Találatok a CONCACAF címkére

Találatok száma: 62

Arany-kupa: sorozatban kilencedszer elődöntős az amerikai csapat

2017-07-20 07:36:04

Az Egyesült Államok labdarúgó-válogatottja sorozatban kilencedik alkalommal jutott be az észak-és közép-amerikai térség (CONCACAF-zóna) kontinenstornájának elődöntőjébe, a házigazda Salvadort verte meg 2–0-ra a legjobb nyolc között. Bruce Arena együttesének mindkét gólját védő – Omar Gonzalez és Eric Lichaj – szerezte.

Salvador  Panama  Egyesült Államok  Costa Rica  CONCACAF  Arany-kupa

Arany-kupa: hiába kezdett a volt fradista, megint kikaptak

2017-07-17 06:41:58

A címvédő Mexikó 2–0-ra legyőzte Curacaót vasárnap San Antonióban, így csoportelsőként jutott be az Egyesült Államokban zajló labdarúgó Arany-kupa negyeddöntőjébe. A C-csoport másik mérkőzésén Jamaica és Salvador 1–1-es döntetlenre végzett egymás ellen, így mindketten folytathatják a játékot az Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség válogatottjait tömörítő CONCACAF-zóna tornájának legjobb nyolc csapata között.

Salvador  Mexikó  Jamaica  Curacao  CONCACAF  Arany-kupa

Vb 2018: Pulisicban bízhat az amerikai válogatott

2017-06-09 07:09:12

Az ötödik forduló után visszakapaszkodott a továbbjutást jelentő 3. helyre az Egyesült Államok labdarúgó-válogatottja a világbajnoki selejtezők CONCACAF-zónájában, a csapat hazai pályán 2–0-ra verte Trinidad és Tobago legjobbjait.

videó  vb 2018  foci vb 2018  Trinidad és Tobago  Panama  Mexikó

CONCACAF: Gignacék kikaptak a BL-döntőben, a Pachuca megy a klub-vb-re

2017-04-27 09:10:40

A mexikói Pachuca nyerte meg a CONCACAF Bajnokok Ligáját, miután az 1–1-es döntetlennel véget érő első mérkőzést követően hazai pályán 1–0-ra legyőzte az ugyancsak mexikói Tigrest. A Pachuca az első együttes, amely kvalifikálta magát a decemberi klubvilágbajnokságra.

klubvilágbajnokság  klub-vb  Tigres  Pachuca  CONCACAF-zóna  CONCACAF BL

Vb 2018: továbbra is szenved az Egyesült Államok

2017-03-29 08:00:35

Az Egyesült Államok nagy meglepetésre nem tudta legyőzni Panamát a 2018-as labdarúgó-vb CONCACAF-zónabeli selejtezőjének utolsó körében, a 4. fordulóban.

vb-selejtező  vb 2018  foci vb 2018  Trinidad és Tobago  Panama  Mexikó

Vb 2018: bejött a váltás az amerikaiaknál; sűrű a mezőny

2017-03-25 06:11:50

Az Egyesült Államok a Honduras elleni 6–0-s győzelmével megszerezte első pontjait a 2018-as labdarúgó-vb CONCACAF-zónabeli selejtezőjének 5., utolsó körében.

Vb 2018: bajban Klinsmannék, Costa Rica kiütötte az USA-t

2016-11-16 08:24:33

Costa Rica 4–0-ra kiütötte az amerikai labdarúgó-válogatottat a 2018-as világbajnokság CONCACAF-zónabeli selejtezőjének hatos döntőjében a legutóbbi játéknapon. Mexikó nagy meglepetésre nem bírt Panamával.

vb 2018  foci vb 2018  Mexikó  Jürgen Klinsmann  Egyesült Államok  Costa Rica

Vb 2018: balhé az USA–Mexikón, a volt Barcás döntött

2016-11-12 06:52:51

A mexikói labdarúgó-válogatott 2–1-es győzelemmel kezdte meg szereplését a 2018-as labdarúgó-világbajnokság CONCACAF-zónabeli selejtezőjének hatos döntőjében. Javier Hernándezék a Jürgen Klinsmann vezette Egyesült Államok ellen nyertek a meccs hajrájában szerzett góllal.

vb 2018  foci vb 2018  Trinidad és Tobago  Panama  Mexikó  Honduras

Vb 2018: Mexikó 5/5, Costa Rica és Panama továbbjutott

2016-09-03 07:55:53

A mexikói labdarúgó-válogatott AZ ötödik mérkőzését is megnyerte a 2018-as világbajnokság selejtezőben a CONCACAF-zónában, Costa Rica és Panama pedig ugyancsak továbbjutott a csoportjából.

világbajnokság  vb 2018  mexikói válogatott  Mexikó  CONCACAF

CONCACAF BL: a rekordgyőztes megvédte címét, irány a klub-vb!

2016-04-28 08:52:04

A Club América megvédte címét az észak- és közép-amerikai Bajnokok Ligájában, miután a döntőben a 2–0-s idegenbeli siker után hazai pályán 2–1-re legyőzte a Tigrest.

klubvilágbajnokság  Tigres  Club América  CONCACAF

Videó: kapitális kapushiba után jutott döntőbe a BL-címvédő

2016-04-06 09:34:29

Az América labdarúgócsapata hatalmas hiba után nyert hazai pályán a Santos Laguna ellen a CONCACAF Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján. Mivel az első és a második mérkőzés rendes játékideje sem hozott gólt, hosszabbításra került sor. A 102. percben a vendégek kapusa, Agustín Marchesín bevédte Michael Arroyo szabadrúgását. A címvédő América így bejutott a fináléba, ahol egy harmadik mexikói gárdával, a Tigresszel találkozik.

Santos Laguna  CONCACAF  América  Agustín Marchesín

Videó: két férfi, egy eset – az év ziccerei maradtak ki a BL-ben

2016-03-03 17:38:07

Rendkívül peches támadást vezetett az amerikai Real Salt Lake a mexikói Tigres ellen a CONCACAF Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágójának 55. percében. Az MLS-csapat néhány másodpercen belül kétszer is simán gólt lőhetett volna, de hiába került ziccerbe két játékosa is, nem jött össze a gól.

Tigres  Real Salt Lake  CONCACAF  Bajnokok Ligája  BL

Vb 2018: szép gólok és döntetlen az argentin–brazilon

2015-11-14 07:41:06

A dél-amerikai labdarúgó világbajnoki selejtezők harmadik fordulójában az egy nappal későbbre halasztott Argentína–Brazília mérkőzésen 1–1-es döntetlen született. Szintén Dél-Amerikában Peru 1–0-ra legyőzte Paraguayt, míg a CONCACAF-zónában hat meccset játszottak.

Ángel Di María  Manjrekar James  Lucas Lima  Jefferson Farfán  Gonzalo Higuaín  Ezequiel Lavezzi

Copa América: az amerikaiak kitartanak a rendezés mellett

2015-10-24 07:45:01

Az Egyesült Államok Labdarúgó-szövetsége megerősítette, hogy továbbra is szándékában áll megrendezni a 2016-os, centenáriumi Copa Américát.

Copa América  CONMEBOL  CONCACAF

Vb 2018: Kluiverték hátrányban; Jamaica majdnem feltámadt

2015-09-05 08:14:01

A CONCACAF-zóna világbajnoki selejtezősorozatának harmadik körében az első mérkőzéseket játszották magyar idő szerint éjszaka. A korábbi kiváló holland csatár, Patrick Kluivert vezette Curacao otthon kapott ki Salvadortól, míg Jamaica hiába szerzett két gólt az utolsó bő 20 percben, 3–2-re kikapott a vendég Nicaraguától.

vb 2018  foci vb 2018  Patrick Kluivert  Jamaica  Curacao  CONCACAF-zóna

DVTK: a héten igazolták le, már Belize ellen készülhet

2015-08-27 17:25:44

A DVTK labdarúgócsapata hivatalos honlapján tudatta, hogy újonnan igazolt légiósát, Manjrekar Jamest behívták a kanadai válogatottba.

vb-selejtező  vb 2018  foci vb 2018  Manjrekar James  Kanada  Diósgyőr

Arany-kupa: Mexikó tizedszer lett a térség legjobbja

2015-07-27 06:38:10

Mexikó labdarúgó-válogatottja nyerte meg a 2015-ös Arany-kupát, miután a philadelphiai döntőben 3–1-re legyőzte Jamaicát.

Mexikó  Jamaica  CONCACAF  Arany-kupa

Arany-kupa: fontos mozdulat a Vidi légiósától a 91. percben

2015-07-12 07:02:17

Fontos késői gólok a labdarúgó Arany-kupa vasárnapra virradóra megrendezett mérkőzésein: Jamaica a 92. percben esett találattal győzte le 1–0-ra Kanadát, míg Salvador a 91. percben mentett pontot Costa Rica ellen (1–1) a B-csoport 2. fordulójában.

CONCACAF  Arturo Álvarez  Arany-kupa

Vb 2018: kilenc hónap után betalált a Videoton támadója

2015-06-17 09:13:54

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság CONCACAF-zónabeli selejtezőjének második körében a salvadori válogatott a 2–2-es idegenbeli döntetlen után hazai pályán 4–1-re legyőzte Saint Kitts és Nevis nemzeti csapatát, ezzel kivívta a továbbjutást. A házigazdák harmadik gólját a Videoton támadója, a mérkőzést végigjátszó Arturo Álvarez szerezte. A salvadori játékos először volt eredményes a kvalifikációs sorozatban, míg a válogatottban 2014 szeptembere óta az első gólját jegyezte.

vb-selejtező  vb 2018  Salvador  CONCACAF  Arturo Álvarez

Vb 2018: a 93. percben még kiesésre álltak, de lőttek két gólt

2015-06-15 07:39:37

Bravúros körülmények között vívta ki a továbbjutást Antigua és Barbuda St. Lucia ellen a 2018-as labdarúgó-világbajnokság CONCACAF-zónabeli selejtezőjének második körében: hazai pályán elszenvedett 3–1-es veresége után idegenben a 85. percben még 1–1-re állt, de az utolsó percekben emberelőnyben három gólt is szerzett (egyet-egyet a 93. és a 95. percben), ezzel 5–4-es összesítéssel továbbjutott.