Találatok a Domino-BHSE címkére

Találatok száma: 9

A Jug Dubrovnikot fogadja a Vasas, a Honvéd Ethnikoszhoz látogat

2008-02-12 00:00:28

Ez a hétvége ismét az európai kupaküzdelmek keretében szólítja vízbe a legjobb magyar férfi vízilabda csapatokat: az Eger a LEN-kupa elődöntőjének első csatáját vívja, míg az Euroliga csoportkörében a Vasas és a Honvéd áll újabb kihívás előtt. Az európai szövetség nevét viselő, amúgy második számú kontinentális sorozatban a hevesi gárda a montenegrói Budva vendégeként kezd, s már az „odavágón” szeretne olyan eredményt elérni Gerendás György legénysége, hogy a március 15-i, egri visszavágón kiharcolja a döntőbe jutást.

Ethnikosz LEN-kupa

A vízilabda ünnepe a Kőérben: Jug Dubrovnikot vert a Domino

2007-12-29 13:50:09

Szenzációs győzelmet aratott a Domino a férfi vízilabdázok Euroligájának C csoportjában a Jug Dubrovnik ellen. Az első negyedben még vezetett a horvát csapat, félidőben már 5-5 szerepelt az eredményjelző táblán, végül 11-10-re nyert a magyar együttes, amelyben Szivós Márton és Kiss Gergely világklasszis teljesítményt nyújtott.

Domino-BHSE

Földi aláírná, ha csapata „csak” az ötödik meccsen lenne bajnok

2007-06-17 00:00:11

Földi László, a TEVA-VasasPlaket férfi vízilabdacsapatának edzője óvatosan nyilatkozott a a Honvéd elleni második győzelem után, és hangsúlyozta, hogy az angyalföldieknek nem szabad elbízniuk magukat, hiszen még egy mérkőzést nyerniük kell a bajnoki döntőben az aranyérem megszerzéséhez. Kovács István, a vendégek trénere szerint elsősorban figyelmetlenségek okozták azt, hogy együttese a harmadik negyedvégén hétgólos hátrányban is volt.

döntő Domino-BHSE

Ezúttal mindkét mérkőzés sima volt, döntőben a Domino-BHSE

2007-06-08 00:22:06

Döntőbe jutott a Domino-BHSE a férfi vízilabda-bajnokságban, miután hazai pályán az elődöntő harmadik mérkőzésén 18-9-re verte az Eger csapatát. Ezzel Kovács István alakulat 8-2-es összesítéssel jutott a fináléba. A másik mérkőzésen a Vasas 13-5-ös győzelmet aratott az ezúttal gyengén játszó Szeged ellen.

Domino-BHSE

Kettős vereséggel esett ki az Euroligából Kovács István csapata

2007-05-27 00:00:19

Hazai pályán is 11-9-re kapott ki a Domino-BHSE vízilabdacsapata az Euroliga negyeddöntőjének visszavágóján az Olympiakosztól, így nem jutott a négyes döntőbe a kupasorozatban. Kovács István együttese az utolsó felvonás előtt még kettővel vezetett, de a negyedik játékrészben egyetlen gólt sem dobott, és elvesztette a mérkőzést.

Domino-BHSE

Könnyed győzelmet aratott a címvédő Honvéd és a Vasas is

2007-05-16 00:00:09

A címvédő Domino-BHSE és az állandó kihívónak számító TEVA-VasasPlaket is nagy különbséggel győzött a hétvégi fordulóban, a férfi vízilabda ob I-ben. A Honvéd Szolnokon vendégeskedett, és hét góllal verte meg a derekasan küzdő hazaiakat, míg az angyalföldiek a Neptunt fogadták a Komjádi-uszodában, és nyertek könnyedén 27-5-re.

Honvéd

Három negyeden keresztül parádézott a Vasas a Fradi ellen

2007-05-05 21:14:19

Magabiztos játékkal nyert a Népligetben a listavezető TEVA-VasasPlaket a első osztályú vízilabda-bajnokság 19. fordulójában. A bajnoki címvédő Domino-BHSE az OSC otthonában nyert öt góllal.

Domino-BHSE TEVA-VasasPlaket vízilabda obI

Az Újpest ellen botlott a Vasas, jól hajrázott a Domino BHSE

2007-04-29 00:00:23

Hatalmas meglepetésre a TEVA VasasPlaket férfi vízilabdacsapata hazai pályán döntetlent játszott az Újpesttel. Majdnem megégett a Domino is, amely az utolsó percekben győzte le a Ferencvárost.

Újpest Domino-BHSE TEVA-VasasPlaket

Bravúros Honvéd-siker Nápolyban

2007-01-14 00:00:16

Bravúros győzelmet aratott a Domino-BHSE vízilabdacsapata az Euroligában: Kovács István tanítványai 13-10-re győzték le a nagy rivális Posillipót Nápolyban, ezzel nagy lépést tettek a csoportelsőség megszerzése felé.