Találatok a Duisburg címkére

Találatok száma: 44

Légiósok: válogatott posztriválist kapott Szalai Ádám

2018-05-16 09:09:50

Német sajtóértesülések szerint a Bundesligában szereplő Hoffenheim szerződtetné a másodosztályú MSV Duisburg csatárát, Borisz Tascsit, emellett megállapodott Isak Belfodillal, a Standard Liege támadójával, valamint Leonardo Bittencourttal, a Köln játékosával is.

német átigazolás Szalai Ádám Standard Liege Leonardo Bittencourt Isak Belfodil Hoffenheim

Bundesliga 2.: folytatást kapott a bizarr kulacsos sztori

2018-02-28 09:40:59

Ha az elmúlt néhány napban járt az interneten, szinte biztos, hogy találkozott Mark Flekken sztorijával. Ő az a kapus, aki a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga 2.) úgy kapott gólt, hogy közben csendben kortyolgatott a kulacsából, és fogalma sem volt, mi történik körülötte. A történet most tökéletes folytatást kapott!

videó kulacs kapus jótékonyság Mark Flekken Duisburg

Videó: a kapus a kulacsát kereste, közben gólt kaptak…

2018-02-24 15:46:34

Egészen döbbenetes gól született a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga 2.) a Duisburg–Ingolstadt találkozón. Egygólos hazai vezetésnél ugyanis a Duisburg holland kapusa, Mark Flekken annyira szomjas lett, hogy miközben a kulacsát kereste, észre sem vette, hogy a kapuja előtt folyik a játék. Ezt pedig az ellenfél természetesen könyörtelenül kihasználta…

videó vicces potya gól német foci Mark Flekken Ingolstadt

Videó: ilyen nincs – négy kapufa öt másodperc alatt!

2017-10-03 20:06:50

A Duisburg 3–1-es vereséget szenvedett a Fortuna Düsseldorf otthonában a Bundesliga 2. hétvégi fordulójában. Ebben még nincs semmi rendkívüli, a második félidő eleje azonban elképesztő jelenetsort hozott: a vendégek néhány másodperc alatt négyszer (!) találták el a kapufát, gól azonban nem lett az akcióból. Érdemes megnézni!

videó Fortuna Düsseldorf Duisburg Bundesliga 2.

Videó: felkészülési torna után balhéztak az angol huligánok

2017-07-26 12:23:51

A Championshipben szereplő Aston Villa drukkerei tettek arról, hogy ne múljon el balhé nélkül a néhány nappal ezelőtt lebonyolított, hagyományos duisburgi négyes labdarúgó-villámtorna.

videó huligánok huliganizmus felkészülési mérkőzés Málaga Hertha

Felkészülés: nem bírt az Aston Villával a Dárdai-csapat

2017-07-23 18:37:06

A címvédő Hertha a második helyen végzett a hagyományos duisburgi négyes labdarúgó-villámtornán, miután a fináléban 2–0-ra kikapott az angol Aston Villától.

felkészülési mérkőzés Málaga Hertha Hertha Duisburg Aston Villa

Videó: mindenki ilyen gólról álmodik! Döbbenet a 96. percben!

2017-02-12 20:51:55

A Duisburg labdarúgócsapata drámai végjáték után 3–2-re legyőzte hazai pályán a Münstert a német harmadosztályú bajnokság 22. fordulójában. A duisburgiak támadója, a mérkőzésen duplázó Fabian Schnellhardt egy kipattanó után bámulatosan nagy gólt rúgott a 96. percben.

német labdarúgás Münster Duisburg

Bundesliga 2.: Nowitzki örül, Nagy Dánielék feljutottak

2016-05-24 21:42:07

A Würzburger Kickers labdarúgócsapata a hazai pályán aratott 2–0-s siker után 2–1-re nyert Duisburgban az osztályozó visszavágóján, így kettős győzelemmel feljutott a német harmadosztályú bajnokságból a Bundesliga 2.-be.

osztályozó légiósok Würzburger Kickers Nagy Dániel Duisburg Dirk Nowitzki

Kajak-kenu-vk: négy magyar hajó a vasárnapi döntőkben

2016-05-21 20:27:57

A szombat délutáni elő- és középfutamokból négy magyar egység biztosította a helyét a vasárnap délelőtti döntőkben a duisburgi kajak-kenu világkupán.

kajak-kenu Duisburg

Bundesliga 2.: a Fradi korábbi játékosa a legjobbkor talált be

2016-05-21 01:03:57

A másodosztályú Duisburg idegenben 2–0-ra kikapott a harmadik vonalban harmadik helyen végző Würzburger Kickerstől a Bundesliga 2.-es tagságért zajló osztályozós párharc első mérkőzésén.

osztályozó légiósok Würzburger Kickers Nagy Dániel Duisburg Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: a listavezető négy pontra elhúzott Gulácsiéktól

2016-04-22 20:29:31

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 31. fordulójában a listavezető Freiburg hazai pályán 3–0-ra megverte a sereghajtó Duisburgot, ezzel egyrészt négy pontra elhúzott Gulácsi Péter csapatától, a hétfőn pályára lépő RB Leipzigtől, másrészt újabb lépést tett a feljutás felé.

német foci Németország Freiburg Duisburg Bundesliga 2.

Videó: csapattársának pókolt a schalkés, nem örült neki

2015-08-09 18:40:44

A Duisburg–Schalke (0–5) labdarúgó Német Kupa-mérkőzés közben a vendégek játékosa, Franco Di Santo úgy döntött, hogy egy pók segítségével megvicceli csapattársát, Leroy Sanét.

videó Schalke Német Kupa Franco Di Santo Duisburg

Videó: gólt sem kapott – így debütált Casillas a Portóban

2015-07-19 13:22:40

Iker Casillas 16 év után távozott a La Ligában szereplő Real Madrid labdarúgócsapatától. A 34 esztendős kapus új klubjában, az FC Portóban azóta már be is mutatkozott, s a gárda szombaton 2–0-ra legyőzte az MSV Duisburgot. Nézze meg Casillas debütálását!

videó Real Madrid Porto Iker Casillas FC Porto Duisburg

Bayern: Lewandowski betalált, de így sem örülhettek a bajorok

2014-07-21 20:29:37

A Bayern München labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott a német harmadosztályban szereplő Duisburggal.

német foci felkészülés Robert Lewandowski Duisburg Bayern München

Németország: kómában a korábbi utánpótlás-válogatott

2014-07-08 07:07:21

A korábbi U21-es német labdarúgó-válogatott középpályás, Andreas Voss egy operáció során kómába esett. Erről egykori klubja, az MSV Duisburg számolt be.

német labdarúgás Duisburg Bundesliga Andreas Voss

Videó: így kell szurkolni néhány száz emberrel idegenben

2013-09-04 16:06:38

A pénteki román-magyar vb-selejtezőn biztosan a hazai drukkerek lesznek többen. Ugyanakkor a Borussia Dortmund tartalékjait a Duisburg elleni mérkőzésre elkísérők csoportja megmutatta, kis létszámmal is lehet nagy hangulatot varázsolni.

videó Duisburg Borussia Dortmund

Videó: „agyonverte” a mezőnyt a hajrában a női kajaknégyes

2013-09-01 17:36:12

Aranyérmet szerzett a női kajaknégyes 500 méteren a duisburgi kajak-kenu világbajnokságon. A Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Fazekas-Zur Krisztina, Vad Ninetta összeállítású csapat ellenállhatatlanul hajrázott, 250 méterrel a vége előtt faképnél hagyta a második helyen célba érő németeket. A győzelem videón.

videó kajak-kenu Vad Ninetta Szabó Gabriella Kozák Danuta Fazekas-Zur Krisztina

Videó: öt magyar arany a vb-n - csodálatos nap Duisburgban

2013-08-31 19:18:08

Ahogy arról már beszámoltunk, a magyar küldöttség elképesztő szombat délutánt produkált a duisburgi kajak-kenu világbajnokságon: a mieink mind a 10 döntőben szereztek érmet, és a versenyszámok felét megnyerték! Íme, az öt arany videón!

videó Vasbányai Henrik Vajda Attila Szabó Gabriella Mike Róbert Medveczky Erika

Bundesliga 2.: a ráadásban bukott pontokat a Köln

2013-04-22 22:12:19

Az FC Köln csapata lépéshátrányba került a Kaiserslauternnel szemben a harmadik, osztályozót érő helyért vívott harcban, miután a német labdarúgó-bajnokság másodosztályának 30. fordulójában 1–1-et játszott Duisburgban.

német labdarúgás FC Köln Duisburg Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: Király 11-est védett, nyertek Duisburgban

2013-02-09 15:31:25

A hét közben szerződését 2014-ig meghosszabbító Király Gábor többek között egy büntető kivédésével járult hozzá az 1860 München szombati győzelméhez. A müncheniek 3–1-re nyertek Duisburgban a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában.