Találatok a Dakar 2019 címkére

Találatok száma: 15

Dakar 2019: al-Attijah harmadszor nyert, Szalay 20. lett

2019-01-17 18:05:13

A katari Nasszer al-Attijah megszerezte pályafutása harmadik Dakar-győzelmét az autós kategóriában, míg a magyar Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős beállította pályafutása legjobb eredményét és az összetett 20. helyen ért célba.

Szalay Balázs Nasszer al-Attijah Dakar 2019 Bunkoczi László

Dakar: Szalay őrangyala szolgálatban volt – Al-Attijah vezet

2019-01-16 23:05:10

Nasszer al-Attijah megerősítette vezető pozícióját, hullottak a toppilóták, Szalay Balázs pedig már a huszadik helyen áll az összetettben a Dakar rali utolsó előtti napja után.

Szalay Balázs Dakar 2019

Dakar 2019: hullámvasutazó toppilóták – Szalay 18. a szakaszon

2019-01-16 01:40:12

Hatalmas, emberpróbáló dűnék, s ha ez nem lenne elég, erős szél. Sébastien Loeb volt a leggyorsabb a Dakar keddi szakaszán, Szalay Balázs eddigi legjobb eredményét produkálva a 18. helyen ért célba.

Dakar 2019: elkezdődött a háború – Szalayék jó csatán vannak túl

2019-01-14 23:41:05

Szalay Balázsnak végre volt egy majdnem gondmentes napja Dakaron, amivel felzárkózott a 22. helyre az összetettben, pont ugyanakkor, amikor Mr. Dakar, vagyis Stéphane Peterhansel „feltámadt”. De vajon időben?

Dakar: Nem biztos, hogy újrakezdeném ezt a napot... – Szalay

2019-01-14 07:14:35

Kizárások, büntetések és egy pokoli kemény nap – elkezdődött a második menet a Dakaron, s a vasárnapi pályák feladták a leckét még a nagymenőknek is. Sébastien Loebé a szakaszsiker, Szalayék parádésan kezdtek, és sötétben értek célba.

Szalay Balázs Dakar 2019 Dakar Bunkoczi László

Dakar: pihenőnap sok melóval – jöhet a második menet!

2019-01-12 21:29:35

Ha törődötten, fáradtan és koszosan is, de a mezőny nagy része megérkezett a Dakar-táborba a kétnapos maratoni után – a pihenőnapon a járműveket „újjá” varázsolják a csapatok, s folytatódhat a küzdelem.

tereprali Szalay Balázs Gyenes Emánuel Dakar 2019 Dakar

Dakar 2019: a horrorszakasz Loebé lett, Szalay fék nélkül

2019-01-12 08:04:32

A motorosoknál a sérült versenyzőtársának segítő Sam Sunderland, az autósoknál a ralilegenda Sébastien Loeb nyerte meg a Dakar pénteki szakaszát, míg Szalay Balázsék fék és pótkerék nélkül értek célba.

Sébastien Loeb Szalay Balázs Dakar 2019

Dakar 2019: veszélyes üzem! Bunkoczit elütötték – videó

2019-01-11 21:28:00

A Dakar veszélyes üzem: Bunkoczi Lászlót elütötte egy száguldó side by side buggy. Az Opel Dakar Team navigátora épp a saját autójukat próbálta kiásni a homokból, amikor a dűne tetejéről érkezett a 398-as rajtszámú SxS, és ahogy csúszott lefelé a homokon, Bunkoczit nekilökte a Grandland X hátuljának. Az eset még a harmadik szakaszon történt, és szerencsére a navigátor megúszta nagyobb sérülés nélkül, de az esetet rögzítette az Opel oldalára szerelt kamera. Íme, a felvétel!

Dakar 2019: Szalay két defektje ellenére tartja pozícióját

2019-01-11 06:42:42

Nasszer al-Attijah második szakaszgyőzelmét aratta a Dakaron, s növelte előnyét az összetettben. Szalay Balázs szervizcsapata egész éjjel dolgozott, így az Opel-pilóta folytatni tudta a harcot, továbbra is 28. az összetettben.

Dakar 2019: csillaghullás – Szalay sziklának ment, de folytatja

2019-01-09 23:36:10

Stéphane Peterhansel nyerte meg a szakaszt, amelyen a menők között többen megjárták a poklot – Szalay Balázs a 41. lett a szakaszon, s a 28. helyről várja a folytatást.

Dakar 2019: Loeb nyerte a szakaszt, Szalay folyamatosan előzött

2019-01-08 21:34:30

Változatos, küzdelmes, izgalmas napon van túl a Dakar-mezőny: a keddi 342 kilométeren a ralilegenda Sébastien Loeb volt a leggyorsabb, Szalay Balázs pedig lendületes autózással a 30. helyen végzett.

Sébastien Loeb Szalay Balázs Dakar 2019 Dakar

Dakar 2019: al-Attijah nyerte az elsőt, Szalay sokat előzött

2019-01-07 22:37:12

A szakasz, amit senki sem akart megnyerni – így lehetne röviden jellemezni a Dakar rali első pályáját, amelyen végül a rettenthetetlen Nasszer al-Attijah volt a leggyorsabb, míg Szalay Balázs a 42. helyen ért célba.

Dakar: motivált, tapasztalt, elszánt – interjú Peterhansellel

2019-01-06 23:10:22

Stéphane Peterhansel a sportág élő legendája, 13 Dakar-győzelme nem szorul magyarázatra. Ha ő odaáll a rajthoz, mindenképp számolni kell vele. S bár a szezon elején még ő maga sem volt biztos benne, hogy folytatja a versenyzést, most ugyanolyan motivált, mint korábban.

Stéphane Peterhansel Dakar-rali Dakar 2019 Dakar

Dakar 2019: agyagpiramis, bárzongora, ünnepélyes rajt

2019-01-06 22:33:11

Az utolsó nyugodt nap. Legalábbis egy ideig. A Dakar-mezőny nagy része – az, amelyik már az előző napon átesett a kötelező adminisztratív és technikai ellenőrzésen – szabadnapot kapott vasárnapra, csak délután (magyar idő szerint késő este/éjszaka), az ünnepélyes rajtceremónián kellett tiszteletét tennie.

Dakar 2019: „Küzdelmes lesz és forró, de mi ezt szeretjük”

2019-01-05 19:54:56

Túl van a verseny előtti szokásos rituálén a Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős – az adminisztratív és technikai ellenőrzés kipipálása azt is jelenti, hogy készen állnak a Dakar rali vasárnapi, limai rajtjára.