Találatok a Brisbane Roar címkére

Találatok száma: 10

Kína: Tévez, az ki? – kegyetlenül szétszedték az argentint

2017-02-09 13:13:35

A kínai élvonalban szereplő Sanghaj Senhua labdarúgócsapata kiesett az ázsiai Bajnokok Ligája selejtezőjéből, miután hazai pályán 2–0-ra kikapott az ausztrál Brisbane Roartól. A vendégek a zakó után trollkodtak egy kicsit Carlos Tévezzel, a kínai együttes rekordigazolásával.

ázsiai BL Sanghaj Senhua Carlos Tévez Brisbane Roar

Ausztrália: eldőlt? Ez a szezon gólja? – videó

2017-01-13 11:42:40

Az ausztrál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában, pénteken a Melbourne Victory 3–2-re legyőzte a Brisbane Roart. A vendégek támadója, Dimitri Petratos óriási gólt rúgott a 30. percben, de hiába – pontot ugyanis nem tudtak rabolni.

Melbourne Victory Dimitri Petratos Brisbane Roar Ausztrália

Videó: egy lépésről maradt ki a ziccer – hogyan csinálta?

2015-11-30 10:22:44

Nem nagyon lehet elképzelni könnyebb gólszerzési lehetőséget annál, mint amelyet Braedyn Crowley, a Newcastle Jets játékosa hibázott el a Brisbane Roar (1–1) elleni mérkőzésen az ausztrál labdarúgó-bajnokságban.

videó Newcastle Jets Brisbane Roar Brisbane

Még a játékosokat is ütötték! Hogyan lett „családbarát” rend a káoszból?

2015-11-26 13:58:53

A közelgő, egyre hűvösebb hazai télből ugorjunk át az ausztrál nyárba! Volt kollégánk, Lovas Bálint a kontinensnyi országban, közelebbről Brisbane-ben tanul, és ha már ott van, igyekszik a helyi futballélettel is közelebbről megismerkedni. Kétrészes összeállításából képet nyerhetünk az ausztrál labdarúgásról, annak magyar gyökereiről, sajátosságairól, a helyi futballkultúráról. A kalauzolásban helyi szurkolók mellett segítségül hívtuk a Perth Glory 31 éves, kilencszeres magyar válogatott játékosát, Sándor Györgyöt is, aki cikkünk második részében saját karrierjéről is bővebben beszél.

Sándor György Perth Glory Brisbane Roar Ausztália A-League

Videó: így adjunk magunknak nevetséges kötényt

2015-11-20 14:18:27

Ritkán látható kidobást mutatott be az ausztrál labdarúgó-bajnokságban szereplő Brisbane Roar kapusa, Jamie Young. A 30 éves játékos a Melbourne City elleni mérkőzésen gyorsan szerette volna megjátszani a labdát, de a nagy lendület miatt elcsúszott. De az eset itt még nem ért véget!

ausztrál labdarúgás Brisbane Roar

Videó: földön fekvő mellkasára taposott a svéd válogatott

2015-02-27 14:11:25

Kirívóan sportszerűtlen megmozdulásáért kapott piros lapot Erton Fejzullahu, a kínai Peking Guoan labdarúgója az ausztráliai Brisbane Roar elleni ázsiai (AFC) Bajnokok Ligája-mérkőzés 28. percében. A svéd válogatott támadó értetlenül állt a játékvezető döntése előtt, mintha hozzá sem ért volna a földön fekvő Adam Sarotához.

Ázsia-kupa videó kiállítás Erton Fejzullahu Brisbane Roar Beijing Guoan

Videó: érdekes góllal bűnhődött lassúságáért a kapus

2015-02-03 11:16:27

Finoman fogalmazva, nem jött össze a kirúgás Michael Theónak, a Brisbane Roar kapusának a Wellington Phoenix elleni mérkőzésen az ausztráliai labdarúgó-bajnokságban. A 81. percben Theo ahelyett, hogy előrerúgta volna az ötös vonalára letett labdát, oldalra passzolt társához, aki, miután megtámadták, visszaadta a labdát Theónak. Ekkor történt a baj...

videó Wellington Phoenix Brisbane Roar

Ausztrália: a nagy rivális legyőzésével jött a bajnoki cím

2014-03-23 08:42:55

A Brisbane Roar nyerte meg az ausztrál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (A-League) alapszakaszát, miután a 24. fordulóban legyőzte a tabellán második Melbourne Victoryt. A mindent eldöntő találatot Luke Brattan szerezte a 92. percben. A Brisbane három fordulóval a vége előtt behozhatatlan (12 pont) előnyre tett szert, így alapszakaszgyőztesként biztosította a helyét a rájátszásban.

ausztrál foci Brisbane Roar A-League

Videó: parádés cselek után döntötte el az ausztrál bajnokit

2013-12-06 17:29:29

Látványos góllal döntötte el Besart Berisha az ausztrál labdarúgó-bajnokságban lejátszott Adelaide United–Brisbane Roar (1–2) mérkőzést. A vendégek albán játékosa a 72. percben 1–1-es állásnál előbb remek cselekkel becsapott két védőt, majd a földre vitték a tizenhatoson belül. Berisha nem várta meg, míg a játékvezető befújja a büntetőt, inkább a földön fekve a kapuba kotorta a labdát.

videó Brisbane Roar Besart Berisha Adelaide United

Videó: Del Piero gyors gólja is kellett a Sydney-sikerhez

2013-02-10 11:43:39

Az ausztrál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (A-League) 20. fordulójában az Alessandro Del Pierót végig a soraiban tudó Sydney FC 2–1-re nyert a Brisbane Roar ellen. A Juventus korábbi sztárja már a találkozó 7. percében betalált, a szezonban a 11. gólját szerezte. Ezzel a győzelemmel a Sydney FC 6. a tabellán 24 ponttal. Tekintse meg a találatot!