Találatok a CFR_Cluj címkére

Találatok száma: 35

Portugália: Kolozsvárról erősítette meg keretét a bajnok Porto

2009-06-11 04:00:31

A futballpálya után a tárgyalóasztalnál is csatát nyert a portugál bajnok FC Porto a Benfica ellen.

Álvaro Pereira FC Porto CFR_Cluj

Románia: a kirúgott cseh páros után portugál edző Kolozsváron

2009-04-12 04:00:25

Portugál tréner vette át a román bajnoki címvédő CFR Cluj labdarúgócsapatának irányítását, miután a gárdát január 8-a óta irányító cseh edzőpárost, Ales Jindrát és ifjabb Dusan Uhrint menesztette a klub vezetősége.

CFR_Cluj Antonio da Conceicao Silva Olive román futball

CFR Cluj: uruguayi balhátvéd igazolt Kolozsvárra

2009-01-18 04:00:22

A romániai CFR Cluj labdarúgócsapata leigazolta az uruguayi Augustin Vianát a montevideói Bella Vistától.

CFR_Cluj

Kolozsvár: a cseh Ales Jindra lett a „Csefere” új vezetőedzője

2009-01-15 04:00:22

A cseh Ales Jindrát nevezték ki csütörtökön a román bajnoki címvédő kolozsvári CFR labdarúgócsapat új vezetőedzőjének. A 35 éves szakember korábban a cseh másodosztályban szereplő Victoria Plzen trénere volt, és mellette honfitársa, ifjabb Dusan Uhrin lesz a kolozsváriak új sporttanácsosa.

CFR_Cluj Ales Jindra Dusan Uhrin román bajnokság

CFR Cluj: Kolozsvárott ismét meggondolták magukat, Trombetta távozik

2009-01-14 04:00:20

Egyre követhetetlenebb, ami Kolozsváron edzőváltás címén történik. Az ősszel Bajnokok Ligája-résztvevő CFR Cluj a legújabb álláspont szerint mégsem hosszabbít szerződést Maurizio Trombettával, akinek talpára néhány hete útilaput kötöttek, azonban karácsony előtt a hosszabbításáról lehetett olvasni.

CFR_Cluj Maurizio Trombetta

Románia: szerb tehetséget szerződtetett a CFR Cluj

2008-12-19 04:00:24

A Bajnokok Ligájából kieső CFR Cluj ötéves szerződést kötött a szerb Rade Veljoviccsal.

CFR_Cluj

A régi önmagát idéző Roma Vucsinics vezérletével győzte le a Chelsea-t

2008-11-08 04:00:31

A Roma hazai pályán 3–1-re verte meg a Bajnokok Ligája A-csoportjának 4. fordulójában a Chelsea-t. A Roma Panucci góljával szerzett vezetést, majd Vucsinics két találatával már 3–0-ra is vezetett. Terry negyedórával a vége előtt szépített, de a Chelsea erejéből csak ennyire futotta. A csoport másik mérkőzésén a CFR Cluj otthon kapott ki 2–1 a Bordeaux-tól, melynek győztes gólját Wendel szerezte szabadrúgásból.