Találatok a Casey Dellacqua címkére

Találatok száma: 5

Tenisz: visszavonult a Roland Garros korábbi bajnoka

2018-04-11 02:18:36

Bejelentette visszavonulását az ausztrálok korábbi Grand Slam-győztes teniszezője, Casey Dellacqua. A 33 éves sportoló azzal indokolta a döntését, hogy szeretne több időt a családjával tölteni.

visszavonulás tenisz Casey Dellacqua Ashleigh Barty

Tenisz: Babos negyeddöntős párosban Miamiban

2016-03-29 23:38:49

Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedova oldalán 7:5, 6:4-re nyert a Casey Dellacqua, Samantha Stosur ausztrál duó ellen, ezzel párosban bejutott a miami kemény pályás tenisztorna negyeddöntőjébe.

tenisz Samantha Stosur Miami Jaroszlava Svedova Casey Dellacqua Babos Tímea

Wimbledon: tajvani, kínai győzelem női párosban

2013-07-06 21:26:31

Tajvani, kínai győzelem született a női párosok versenyében a wimbledoni nemzetközi teniszbajnokságon. A fináléban a Hszie Szu-vej, Peng Su-aj kettős két játszmában győzte le az Ashleigh Barty, Casey Dellacqua ausztrál duót.

tenisz Wimbledon Peng Su-aj Hszie Szu-vej Casey Dellacqua Ashleigh Barty

Australian Open: Jankovics lesz Serena Williams ellenfele

2008-01-27 00:00:26

Jelena Jankovics két szettben legyőzte az Amelie Mauresmót legyőző Casey Dellacqua-t az ausztrál nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjéban. A szerb versenyző az első szettben szenvedett, azonban magabiztosan jutott a legjobb nyolc közé.

Australian Open Jelena Jankovics

Amelie Mauresmo kiesett, Casey Dellacqua a legjobb 16 között

2008-01-22 00:00:26

Kikapott a két évvel ezelőtti bajnok Amelie Mauresmo az ausztrál nyílt teniszbajnokság 3. fordulójában, így a hazai pályán versenyző ausztrál Casey Dellacqua került a legjobb tizenhat közé. A korábbi világelső az első szettet még megnyerte, azonban ellenfele a második és a harmadik felvonásban 5:4-es vezetésnél brékelt, így ő játszhat a legjobb tizenhat között Jelena Jankoviccsal.