Estorilban

2019-04-30 22:11:32

Az argentin Leonardo Mayer az első fordulóban legyőzte az ötödik helyen kiemelt szerb Dusan Lajovicsot az 586 ezer euró (185 millió forint) összdíjazású estorili salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Leonardo Mayer Dusan Lajovics

Tenisz: visszalépett a budapesti tornától a monte-carlói döntős

2019-04-23 11:41:51

Könyöksérülés miatt Dusan Lajovics visszalépett a Hungarian Open elnevezésű budapesti salakpályás férfi tenisztornától, így Valkusz Máté új ellenfelet kapott az első fordulóban.

tenisz Valkusz Máté Dusan Lajovics

Tenisz: Fognini nyerte meg a monte-carlói tornát

2019-04-21 16:43:08

A 13. helyen kiemelt olasz Fabio Fognini két játszmában legyőzte a szerb Dusan Lajovicsot az 5.6 millió euró összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi fináléjában.

tenisz Monte-Carlo Fabio Fognini Dusan Lajovics ATP Monte-Carlo

Tenisz: Valkusz a monte-carlói döntőssel kezd Budapesten

2019-04-20 19:40:13

Valkusz Máté a vasárnap Monte-Carlóban döntős Dusan Lajoviccsal, míg a szintén szabadkártyás Balázs Attila Hubert Hurkaczcsal kezd a főtáblán a Hungarian Open elnevezésű, 524 340 euró (165.2 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán, amelynek a budapesti Sport11 Sportcentrum ad otthont.

Valkusz Máté Dusan Lajovics ATP Budapest

Tenisz: nem maradt versenyben kiemelt Kitzbühelben

2018-08-02 22:14:55

Az elődöntőre nem maradt versenyben kiemelt játékos a Kitzbühelben zajló salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Martin Klizan Dusan Lajovics

Tenisz: a 8. helyen kiemelt szerb könnyedén jutott tovább

2018-07-30 17:52:33

A szerb Dusan Lajovics könnyedén jutott  tovább hétfőn a Kitzbühelben zajló salakpályás férfi tenisztorna első fordulójából.

tenisz Guillermo García-López Dusan Lajovics

Tenisz: Djokovics csupán egy játékot vesztett a nyitó körben

2018-04-16 16:41:51

Sima győzelmet aratott a korábbi világelső Novak Djokovics a monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában.

tenisz Novak Djokovics Dusan Lajovics

Davis-kupa: Kyrgios fordított, az ausztrálok is egyenlítettek

2017-09-15 17:50:16

A belga és a szerb teniszválogatott kezdte jobban a Davis-kupa elődöntőjét, előbbi Ausztrália, utóbbi Franciaország ellen szerzett vezetést az első egyest követően – de utóbbi kettő egyaránt egyenlíteni tudott, így az első napot követően mindkét párharcban 1–1 az állás.

tenisz Szerbia Nick Kyrgios Lucas Pouille John Millman Franciaország

US Open: Nadal gyenge kezdés után simán nyert

2017-08-29 23:15:29

A világelső Rafael Nadal három szettben nyert Dusan Lajovics ellen a US Open első fordulójában.

tenisz US Open Rafael Nadal Dusan Lajovics

Wimbledon: a 0–7 után már nem volt gondja Federernek

2017-07-06 21:08:54

Roger Federer gyenge kezdés után három játszmában legyőzte Dusan Lajovicsot, ezzel bejutott a wimbledoni tenisztorna harmadik fordulójába.

tenisz Wimbledon Roger Federer Dusan Lajovics

Djokovics és Berdych is hozta a papírformát a döntő első napján

2013-11-15 18:23:26

Novak Djokovics hozta az egyik kötelezőt. Kezdeti idegességét levetkőzve a vártnak megfelelően szettveszteség nélkül győzte le Radek Stepáneket. A három évvel ezelőtti győztes Szerbia előnybe került a címvédő, Csehországgal szemben a férfi teniszezők Davis-kupájának döntőjében, ám Tomás Berdych szintén 3:0-s győzelmével egalizált később.