Találatok a cszka címkére

Találatok száma: 17

BL: Vad II vezeti a CSZKA-Manchester City mérkőzést

2014-10-20 11:25:19

Az első forduló Galatasaray–Anderlecht összecsapása után újabb Bajnokok Ligája-mérkőzés vár Vad II Istvánra. A magyar topjátékvezető kedden a Manchester City a CSZKA Moszkva elleni idegenbeli összecsapásán fújja a sípot.

játékvezetés bíróküldés bíró Vad II István Manchester City CSZKA

Fejbe rúgták, de túlélte; 20 mp-es kiállítás - BL-legek

2013-10-23 09:45:05

Ahogy azt olvasóink a BL-játéknapok után már megszokhatták, ezúttal is összegyűjtöttük a nap „legjeit". Diego Costa első meccsén, az első kapura lövéséből gólt szerzett a Bajnokok Ligájában. Héctor Herrerát húsz másodpercen belül kiállították. A román Iasmin Latovlevici gólt lövetett a Basellel. A nap debütálója, lúzere, bakija, mentése, rossz passza, jó passza, gólja, luftja, túlélője...

Fernando Torres Diego Costa CSZKA Bajnokok Ligája BL-legek

Videó: BL-lúzer - 20 mp alatt két sárga, egy piros

2013-10-23 08:56:16

Héctor Herrera, a Porto mexikói középpályása a Bajnokok Ligája történetének leggyorsabb, két sárga lapos kiállítását produkálta a Zenit ellen, miután húsz másodpercen belül kapta mindkét lapját, és már a 6. percben mehetett zuhanyozni. Előbb Hulk buktatásáért kapott sárgát, majd az emiatt megítélt szabadrúgásnál kiugrott a sorfalból. Íme!

Zenit Porto Héctor Herrera CSZKA Bajnokok Ligája videó

BL: Real-Juve, pályán az MU, a PSG és a Bayern - program

2013-10-23 08:21:21

800x600 A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában a szerdai játéknap meccsei közül kiemelkedik az egyaránt veretes nemzetközi kupamúltú Real Madrid és Juventus összecsapása. A spanyol és az olasz nagycsapaton kívül pályára szólítja a kötelesség a Manchester United, Manchester City, PSG, Bayern München négyest is. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

CSZKA Bajnokok Ligája Man. City labdarúgó BL

Videó: Lewandowski kapáslövése, Messi laza csel után egyenlített - BL-gólok

2013-10-22 20:25:56

Az alábbi összeállításban a Bajnokok Ligája keddi mérkőzéseinek góljait tekintheti meg.

Schalke Man. City Lionel Messi CSZKA Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

Diego Costa duplával tette emlékezetessé első BL-meccsét

2013-10-22 22:48:16

A kétgólos Diego Costa vezérletével az Atlético Madrid idegenben 3–0-ra legyőzte az Austria Wient a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjában, a 3. forduló keddi játéknapján. A csoport másik mérkőzésén is vendégsiker született: a Zenit Alekszandr Kerzsakov hajrábeli góljával 1–0-ra legyűrte a hatodik perctől emberhátrányban lévő Portót.

Porto Man. City CSZKA Bajnokok Ligája Austria Wien Atlético Madrid

A Dortmund elrontotta Arsene Wenger születésnapját

2013-10-22 22:38:02

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjának harmadik fordulójában a Borussia Dortmund és a Napoli is 2–1-re nyert idegenben. A dortmundiak az Arsenal ellen gyűjtötték be a három pontot, a nápolyiak pedig Marseille-ben tudtak diadalmaskodni.

Man. City CSZKA Borussia Dortmund Bajnokok Ligája Arsenal Napoli

BL: a játéknap eredményei, jegyzőkönyvei és a tabellák egy helyen!

2013-10-22 18:29:44

Nyolc mérkőzéssel folytatódott a Bajnokok Ligája csoportköre. A 3. forduló mai találkozói közül kiemelkedett az előző döntős Borussia Dortmund londoni vendégjátéka, Kloppék 2–1-re győztek. Tekintse meg az összes mai eredményt és jegyzőkönyvet.

Milan Man. City CSZKA Borussia Dortmund Barcelona Bajnokok Ligája

A Chelsea három gólt szerezve győzte le a Schalkét

2013-10-22 19:28:46

A Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában az E-csoportban a Chelsea Fernando Torres és Eden Hazard vezérletével legyőzte a Schalkét, Szalai Ádám a 71. percben lépett pályára. A csoport másik találkozóján a Basel sokáig győzelemre állt, de a Steaua a hajrában egyenlíteni tudott.

Chelsea CSZKA Bajnokok Ligája Man. City Schalke

Robinho góljára Messi válaszolt: iksz a Milan-Barcán

2013-10-22 19:39:10

A Bajnokok Ligája-csoportkör harmadik fordulójában a H-jelű csoportosulás rangadóján a Milan döntetlent játszott odahaza a Barcelonával. A mérkőzés két gólját Robinho, illetve Lionel Messi szerezte. A csoport másik mérkőzésén a Celtic 2–1-re megverte odahaza az Ajax együttesét.

Milan Man. City Lionel Messi Kaká CSZKA Barcelona

UEFA Ifjúsági Liga: a Barcelona nagyon megverte Tamásékat

2013-10-22 17:27:46

A két, eddig százszázalékos csapat, a Tamás Krisztiánt a soraiban tudó Milan és a Barcelona csatáját a vendég katalánok nyerték meg 6–2-re a Bajnokok Ligájában szereplő labdarúgóklubok korosztályos csapatainak tornája, az UEFA Ifjúsági Liga keddi játéknapján.

Man. City CSZKA Tamás Krisztián UEFA Ifjúsági Liga

Guardiola: A Dortmund útját járhatja a City

2013-10-02 12:54:15

A címvédő Bayern Münchenre a CSZKA Moszkva elleni könnyű győzelem után nehéz manchesteri kirándulás vár a Bajnokok Ligája D-csoportjának 2. fordulójában. A CSZKA Moszkva Szentpéterváron fogadja a Viktoria Plzent.

Viktoria Plzen Pep Guardiola Manuel Pellegrini Manchester City Man. City CSZKA Moszkva

Hivatalos edzőmeccs: sima vereséget szenvedett a Sopron Moszkvában

2008-01-26 00:00:36

Sima, 82-61-es vereséget szenvedett a Sopron a női Euroliga A csoportjában a CSZKA Moszkva ellen. Székely Norbert együttese a tétnélküli találkozón egy pillanatig sem tudta megszorítani a csoportot százszázalékos teljesítménnyel záró riválisát. A magyar bajnok a hatos harmadik helyén zárt – igaz ezt már előzetesen tudni lehetett.

Sopron cszka

CSZKA Moszkva: hosszabbított Carvalho, hoppon marad az Inter?

2007-12-21 00:00:08

2009-ig meghosszabbította szerződését a CSZKA Moszkva brazil klasszisa, Daniel Carvalho – tájékoztatott az orosz fővárosi klub pénteken.

Daniel Moszkva

Ibrahimovic a legendás Van Bastent idézte a CSZKA Moszkva ellen

2007-11-12 00:00:10

Az Internazionale látványos mérkőzésen fektette két vállra a CSZKA Moszkvát a San Siróban szerda este, ezzel megszerezte harmadik győzelmét és kilenc ponttal vezeti a G csoportot. A mérkőzés után Roberto Mancini vezetőedző elégedettségének adott hangot, hogy a kétgólos hátrányból is visonylag könnyedén talpra állt csapata, míg Zlatan Ibrahimovicot szépségdíjas találata után már van basteni magasságokba emelte az olasz sajtó.

Marco van Basten Bajnokok_Ligája

Luis Figo századszor játszik az első számú európai kupasorozatban

2007-10-27 00:00:11

Legutóbbi kilenc idegenbeli mérkőzéséből csak egyet sikerült megnyernie a labdarúgó Bajnokok Ligájában az olasz bajnok Internazionalénak, amely kedden, magyar idő szerint 18:30-kor Moszkvában, a CSZKA otthonában javíthat a mérlegén a G csoport 3. fordulójában. A két együttes először találkozik egymással. A milánóiaknál a 100. BL-meccsén léphet pályára a portugál Luis Figo. A másik mérkőzésen a holland PSV az éllovas, török Fenerbahcét fogadja.

Bajnokok_Ligája CSZKA Moszkva

A házigazda Panathinakosz a címvédő CSZKA-val döntőzik

2007-05-09 00:00:13

A férfi Euroliga athéni négyesdöntőjének vasárnapi fináléjában a hazai Panathinaikosz és a címvédő CSZKA Moszkva küzdhet meg egymással. A pénteki elődöntőkben a görögök a TAU Ceramicát, az oroszok az Unicaja Malagát búcsúztatták.