Ezredesek legendája: leszerelt Mutu, Abbiati, Osvaldo, Valerón és Woodgate is

2017-01-04 23:21:16
Igen, véget ért egy újabb év, ismét röpködnek (a petárdák után) a mínuszok (a bankszámlákon) – és ismét véget ért pár legendás labdarúgó életének talán legfontosabb szakasza. Háromrészes sorozatunkban újabb remek sportolók kapcsán kesergünk saját korosodásunk fölött. Bef. köv.!

Berlusconi ismét naggyá teheti a Milant – ha végre eladja

2016-08-03 06:56:53
Itt a nyár, az izzadás, az üdülés és a pálinkafőzés ideje – ha szeretne verejtékzamat, idegenforgalmi és jövedéki adó nélkül is jól szórakozni, várja önt a labdarúgó-topligák transzferidőszaka! Itt is folyik a lé, elküldenek embereket (és néha bennünket is) egzotikus éghajlatokra és tájakra, és igen egészségesen el lehet bódulni a köröttünk röpködő összegektől. Szokásunk szerint az angol topliga után az olasszal folytatjuk transzferológiai körsétánkat.

Milan: 18 éve szolgálja a klubot, a szezon végén visszavonul

2016-05-13 21:49:17
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő AC Milan a hivatalos televíziós csatornáján jelentette be, hogy Christian Abbiati befejezi a pályafutását.

Audi-kupa: két tekerés – a bronz a Spursé, legyőzte a Milant

2015-08-05 19:43:49
Az Audi-kupa bronzmérkőzésén a Tottenham labdarúgócsapata 2–0-ra legyőzte a Milant.

Milan: életre szóló élmény - 15 éves kapus ülhet le a kispadra

2015-02-18 14:19:47
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójában a Milan a Cesenát fogadja. A milánóiak kapuját valószínűleg a rutinos Christian Abbiati védi a vasárnap 15 órakor kezdődő mérkőzésen, a kispadon pedig a 15 éves Gianluigi Donnarumma kaphat helyet, aki tulajdonképpen a fia is lehetne a korábbi olasz válogatott kapuvédőnek.

Videó: a kapus „kezéből” rúgott gólt Succi a Milannak

2014-09-28 15:45:51
Davide Succi a 10. percben szerzett vezetést csapatának a Cesena–AC Milan olasz bajnoki labdarúgó-mérkőzésen, miután a hazaiak lövését Christian Abbiati kiejtette. Succi jókor volt jó helyen, és a lehetőséget kihasználva a léc alá lőtt. A Milan sem tétlenkedett sokáig a válasszal, Honda passzából Adil Rami egyenlített a 19. percben.

Milan: Abbiati marad, Mexes maradhat; Robinho Orlandóban?

2014-05-21 12:51:58
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Milan bejelentette, hogy Christian Abbiati meghosszabbította a szerződését a klubbal.

Milan: tízmillióért érkezhet kapus Rómából?

2014-01-20 18:56:15
Olasz sajtóértesülések szerint a nemrégiben edzőváltáson áteső Serie A-s labdarúgócsapat, a Milan hajlandó lenne tízmillió eurót is kifizetni a Lazio kapusáért, Federico Marchettiért.

Milan: Abbiati hosszabbít vagy visszavonul; Kakát megfigyelik

2013-12-19 18:30:55
Christian Abbiati, a Milan labdarúgócsapatának első számú kapusa elmondta, hogy vagy meghosszabbítja szezon végén lejáró szerződését a milánói klubnál, vagy befejezi pályafutását.

Barcelona: Nem döntöm el előre, hova lövöm a 11-est - Messi

2013-11-07 14:34:35
Lionel Messi két góllal járult hozzá csapata, a Barcelona 3–1-es győzelméhez a Milan elleni Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen. Az argentin klasszis a találkozót követően az európai szövetség hivatalos honlapjának elmondta, hogy sosem tervez előre a tizenegyesekkel, mindig a rúgás pillanatában dönt arról, melyik irányba lövi a labdát.

Milan: Balotelli és Abbiati aligha játszhat a Barcelona ellen

2013-10-20 11:41:45
Az AC Milan labdarúgócsapatának alelnöke, Adriano Galliani megerősítette, hogy Mario Balotelli és Christian Abbiati aligha lép pályára a Barcelona elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen.

Milan: Abbiati klubrekorder lett, megelőzte Rossit

2013-09-30 11:03:21
A Sampdoria elleni győztes (1–0) olasz élvonalbeli bajnokin klubrekorder lett Christian Abbiati, az AC Milan kapusa: a 36 éves kapuvédő 331. alkalommal védte a milánói piros-feketék kapuját.

Videó: Abbiati kapushibája után egyenlített a PSV

2013-08-20 22:26:58
A Milan szerzett vezetést Stephan El Shaarawy találatával a PSV ellen a Bajnokok Ligája selejtezőjében, Christian Abbiati hibája után egyenlítettek a hollandok Tim Matavz góljával.

Videó: pályaudvaron rendeztek focimeccset a Milan sztárjai

2013-06-25 12:52:44
Az AC Milan egyik főszponzora ötletes reklámmal készült a klub rajongóinak: egy kör közepére helyezett labda várta a futballszerető utasokat a Garibaldi-pályaudvaron Milánóban. Amint a labda elmozdult, a helyükre kerültek a kapuk és a „támfalak” is, majd indulhatott a mérkőzés. A kispályás meccsen M'Baye Niang, Franco Baresi is pályára lépett, majd a szerencsés utasokat Christian Abbiati fuvarozta tovább.

Milan: a rutinos kapus egy évvel szerződést hosszabbított

2013-05-20 12:22:53
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság harmadik helyén végző Milan rutinos kapusa, Christian Abbiati elmondta, egy évvel meghosszabbította idén nyáron lejáró szerződését a milánói klubbal.

Videó: Abbiati bravúrja is a legjobb védések között

2013-05-07 17:49:17
Az alábbi videóban az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 35. fordulójának legszebb védései közül mutatunk be ötöt. Szerepel benne a milanos Christian Abbiati és a cagliaris Michael Agazzi zseniális „duplája” is. Hogy melyik a legszebb. A döntés az önöké…

AC Milan: „Abbiati mentett meg minket, jövőre is itt lesz”

2013-05-06 12:13:39
Adriano Galliani, az AC Milan labdarúgócsapatának alelnöke a Torino elleni 1–0-s sikert követően a milánóiak kapusát, Christian Abbiatit méltatta, és elmondta: a veterán kapus mentette meg csapatát a vereségtől, így ezt és egész éves teljesítményét figyelembe véve meg fogják hosszabbítani a nyáron lejáró szerződését.

Videó: ez aztán a reflex - a Serie A tíz legszebb védése

2013-04-18 21:38:10
Az alábbi videóban az olasz labdarúgóbajnokság, a Serie A 32. játékhetének tíz legszebb védését mutatjuk be. Az első helyet az Udinese kapusa, Zeljko Brkics szerezte meg a Parma elleni mecsen bemutatott egyik bravúrjával.

Milan: Robinho és Abbiati nélkül a Juventus ellen

2013-01-08 19:18:52
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AC Milan Robinho és Christian Abbiati nélkül lép pályára szerdán az Olasz Kupa negyeddöntőjében a Juventus ellen.

Milan: Még mindig fáj a karom Hulk lövésétől - Abbiati

2012-10-04 11:19:38
A labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjának második fordulójában a Zenit hazai pályán 3–2-es vereséget szenvedett a Milantól. A milánóiak kapusa, Christian Abbiati a mérkőzés után elmondta, Hulk egyik életerős lövését ugyan hárította, de azóta fáj a keze.