Találatok a botafogo címkére

Találatok száma: 44

Brazília: túlélte a fegyveres rablást a válogatott kapus – videó

2017-10-24 18:29:40

Olcsón megúszott egy fegyveres rablást Jefferson, a Botafogo labdarúgócsapatának brazil válogatott kapusa.

videó rablás fegyveres támadás bűnügy brazil foci Jefferson

Videó: hihetetlen – dupla ollózós gól a Botafogo meccsén

2017-03-16 12:13:26

Gyönyörű találatot láthatott testközelből az, aki kilátogatott a Botafogo és az Estudiantes Libertadores-kupa-mérkőzésére. A jobbról érkező beadást követően először Bruno Silva, majd Roger ért a labdához – a kettőjük összjátékából született gól pedig egészen elképesztőre sikeredett. Videó!

ollózás gól Libertadores-kupa Estudiantes Botafogo

Videó: a szexis színésznő beváltotta ígéretét az élő adásban

2015-12-02 12:45:28

Úgy látszik, hogy Dél-Amerikában nagy motivációt jelent, ha egy ismert hölgy kijelenti, levetkőzik, ha azzal segíthet kedvenc labdarúgócsapatán. A kolumbiai pornószínész, Milena Hot, a honfitárs újságíró, Alejandra Omana Ruiz és a venezuelai műsorvezető, Yuvi Pallares után az 57 éves brazil színésznő, Maite Proenca is beváltotta ígéretét, miután a Botafogo visszajutott hazája élvonalába.

brazil labdarúgás Maite Proenca Botafogo

Videó: zseniálisan pimasz trükkel verték át a kapust a 11-esnél

2015-03-26 19:36:06

Edzéseken, sörmeccseken is ritkán látni olyan pimasz trükköt, amelyet a brazil Botafogo egyik játékosa mutatott be egy tizenegyesnél. A kapus, az U20-as csapattag Leoni első alkalommal edzhetett együtt a felnőttekkel, de a beavatási szertartást biztosan nem felejti el...

videó Leoni Botafogo

Világfutball: a 110 éves klub másodszor esett ki az élvonalból

2014-12-01 07:36:40

A brazil országos bajnokság 37., utolsó előtti fordulójában Clarence Seedorf korábbi csapata, a Botafogo 2–0-s vereséget szenvedett a Santos otthonában, ezzel biztossá vált, hogy búcsúzik az első osztálytól, hiszen egy körrel a vége előtt hat pont a hátránya a már bennmaradást érő helyen álló Palmeiras mögött. A Rio de Janeiró-i alakulat 110 éves fennállása során másodszor esett ki a legmagasabb osztályból.

MLS Los Angeles Galaxy Brazília Botafogo

Videó: „Szégyen, szégyen” – Drogbát másolta a kiállított csatár

2014-09-19 18:25:37

A brazil élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában a Bahia 3–2-re nyert a Botafogo otthonában. A találkozón a hazaiak 36 éves támadója, Emerson Sheik nehezen vette tudomásul, hogy két sárga lap után kiállították. Az öltözőbe menet még megállt az egyik kameránál és beleordította: Ez szégyen, ez szégyen. Legutóbb Didier Drogba tett ilyet, a 2009-es Barcelona elleni Bajnokok Ligája-elődöntőn.

videó brazil bajnokság Emerson Sheik Didier Drogba Botafogo Bahia

Videó: fájdalmas gólöröm - Kaká előtt fejelte le a korlátot

2014-09-12 14:23:15

Josef de Souza Dias négy perc alatt kétszer talált a kapuba a Botafogo–Sao Paulo brazil első osztályú labdarúgó-mérkőzésen. Az egyik szurkoló gólörömét azonban gyorsan felváltotta a megrendítő fájdalom, miután a nagy őrjöngés közben lefejelte a korlátot. A szerencsétlenül járt drukker megúszta nagyobb sérülés nélkül, a technikai személyzet a helyszínen ellátta a férfit. A találkozót a Sao Paolo nyerte meg 4–2-re.

videó gólöröm baleset Sao Paulo De Souza Botafogo

Videó: Pato villog - Júlio Césarék ellen tette fel az i-re a pontot

2014-09-11 13:25:27

Régi formájában tündököl Alexandre Pato. A Sao Paulo játékosa ismét góllal jelentkezett, most a Botafogo otthonában vette be a kaput a brazil élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában; a meccset a vendégek nyerték meg 4–2-re. A támadó mutatója immáron 10 meccs/8 gól. Íme, a legfrissebb találata!

videó Sao Paulo Botafogo Alexandre Pato

Videó: az év fordítása a Botafogo nevéhez fűződik?

2014-09-05 15:07:34

Ez ám a feltámadás! A Brazil Kupa 2. fordulójában a Ceará 5–3-ra is vezetett már összesítésben a Botafogo ellen hazai pályán, majd eljött a 95. perc…

videó brazil labdarúgás Ceará Brazil Kupa Botafogo

Videó: Brazíliában most Fred pocsék büntetőjén röhögnek

2014-08-18 11:59:42

A brazil élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában a Botafogo 2–0-ra nyert a Fluminense ellen. A találkozó 88. percében a vendégek büntetőhöz jutottak, de a brazil válogatott csatár, Fred csúnyán kapu fölé rúgta a labdát. Íme!

videó brazil válogatott Fred Fluminense Botafogo

A világ legjobb szélsője volt, ma parasportoló lehetne - videók

2014-06-27 14:20:02

Nem lehet úgy elhagyni Brazíliavárost Rio de Janeiro irányába, hogy ne esne szó a stadion névadójáról, Mané Garrincháról.

Rio de Janeiro Mané Garrincha Garrincha Dino Sani Brazília Botafogo

Felrúgta, majd forró csókkal hergelte ellenfelét a brazil futballista

2014-02-25 19:31:37

A Rio de Janeiró-i állami bajnokság vasárnapi mérkőzésén a Botafogo idegenben 3–0-ra legyőzte a Fluminensét. A mérkőzés közben a vendégek középpályása, Júnior César kíméletlenül elkaszálta ellenfelét, Diguinnhót. A kőkemény találkozó után a két futballista majdnem egymásnak ment, végül egy „szenvedélyes csók” zárta le vitájukat.

brazil foci Fluminense Botafogo

Brazília: Seedorf is a Botafogo edzőjelöltjei között

2013-12-10 16:26:44

Bár korábban a Milannal is szóba hozták, Clarence Seedorf mégis a Botafogo labdarúgócsapatának vezetőedzője lehet.

brazil labdarúgás Clarence Seedorf Botafogo

Videó: örökifjú - Seedorf 37 évesen is termeli a gólokat

2013-11-17 11:35:42

A brazil labdarúgó-bajnokság (Campeonato Brasileiro) 35. fordulójának nyitó mérkőzésén a Botafogo 4–0-ra legyőzte az Atlético Paranaensét. A második gólt a korábban a Real Madridban és az AC Milanban is szereplő Clarence Seedorf szerezte, aki a 37. percében talált be. Seedorf szezonbeli hetedik gólja és a mérkőzés összefoglalója a videóra kattintva nézhető meg.

videó brazil bajnokság Clarence Seedorf Botafogo

Csoda történt a Flamengo meccsén? - kép

2013-10-26 14:36:38

Brazília egyik legismertebb futballcsapata, a Flamengo rengeteg sikert elért már 117 éves történelme során, de olyan még biztosan nem történt, mint a Botafogo elleni Brazil Kupa-meccsen.

kerekesszék csoda brazil foci Flamengo Brazil Kupa Botafogo

Brazília: a kapus csak nézte Seedorf lövését - videó

2013-10-10 08:48:29

Az éllovas Cruzeiro és a második helyen álló Gremio is hazai pályán szenvedett vereséget a brazil élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legutóbbi játéknapján. A Botafogo 3–1-re nyert a sereghajtó Náutico otthonában, ezzel a harmadik helyre ugrott a tabellán. A riói csapat második gólját Clarence Seedorf szerezte, a holland játékos lövését a kapus csak nézte.

brazil foci brazil bajnokság Clarence Seedorf Botafogo

Videó: óriási szimulálás - csak az egyik brazilnak jött be

2013-10-08 09:11:29

Két érdekes esetet nézett vissza az egyik brazil sportcsatorna a labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójából. A Botafogo–Gremio találkozón (0–1) a vendégek csatárát, Klébert kiállította a játékvezető, miután úgy látta, hogy szándékosan talpalta le a hazaiak védőjét, Dóriát. Utóbbi egy ideig nagy fájdalmak között feküdt a gyepen, majd mintha mi sem történt volna, könnyedén felállt. A Corinthians csatára, Romarinho viszont már nem járt sikerrel. Az Atlético Mineiro elleni meccsen (0–0) betört a tizenhatoson belülre, majd miután kötényt adott ellenfelének, feldobta magát, azonban az „ottani" játékvezető nem ítélt büntetőt.

videó brazil labdarúgás brazil bajnokság Romarinho Gremio Dória

Videó: Seedorf óriási helyzetet hagyott ki a brazil rangadón

2013-09-12 11:04:31

A brazil élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában a Botafogo 1–0-ra nyert a Corinthians ellen. A találkozón Clarence Seedorf óriási helyzetet hagyott ki, ám a 90. percben Hyuri megszerezte a győztes gólt. Íme!

videó Corinthians Clarence Seedorf Botafogo

Videó: hat napon belül másodszor lett hős a fiatal brazil

2013-09-12 10:10:41

A brazil élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában a Botafogo 1–0-ra nyert a Corinthians ellen. Az Audax Riótól érkező, Hyuri debütáló meccsén kétszer is betalált a Coritiba ellen. Most az 57. percben váltotta Eliast, és a 90. percben megszerezte a győztes gólt. Íme!

videó Hyuri Corinthians Botafogo

Videó: óriási szólógól a debütáló „kölcsön braziltól”

2013-09-06 14:17:03

A brazil első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Botafogo 3–1-re nyert a Coritiba ellen. A találkozó kapcsán érdemes kiemelni a harmadik gólt, ugyanis Hyuri, a győztes fekete-fehérek debütáló kölcsönjátékosa parádés szóló után talált az ellenfél kapujába.