Találatok a Csonbuk Motors címkére

Találatok száma: 3

Klub-vb: CR módjára ünnepelt, de nem játszhat a Real ellen

2016-12-11 10:03:36

Az észak- és közép-amerikai térséget képviselő Club América hátrányból felállva 2–1-re felülmúlta az ázsiai Bajnokok Ligája-győztes Csonbuk Hyundai Motors együttesét a Japánban zajló klubvilágbajnokságon, így bejutott az elődöntőbe, amelyben a Real Madriddal találkozik.

klubvilágbajnokság klub-vb Real Madrid Kassai Viktor Csonbuk Motors Club América

Ázsiai BL: dél-koreai előny a döntő első meccse után

2016-11-19 14:23:09

A dél-koreai Csonbuk Hyundai Motors FC hazai pályán 2–1-re legyőzte az arab emírségekbeli al-Ain csapatát az ázsiai labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjének első mérkőzésén.

ázsiai BL Ázsia klubvilágbajnokság al-Ain Csonbuk Motors

Videó: az ex-Arsenal-csatár bevágta, csapata újra a csúcson

2016-11-06 11:41:10

Az FC Szöul nyerte meg a dél-koreai labdarúgó-bajnokságot, miután a bajnoki rájátszás utolsó fordulójában 1–0-ra legyőzte idegenben a Csonbuk Motorst. A mindent eldöntő gólt a Monaco és az Arsenal korábbi támadója, Pak Csu Jung szerezte, így a fővárosiak hárompontos előnnyel végeztek az élen. A Csonbuk Motors az elmúlt két szezon aranyérmese volt, míg a Szöul 2012-ben nyert legutóbb bajnokságot.