Találatok a Chad le Clos címkére

Találatok száma: 26

Úszás: elrajtolt az ISL, Le Clos-ék nyerték az első állomást

2019-10-07 10:07:43

A hétvégén az egyesült államokbeli Indianapolisban elrajtolt az International Swimming League (ISL) úszósorozata: az első állomáson négy csapat versenyzett egymással, a győzelmet az Energy Standard szerezte meg, amelynek a dél-afrikai Chad Le Clos és a svéd Sarah Sjöström a csapatkapitánya.

úszás Sarah Sjöström ISL Cseh László Chad le Clos

Vizes vb: Nincsenek rá szavak, Milák pokolian gyors – Le Clos

2019-07-24 16:58:53

Az olimpiai és világbajnok Chad le Clos nem fukarkodott a dicsérettel, amikor a világcsúccsal világbajnoki címet nyerő Milák Kristófról kérdezték. A kvangdzsui vizes világbajnokság 200 méteres pillangóúszásának döntőjében a dél-afrikai klasszis fél távnál még vezetett (ráadásul világcsúcsrészidőn belül volt), de a 19 éves magyar a második száz méteren faképnél hagyta.

vizes vb 2019 vizes vb Milák Kristóf Chad le Clos

Úszás: Magyarország olyan, mintha hazajönnék – Chad le Clos

2019-05-10 18:13:34

Sztárparádé a Duna Arénában: világklasszisok sora vonul majd a rajtkövekhez szombaton és vasárnap a Bajnokok sorozata budapesti állomásán.

úszás Sarah Sjöström Nicolas Santos Milák Kristóf Hosszú Katinka Emily Seebohm

Úszás: Hosszú Katinka Chad le Clos-ékkal készül – KÉP!

2019-02-12 15:22:31

Háromszoros olimpiai bajnok úszónk, Hosszú Katinka illusztris társaságban készül: Cseh László régi nagy ellenfelével, az olimpiai bajnok és négyszeres világbajnok dél-afrikai Chad le Clos-val és az amerikai 4x100-as vegyes váltónak köszönhetően riói aranyérmes Tom Shieldscel.

úszás Tom Shields Hosszú Katinka Chad le Clos

Hosszú Katinka: Voltak kételyek bennem az edzőváltáskor, de...

2018-10-06 20:12:20

Hosszú Katinka a rövid pályás úszó világkupa-sorozat budapesti állomásának utolsó napján  is megörvendeztette a hazai szurkolókat: 200 vegyesen aranyat, 200 háton bronzérmet nyert. A viadal után a sajtó képviselőinek beszélt a versenyről, a magyar közönségről, valamint az edzőváltáskor érzett kételyeiről. Mellette a 200 háton 6. helyen célba érő Burián Kata és a két aranyat, illetve két ezüstöt szerző közönségkedvenc, Chad le Clos is nyilatkozott az NSO Tv-nek.

úszás rövid pályás úszó világkupa Hosszú Katinka Duna Aréna Chad le Clos Burián Kata

Úszó-vk: Chad le Clos akkora tapsot kapott, hogy félig magyarnak számít – Cseh

2018-10-05 20:43:38

A férfiaknál Lakatos Dávid nagyszerű úszással ezüstérmet szerzett 1500 gyorson a Duna Arénában zajló budapesti rövid pályás úszóvilágkupa pénteki, délutáni fináléjában. Cseh László 200 vegyesen ezüstérmes lett, míg Jakabos Zsuzsanna 400 vegyesen a harmadik helyen csapott a célba. Velük beszélgetett az NSO Tv stábja.

úszó-vk úszás videó NSO Tv Lakatos Dávid Jakabos Zsuzsanna

Úszás: Cseh és Le Clos Túró Rudival hangolt a budapesti vk-ra

2018-10-03 15:04:57

Csütörtöktől szombatig Budapest otthont a rövid pályás úszó világkupa-sorozat negyedik állomásának. A Duna Arénában megannyi klasszist láthatunk, köztük természetesen Cseh Lászlót és egyik legnagyobb riválisát, Chad le Clost. Mint köztudott, a két úszó a medencén kívül jó barátságot ápol, így nem csoda, ha a dél-afrikai olimpiai bajnok kedd este világ- és Európa-bajnokunk otthonában vacsorázott. Az asztalra csak magyaros ételek kerültek.

úszás rövid pályás úszó világkupa-sorozat Duna Aréna Cseh László Chad Le Clos Budapest

Vizes vb: Cseh a valaha volt legnagyobb úszók egyike – Chad le Clos

2017-07-28 07:51:27

Nemcsak villámgyors, végtelenül szimpatikus ember is a Cseh Lászlót 200 pillangón legyőző dél-afrikai klasszis Chad le Clos, aki egy nappal világbajnoki aranyérme megnyerése után beszélt a rákkal küzdő szülei támogatásáról, a magyar úszó nagyszerűségéről, és arról, hogy miért nem tekingetett maga mellé a döntőben.

úszás vizes vb 2017 vizes vb FINA 2017 Cseh László Chad le Clos

Vizes vb: Apa! Hagyd abba a sírást! – Chad le Clos

2017-07-26 22:10:08

A vizes vb 200 méteres pillangóúszásának győztese, a dél-afrikai Chad le Clos illedelmesen mindenkinek megköszönte, aki a győzelméhez segítette, így édesapjának is, aki elsírta magát.

FINA 2017 FINA Chad le Clos

Vizes vb: Fontos, hogy ne utáld a riválisaidat – Cseh

2017-07-26 20:49:25

Cseh László egyik legnagyobb riválisa és barátja, Chad le Clos mögött lett ezüstérmes 200 m pillangón a hazai rendezésű vizes világbajnokságon. A finálé utáni sajtótájékoztatón mindkét úszó beszélt kettejük különleges rivalizálásáról.

vizes vb Cseh László Chad le Clos

Vizes vb: Cseh László medencén belül és kívül is példakép – Chad Le Clos

2017-07-26 19:14:32

Chad Le Clos meghatottan értékelte a férfi 200 pillangóban aratott győzelmét az M4 Sportnak.

vizes vb FINA 2017 FINA Cseh László Chad Le Clos

A rajt-cél győzelmet arató Le Clos az ezüstérmes Cseh kezét emelte magasba

2017-07-26 16:38:08

Garantált volt a tombolás szerda este a Duna Arénában, hiszen rögtön a program elején összecsapott Hosszú Katinka és Katie Ledecky a női 200 méteres gyorsúszás fináléjában – Hosszú a 7. helyen végzett, Ledeckyt pedig meg tudta előzni a káprázatosan versenyző Federica Pellegrini! 18.01-kor a nap legnagyobb érdeklődéssel várt számában Chad Le Clos óriásit úszott, rajt-cél győzelemmel nyerte meg a férfi 200 m pillangóúszás döntőjét, Cseh László ezüstérmet szerzett, Kenderesi Tamás a 4. helyen végzett! Női 200 pillangón Hosszú Katinka és Szilágyi Liliána is finalista, a nap utolsó döntőjében az Egyesült Államok vegyes csapata óriási világcsúcsot úszott.

úszás vizes vb női 200 gyors férfi 200 pillangó Szilágyi Liliána Kenderesi Tamás

Ők 10+1-en a vizes vb legdögösebb pasijai – KÉPEK

2017-07-14 05:46:05

A budapesti vizes világbajnokságon a látvány sem lesz utolsó, és most nem elsősorban az impozáns versenyhelyszínekre vagy a grandiózus megnyitóünnepségre gondolunk. A vizes sportágak képviselőinek izmos testét bizony nem takarja túl sok ruha, így nem csoda, ha a verseny közben nemcsak az eredményeiket látva hagyja el a szánkat az, hogy „wow”. Első körben tíz (plusz egy) dögös pasit mutatunk be, de a férfiak se aggódjanak, hamarosan jönnek a csajok is.

vizes vb James Guy FINA 2017 Decker Ádám Chad Le Clos Camille Lacourt

Rio 2016: „Cseh meghatározó alak, megtiszteltetés a dobogón állni vele”

2016-08-13 20:46:44

Cseh László hármas holtversenyben ezüstéremmel zárta a 100 méteres férfi pillangóúszás fináléját a riói olimpián – a magyar klasszist, illetve a hozzá hasonlóan második Michael Phelpst és Chad Le Clos-t a szingapúri Joseph Schooling előzte meg. Biztosra mondhatjuk, a fiatal szingapúri bajnok még másnapra sem tért magához attól, ami történt.

úszás olimpia Rio 2016 Michael Phelps Marosi Gergely Joseph Schooling

Rio 2016: Cseh Lászlóval közös történelmünk van – Phelps

2016-08-13 07:17:59

Michael Phelps szerint szimbolikus, hogy Cseh Lászlóval és Chad le Clos-val holtversenyben lett ezüstérmes a nyári olimpia 100 méteres pillangóúszásában.

úszás Rio 2016 Michael Phelps Joseph Schooling Cseh László Chad le Clos

Rio 2016: Örülök, hogy Phelpsszel osztozhatok egy pozíción – Cseh

2016-08-13 03:40:54

A szingapúri Joseph Schooling nyerte meg a 100 méteres pillangóúszást a riói olimpián. A második helyen hárman – Cseh László, az amerikai Michael Phelps és a dél-afrikai Chad Le Clos – azonos idővel csaptak a célba. A versenyt követően Cseh László az M4 Sportnak értékelt.

úszás olimpia 2016 Rio 2016 Michael Phelps Cseh László Chad Le Clos

Rio 2016: a címvédő szerint Cseh a 200 pillangó favoritja

2016-08-05 08:21:28

A címvédő Chad Le Clos szerint Cseh László a favoritja a 200 méteres pillangóúszásnak a riói olimpián.

úszás olimpia Rio 2016 Michael Phelps Cseh László Chad le Clos

Rio 2016: Én vagyok a legerősebb – így Cseh riválisa

2016-07-30 14:29:31

A 200 méteres pillangóúszás olimpiai címvédője, Chad le Clos szerint egyértelműen ő a szám első számú esélyese Rio de Janeiróban. A dél-afrikai versenyző riválisa lesz a brazil városban Cseh László is, aki tavaly, a kazanyi világbajnokságon legyőzte ellenfelét.