Találatok a Domino címkére

Találatok száma: 38

Vízilabda, férfi ob I: a Domino győzött a Hajós Alfréd uszodában

2008-02-09 00:00:28

A hatszoros bajnok Domino-BHSE mérsékelt teljesítménnyel győzött 12-6-ra az Újpest ellen a margitszigeti Hajós Alfréd uszodában, a férfi vízilabda ob I 18., előre hozott fordulójában.

Újpest UTE

A második negyedet követően rommá verte a Vasas az Újpestet

2008-01-19 19:44:43

A vártnál nagyobb különbségű győzelmet aratott a Vasas az Újpest ellen a férfi vízilabda-bajnokság 12. fordulójában. Petrovics Mátyás csapata a félidőben még csak egygólos hátrányban volt a címvédő ellen, ám a vége mégis megsemmisítő, 18-6-os zakó lett. Simán nyert a Domino, kissé nehezebben az Eger.

Domino_Honvéd férfi vízilabda

A Dominóra görög, a Dunaújvárosra holland gárda vár a negyeddöntőben

2008-01-12 22:02:22

A női vízilabdázók legrangosabb nemzetközi kupasorozatában, a Bajnokcsapatok Európa Kupájában két magyar csapat is bejutott a legjobb nyolc közé: a Domino-BHSE együttese a görög Vouliagmeni, míg a DF-ELCO Dunaújváros csapata a holland ZVL Oegstgeest elleni negyeddöntőben próbálja meg kiharcolni a négyes döntőbe jutást. A második számú sorozatban, a LEN-kupában ugyancsak a negyeddöntőbe jutott az elmúlt hétvégén Magyar Kupa-sikert elkönyvelő OSC-Cemelog (az olasz C.C. Ortigia Siracusa lenne az ellenfelük), de egy tavaszról elhúzódó elszámolási ügy miatt a nemzetközi szövetség (LEN) egyelőre nem sorolta be őket arra a helyre, amelyet a medencében különben kivívtak maguknak.

Domino Női nemzetközi kupák

Hevesi örömünnep a Szőnyi úton, 1972 után újra kupagyőztes az Eger

2008-01-03 18:38:07

A hevesi megyeszékhelyen harmincöt évet vártak a szurkolók az újabb trófeára, 1972 után 2007-ben is Magyar Kupa-győztes az egri férfi vízilabdacsapat. Gerendás György tanítványai védekezésben és támadásban is fényévekkel Kovács István fiai előtt jártak, ezt a végeredménynél jobban semmi sem tükrözi. A Domino-Honvéd a bajnokságban vehet revánsot a fájó kudarcért.

Magyar Kupa Eger

Remek hajrá után fennállása során először kupagyőztes az OSC

2008-01-03 00:00:05

A női vízilabda Magyar Kupa döntőjében a Dunaújvárosi Főiskolát búcsúztató OSC és a Szentest kiejtő Domino Honvéd csapott össze. Kiélezett találkozón, nagy csatában győzött a Primász Ágnes és Zantleitner Krisztina vezérelte kék-fehér együttes. Az OSC fennállása során először lett MK-győztes. A hölgyek után az uraké a főszerep, a Domino az Egerrel csap össze a fináléban.

Domino Magyar Kupa OSC

Vízilabda MK, nők: az OSC és a Honvéd jutott a döntőbe

2008-01-05 00:00:29

Az OSC-Cemelog és a címvédő Domino-Honvéd-Polo SC csapata jutott be a női vízilabda Floriol Magyar Kupa fináléjába. Az OSC a Dunaújvárosi Főiskolát verte nagy csatában (4-3) az első elődöntőben, majd a Domino győzött viszonylag simán (16-7) a Szentes ellen. A döntőt 15 óra 30 perckor rendezik, a harmadik helyért nem rendeznek mérkőzést.

Magyar Kupa Domino

A hétvégén kiderül, kinek a gyomrát feküdte meg jobban a bejgli

2008-01-02 00:00:53

Szombaton rendezik a Vodafone Magyar Kupa négyes döntőjének két elődöntőjét. A címvédő Domino az Újpesttel, míg az Eger a Ferencvárossal meccsel. A vidéki alakulatnál Kis Csaba sérülése okozhat némi gondot, de papírforma alapján az Egernek így is be kell jutnia a vasárnapi fináléba, ahol vélhetően a Honvéd lesz az ellenfele.

Magyar Kupa UTE

Vízilabda, női BEK: újabb sikerével már nyolc között a Domino

2007-12-28 00:00:08

A női vízilabdázók legrangosabb nemzetközi kupasorozatában, a BEK-ben a G csoportban második mérkőzését is megnyerte a házigazda Domino Honvéd Póló, így a hátralévő egy összecsapás eredményétől függetlenül már tagja a nyolcas elitmezőnynek. Az első napon vesztes orosz Uralocska elleni találkozó az utolsó negyedben dőlt el, amelyet két góllal nyertek a házigazdák.

Domino G csoport

Kedvező sorsolás a nagyoknak: elkerülte egymást a Domino és az Eger

2007-12-21 00:00:08

A Magyar Vízilabda-szövetségben elkészítették a férfi és a női Magyar Kupa elődöntőinek párosítását. Az erősebb nem versengésében a két nagy elkerülte egymást: a Domino-Honvéd az Uniqa UTE-val, míg a Brendon-UPC-ZF-Eger az FTC-Apriliával mérkőzhet meg a döntőbe jutásért. A nőknél Dunaújvárosi Főiskola-ELCO - OSC-Cemelog és Hungerit-MetalCom-Szentes - Domino-Honvéd összecsapások döntenek a fináléba kerülésről.

Vízilabda, női Magyar Kupa: ötgólos Domino-siker a Szentes ellen

2007-12-22 00:00:06

Megkezdődtek a 2007. évi Floriol Női Magyar Kupa küzdelmei. A Kőér utcában a Domino mellett a Szentes, az UTE és az Eger tagja a csoportnak. A Domino a Szentes 13-8-ra verte.

Domino Szentes Magyar Kupa

Gergely bravúrjainak köszönhetően hazai siker a Kőér utcában

2007-12-12 00:00:08

A férfi vízilabdázók legrangosabb nemzetközi kupasorozatában, az Euroliga csoportküzdelmeinek második fordulójában a Domino-BHSE együttese a Kőér utcában öt góllal verte a görög Ethnikosz Pireusz csapatát. Kovács István gárdája két forduló után veretlen, a görög csapat viszont nyeretlen.

Gergely István Domino

Játszottak egy jót a nagyok, a BVSC továbbjutása meglepetés

2007-12-08 19:45:40

Nem született különösebb meglepetés a férfi vízilabdázók Magyar Kupájának csoportkörében. Mind a négy nagycsapat magabiztosan jutott tovább a legjobb nyolc közé. A Vasas, a Domino, az Eger és a Szeged mellett az UTE az FTC, a Pécs és meglepetésre a BVSC jutott túl saját kvartettjéből.

Szeged csoportkör

Vízilabda, női BEK-selejtező: másodikra is győzött a Honvéd

2007-12-07 07:00:09

Második mérkőzését is megnyerte Nizzában a Domino, a női BEK selejtezőjében a hat spanyol válogatottal felálló CN Mediterranit győzte le a vártnál magabiztosabban.

Domino női BEK-selejtező

Döntetlen a Vasas Domino elleni meccsén - ezúttal az Euroligában

2007-11-28 19:39:55

Döntetlent játszott egymással a Vasas és a Domino csapata a férfi vízilabdázók Euroligájában, a C csoport rangadóján. A találkozón a Honvéd már 6-2-re is vezetett, ám a végén Bárány Attila előnyből szerzett góljára volt szükség, hogy pontot mentsen. A végeredmény: 8-8.

ING férfi vízilabda ob I: Domino-diadal a Fehérvár ellen

2007-11-28 00:00:08

A 11. forduló előrehozott mérkőzésén a Domino edzőmérkőzés jellegű találkozón sok gólt lőve, 29–8-ra nyert.

Domino vízolabda

Külön csoportban kezdi meg kupaszereplését a négy nagycsapat

2007-11-23 11:33:47

Hétfőn a Magyar Vízilabda-szövetségben elkészítették a férfi Vodafone Magyar-kupa, valamint a női Floriol Magyar-kupa sorsolását. A férfiaknál természetesen a négy nagy külön csoportba került a tizenkét első osztályú klubot felvonultató sorozat selejtezőjében.

Domino

ING férfi vízilabda ob I: könnyed Domino-siker a BVSC ellen

2007-11-24 00:00:08

A férfi vízilabda ob I-ben a Domino-Honvéd verte a BVSC csapatát. Kovács István alakulata idegenben nyert 11-5-re.

Domino BVSC

Vízilabda, ING OB I: nem bírt a Domino-hengerrel az Újpest

2007-11-21 00:00:18

A Domino-Honvéd magabiztosan verte az Újpestet a férfi vízilabda-bajnokság élvonalának "rangadóján+. A 7. fordulóból elhalasztott mérkőzésen Kovács István csapata 20-10-re verte a gyenge napot kifogó lila-fehér alakulatot.

Újpest UTE

A Domino elővett valamit a régiből, és elverte a Szegedet

2007-11-17 18:22:37

A férfi vízilabda-bajnokság szombati rangadóján a Domino hazai medencében 12-7-re verete a listavezető Szeged csapatát. A találkozó az első félidőben eldőlt: miután a nagyszünetre négygólos Honvéd-előnnyel vonultak a csapatok, a folytatásban már esélye sem volt a Betonnak.

Domino Szeged

Magyar szuperrangadó az Euroligában, a Jug is az ellenfelek között

2007-11-08 00:00:11

Egy csoportba került a magyar bajnok TEVA-VasasPlaket és az ob I-ben legutóbb második Domino-Honvéd a férfi vízilabda Euroliga 16 csapatos főtáblájának vasárnapi, budapesti sorsolásán, amelyen a kontinentális szövetség, a LEN vezérkara is részt vett. A LEN Kupában a nyolc közé jutásért az Eger román, a Szeged olasz riválist kapott ellenfélnek.